www.sudzibas.lv Atlants.lv neizmaksā autoratlīdzību

Atlants - neizmaksā autoratlīdzību

Visi tie, kuriem nav izmaksātas atlīdzības vietnē www. atlants.lv- rakstiet , ir laiks vērsties tiesā, lai beidzot šo portālu likumīgi aizvērtu ciet vai arī pārņemtu tie, kam ir zināma godīga uzņēmējdarbības prakse.Zemāk info par Atlants.lv īpašnieku.Gatis Sprūds Rīgas Tehniskajā universitātē ir ieguvis sociālo zinātņu bakalaura un maģistra grādu vadībzinātnē. Gatis Sprūds ir sevi līdz šim pierādījis arī kā veiksmīgs uzņēmējs, jo kopš 2002. gada vada savu uzņēmumu SIA "CDI" un ir valdes priekšsēdētājs kompānijās SIA "Paperary" (kopš 2006. gada) un SIA "Mikromaksājumi" (kopš 2010. gada). Viens no SIA "CDI" populārākajiem projektiem ir arī interneta bibliotēka Atlants.lv, kas šobrīd apkopo jau vairāk nekā 200 000 mācību materiālu, tostarp referātus, pētnieciskos darbus, esejas u.c., savukārt, SIA “Mikromaksājumi” ir pazīstams kā biļešu tirgotājs “Bezrindas.lv”, kas piedāvā ērtā veidā internetā iegādāties autobusu biļetes un biļetes uz pasākumiem.Saziņai:Gatis SprūdsĢenerālsekretārsNacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"t. 29146416, [slēpt]@gmail.com, http://twitter.com/Gatis_Spruds

L

Komentāri (3)

G gatis.spruds 16.01.2015

Autoratlīdzības tiek izmaksātas visiem, kam tā pienākas, un katru mēnesi, ja vien tam nav kādi būtiski šķēršļi, piemēram, saistībā ar plaģiātismu vai, ja mainījies uzvārds pēc apprecēšanās vai arī, varbūt, mainījusies bankas konta numurs u.tml. Vēl viens apstāklis - autoratlīdzības uzkrājuma summai jāsasniedz 5 Ls jeb pēc kursa tas ir 7, 11 EUR, jo pretējā gadījumā pārskaitījumu banku komisijas un darbs, kas varētu būt nepieciešams, lai skaitītu tūkstošiem cilvēku katram pa dažiem centiem katru mēnesi vienkārši nav iespējams un ir nesamērīgi dārgi. Gadījumā, ja tomēr rodas kādas problēmas ar autoratlīdzību izmaksām, lūdzu, nekavējoši rakstiet Atlants.lv klientu servisam - [slēpt]@atlants.lv un jautājums tiks risināts.

Ja tomēr netiekat skaidrībā ar klientu servisa palīdzību, varat kontaktēties ar mani, Gati Sprūdu, uz augstāk norādīto epastu - [slēpt]@gmail.com un es personīgi noskaidrošu lietas apstākļus un centīšos palīdzēt.

Ar cieņu,
Gatis Sprūds

C CELOTAJA 19.01.2016

Rakstīju Jums e pastu vēl 2015 gadā, atbildi, tā arī nesaņēmu. Piedodiet, bet rakstīju uz Jūsu servisu vairākkārt!!! Krāpniecība!!!!!!!!!!!!!!Info visiem!

R rihardsn 18.07.2016

Gatis atbildēja. Visu cieņu. Arī krāpniekiem ir ļauts sevi aizstāvēt. Tas gan ir viens no manipulācijas pirmsākumiem - ja neatbild, tad izskatās vainīgs. Taču, ja atbild, tad ir maza iespēja, ka cilvēki nepieķers pie rokas sliktajos darbos.

Atlanta ideja ir tāda. Tu, cilvēks, iesniedz savu darbu Atlantā ar domu nopelnīt. Atlants šo darbu piedāvā iegādāties cilvēkiem. Cilvēki iegādājas, Atlants saņem naudu. Pēc laiciņa, kad daļa no nopelnītās naudas ir jāizmaksā darba izveidotājam, ar darbu rodas problēmas'', jo darbs ir blā blā blā(ne pa ķeksi). Atlants patur naudu, kura nopelnīt no `ne pa ķeksi` darba, taču Tev piga, jo darbs `ne pa ķeksi` ir jāsoda.

Neviens sevi cienošs uzņēmums bez glumas uzņēmējdarbības pamata neveiktu šādu praksi.

Normālā variantā uzņēmums būtu pielietojis programmatūru, kura ļauj atpazīt duplikācijas, pie faila ievietošanas sistēmā, nevis, kad jāizmaksā nauda darba autoram. Taču, ja sistēma pateiktu, ka fails satur informāciju no kāda cita resursa vai kā savādāk, tad nevarētu lietot naudas izmaksas atteikumu uz šī pamata.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes