www.sudzibas.lv Atlants.lv Neizmaskā ukrātās autoratlīdzības!

Atlants.lv - Neizmaskā ukrātās autoratlīdzības!

Ja jūs vēlaties pievienot savus darbus ATLANTĀ un nopelnīt naudu, tad es jūs brīdinu tā nedarīt.
Esmu saskāries jau vairākas reizes ar to, ka ATLANTS neizmaksā naudu. Man autoratlīdzība jau ir uzkrājusies vairākos desmitos latu, bet atlants patur tiesības pasludināt jebkuru darbu par plaģiātu, un pēc līguma noteikumiem, uz nenoteiktu laiku neizmaksāt autoratlīdzību.

Vēstule no ATLANTA.

Labdien!

Esmu nosūtījis jums vēstuli autoratlīdzības saņemšanai.
Lūdzu veiciet pārskaitījumu par autoratlīdzības atlikumu.

Labdien!
Kā jau iepriekš rakstījām, tā kā interneta bibliotēkas Atlants.lv administrācija ir konstatējusi, ka Jūs mēģinājāt publicēt plaģiātu, tad, pamatojoties uz licences līguma noteikumiem, interneta bibliotēka Atlants.lv uz nenoteiktu laiku izmanto savas tiesības neizmaksāt Jums autoratlīdzību naudā. Ja interneta bibliotēkas Atlants.lv prakse attiecībā uz šādiem gadījumiem tiks pārskatīta un autoratlīdzības izmaksa naudā Jums būs pieejama, tad tas Jums tiks paziņots.

K

S Silva 04.02.2010

Interesanti gan. Absolūta muļķošana. Vajag rakstveidā pieprasīt, kas to konstatējis un kuru darbu pakaļdarinājums tad ir pierādīts. Un tad - vērsties tiesā.

Z zenta 04.02.2010

man bija uzkrājušies kaut kur 50 ls un man arī paziņoja par plaģiātu kaut gan tas tāds nebija un lika iztērēt naudu darbos, ko man nevajadzēja, jo augstskolu jau biju pabeigusi!!! Iesaku www.pipars.lv, tur viss ok.

A Anda 04.02.2010

Man jau liekas, ka Atlants vispār ir viens 'ŠMUCIGS KANTORIS, kurš pats veicina plaģiātu vairošanos.

V viss-studentiem.lv 06.02.2010

Jauns izklaidējošs un izglītojošs portāls studentiem un ne tikai. Ievieto darbu un saņem autoratlīdzību!
www.viss-studentiem.lv

M Monta 08.02.2010

Man ir tieši tas pats! Pilnīgi vai gribas teikt: apvienojamies!
Mēģināju izņemt savus darbus no Atlanta.lv-tīri principiāli-negribu, ka ar maniem darbiem pelna kāds cits, bet arī tas tehniski nez kāpēc neizdodas.
Pēdējais, ko man piedāvāja-uzrakstīt viņiem iesniegumu, ka atsakos no uzkrātās autoratlīdzības un tad varēšot saņemt turpmāk nopelnīto.

Z zigis 10.02.2010

Tad es laikam nevaru sūdzēties, man gan Atlants.lv ir ievietoti tikai divi darbi (diezgan pasen) un es autoratlīdzību pirms neilga laika kā reiz izņēmu naudiņā (protams vienmēr var vēlēties vairāk, bet nauda paliek nauda)...Es uzskatu, ka vajag pašiem arī nedaudz sekot līdz - daudzi tiešām cenšās ievietot plaģiātus un vēl atļaujās būt neapmierināti, ka viņiem nemaksā!?! Man draudzenei bija gadījums, kad viņas darbs tika ievietots Atlants.lv bez viņas ziņas...(kjipa pasniedzējs, vai kursabiedrene pie vainas :)...bet, kad viņa to pamanīja Atlants.lv pēc viņas lūguma darbu izņēma! Tā, ka nesaskatu šeit problēmu...

A anna 06.07.2011

Pilnībā piekrītu ka tas ir 'kontoris' ar kuru labāk nevēst darīšanās! Kāmēr biju pirkusi citus darbus, viss bija ok, bet kad uzrakstīju iesniegumu, lai saņemtu autoratlīdzību naudā, uzreiz ir sākusies kaut kādas 'neskaidrības'. Tāpēc, ievietot savus darbus Atlantā strikti neieteicu! Un dārgie, 15%!!! Tas patiešam ir apzāgšana!

D Diāna 22.07.2011

Man arī ir šī problēma. Man uzkrājumā ir vairāk par 5 latiem, bet ir rakstīts, ka uzkrājums vēl nav sasniedzis 5 latus. Uzrakstīju viņiem vēstuli, lai viņi pārbauda. Atbildēja, ka uzkrājums neesot sasniedzis 5 latus, KAUT ARĪ IR.

B Bo 06.10.2011

Man jau uzkrāti 60Ls un arī neizmaksā, jo "plaģiāts". Krāpnieki :(

S snovman 21.03.2013

Tieši tāda pati situācija. No maniem 33 darbiem viens ir it kā konstatēts plaģiats. Esmu uzkrājis 78 LS un man negrib izmaksāt. Iedomājieties, no maniem uzkrātajiem 78ls atlants ir attiecīgi nopelnījis 520 latus un viņi manu daļu nav gatavi izmaksāt.
Tā ir absolūta patvaļība. Domāju, kā šo lietu risināt, bet godīgi sakot īsti nezinu. Ja kādam ir ieteikumi, būšu pateicīgs.

Es saprastu, ja tiktu ieturēta nauda, kas ir no tā it kā plaģiāta iegūta, bet pārējo jau tad esmu godīgi nopelnījis, ar kādām tiesībām viņi var to ieturēt?
Krāpnieki vairāk nekas. Kamēr summas ir mazas viņi izmaksā labprāt, bet kad iekrājies tad pēkšņi uzrodas visādas ķibeles.
Esmu visus darbus izņēmis, lai viņi turpmāk nepelna uz mana rēķina.

7 7absinth 12.09.2014

Negatīva pieredze neapšaubāmi. Arī mana pieredze. Vienkāršākais veids šādai patvaļai nemaksāt ir vienkārši savus darbus izdzēst laukā, lai viņi paši vairāk nepelna uz Jūsu darbiem.

L lizele 22.12.2014

Gatis Sprūds Rīgas Tehniskajā universitātē ir ieguvis sociālo zinātņu bakalaura un maģistra grādu vadībzinātnē. Gatis Sprūds ir sevi līdz šim pierādījis arī kā veiksmīgs uzņēmējs, jo kopš 2002. gada vada savu uzņēmumu SIA "CDI" un ir valdes priekšsēdētājs kompānijās SIA "Paperary" (kopš 2006. gada) un SIA "Mikromaksājumi" (kopš 2010. gada). Viens no SIA "CDI" populārākajiem projektiem ir arī interneta bibliotēka Atlants.lv, kas šobrīd apkopo jau vairāk nekā 200 000 mācību materiālu, tostarp referātus, pētnieciskos darbus, esejas u.c., savukārt, SIA “Mikromaksājumi” ir pazīstams kā biļešu tirgotājs “Bezrindas.lv”, kas piedāvā ērtā veidā internetā iegādāties autobusu biļetes un biļetes uz pasākumiem.
Saziņai:
Gatis Sprūds
Ģenerālsekretārs
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
t. 29146416, [slēpt]@gmail.com, http://twitter.com/Gatis_Spruds

L lizele 22.12.2014