www.sudzibas.lv Atlants.lv Nekvalitatīvs pakalpojuma sniedzējs

Atlants.lv - Nekvalitatīvs pakalpojuma sniedzējs

Vakar, mēģināju ievietot darbu Atlants.lv vortālā un saņemu neskaidru atbildi, par to, kas tad īsti ir par vainu manam darbam! Šodien, aizsūtīju atkārtotu vēstuli, par to, kas tieši neatbilst viņu prasībām, bet atbildi saņēmu tādā kontekstā:

Labdien!
Jūsu minētais darbs tika atkārtoti pārskatīts un tomēr atzīts par pārāk nekvalitatīvu, lai to publicētu interneta bibliotēkā Atlants.lv.

Turpretim, mana vēstule bija skaidri uzrakstīts:

Kas tas tāds "identifikators 579781"?
Vēlētos uzzināt, kāpēc mans darbs "Išikavas diagramma", netika ievietota Atlants interneta bibliotēkai?!
Jūs rakstāt, ka darbs neatbilst kvalitātei! Kas tad īsti neatbilst?
Ja problēma ir formātā, vai arī ievietotā bilde nav garumzīmes, tad gluži vienkārša ir atbilde - diagrammas darbs bija veidots VISIO programma un pārnesot uz Word dokumentu garumzīmes nesaglabājas, jo pati programma neatbalsta valodu.

Secinājumā, es nosūtīju šādu vēstuli administrācijai:

Labdien, cien. Atlants administrācija!

Pirms noliegt darbu, Jums ir jāapskatās darba vērtējums (8 balles)!
Pie tam, darbs tika veidots un pakārtots RTU RKI iesniegto darbu
prasībām un aizstāvēts nedēļu atpakaļ! Vēl viens moments, ja Jūs
noraidāt darbu, tad jābūt skaidri formulētam paskaidrojumam, kas tieši
neatbilst Jūsu prasībām, bet nevis saņemt komentāru "pārāk
nekvalitatīvs darbs", jo tā nav atbilde. Es, šobrīd studēju Kvalitātes
vadību un uzskatu, ka Jūsu uzņēmums nepieturas pie kvalitātes
principiem un politikas.
Nebrīnīšos, ka vēlāk, mans darbs tiks publiskots Atlants mājas lapā ar
cita lietotāja vārdu! Ja nu tā notiks, tad autortiesības pārkāpums būs
acīm redzams! Diemžēl, bet tā Jau ir ikdiena un ar tādām lietām es
diezgan bieži saskaros.

P.S. Ceru, ka Jūs tik tiešām, esat lojāls un uzticams vortāls saviem
klientiem un lietotājiem, un ka Jūs, tomēr pārvērtēsiet savu politiku,
jo daudz noderīgu darbu krājums man personīgi ir pieejams, bet to
ievietošana Jūsu vortālā sagādā raizes un domstarpības, nerunājot par
to, ka bojā priekšstatu par Jūsu organizāciju kopumu, ka tādu.

Ar cieņu,
Larisa Jefimova

Lai cik man būtu kvalitatīvi darbi pie tam aizstāvēti un attiecīgi novērtēti, Atlantam acīm redzams ir jauns krāpšanas izgudrojums, jo savādāka veida tādu absurdu es vēl neesmu redzējusi!
Pie tam, Atlantam nav tiesības sludināt sevi par IZGLĪTĪBAS VORTĀLU, kas te man vienā vēstulē paslīdēja! Viņi pat nesaprot, ko nozīmē IZGLĪTĪBA un cik spēka izņem tāds it kā niecīgs darbs. Absurdi ir arī tas, ka viņi pārdod jau gatavus darbus, Jau automātiski pārkāpjot autortiesības! Kāpēc es tā uzskatu! Tāpēc, ka katram darbam ir jābūt tikai paraugam, nevis plaģiātam! Darbam vajadzētu būt aizsargātam no kopēšanas un pat vajadzētu būt tikai PDF formātā ar liegumu uzlauzt to.

Mīļie lietotāji, seciniet paši, cik tad īsti Jūs esat vērti dotam vortālam un kādā kontekstā viņi Jūs redz!

Jūs, Atlantam, ESAT NAUDAS PELNĪŠANS BANKOMĀTS, BET NE VISS, KA PARTNERIS!

H harijs 14.01.2011

Nav jau noslēpums, ka atlants nodarbojas ar plaģiātismu.