Atlants.lv - Krāpnieki!

Labdien!

Pēc augstskolas beigšanas, nolēmu ievietot darbus Atlants.lv - biju pārsteigta, kad uzrādījās, ka liela daļa no darbiem netiek publicēta, jo it kā esot nekvalitatīvi - kaut gan augstskolā par šiem darbiem ieguvu vērtējumu 7 - 8!!!???
Kā arī biju šokēta, ka atlīdzība par vienu darbu - pirmo - bija 0.15 santīmi - tiešām! Par manis publicētiem darbiem uzvārās citi, kuri nav veltījuši ne laika ne darba, lai izstrādātu šos darbus, bet saņem vairāk kā Es - autors!!!!!!!!!
NEPUBLICĒJIET DARBUS ATLANTS.LV - būsiet tik zaudētāji +kārtīgi izlasiet līgumu!!!!

.

Komentāri (11)

. ... 15.05.2013

Piekrītu!!! Krāpnieki ir!!!

A AK79 15.05.2013

Varbuut pameegjini tirgot materiaalus pati studentiem, kas apguust Tavu specialitaati. Buus leenaak, tachu sanjemsi viennoziimiigi vairaak.

M Maddalena 15.05.2013

Tirliņi, paši rakstīt darbus nemēģinājāt, tirgos viņa tagad. Un kas tai specialitāte pēc tam strādās, divus vārdus paši neprotot sasaistīt? idioti.

Dookie 15.05.2013

А ты, тупая овца, сразу не могла прочитать такой будет твой заработок от продажи одной работы? И процент автора почти всегда меньше, чем получает распространитель. Дохера своих работ ты продашь без их сайта?

И если что-то не допустили на сайт, значит у того есть причина. Они вправе тебе отказать и ничего тебе не должны.

Тупая жалоба никчемной дуры.

D DeuX 16.05.2013

Vismaz niku būtu nomainījusi pirms komentēt savu postu. )))
Tieši tā, jālasa līgums, pie tam tur visdrīzāk ir sava politika, lai visus vērtīgus materiālus nodot trešajām iestādēm un firmām kas nodarbojas ar literatūru, bet protams par to viņi saņem krietni vairāk nekā tu pati spēj iedomāties.

. ... 16.05.2013

Pirmkārt jau dzīvojam Latvijā - tā kā "Dookie" iemācies latviešu valodu - Тупая жалоба никчемной дуры?? - tiešam ES!!? Es tā nedomāju!!! Tavs vārdu krājums par krievu valodā ir nožēlojams!!!

Un "Maddalene" nevajag spriest pēc savām subjektīvām domām!!! - Ja pati neraksti darbud, tas nenozīmē, ka citi arī tā dara!!!

Varbūt speciāli komentēju, lai tev būtu pie kā piesieties, nenomainot savu niku!!!

Un ja jau šī firma tiešām tik kvalitatīvi vērtē darbus utt.. - tad šeit vispār nebūtu sūdzības - par darbu kvalitāti, honorāra izmaksāšanu!!

P.S. neviens neprasa Jūsu domas!!! Rakstīju ar mērķi, lai interesenti vairāk pievērstu uzmanību, kas un kā!!! Viss nav tik skaisti kā firma sola!!!...

M Maddalena 16.05.2013

Ja tu beidzot iemācītos lasīt, tu spētu dapetrīt, ka mans koments bija adresēts tam tirliņam, kas tev piedāvāja tirgot darbus pašai. Lai gan ar Atlanta starpniecību notiek tas pats - visi tik nodirā un neviens neko pats nedara, novēlu pašai kādreiz tikt pie tāda daktera vai cita speciālista, kurš mācījās tādā veidā, lai uz savas ādas un veselības (citām svarīgajām lietām) izbaudītu to lāču pakalpojumu vērtību, ko sniedz citiem.
Tā kā, lai gan raksti veiskmīgi darbus, jāpiekrīt tam, ka tomēr esi trula muļķe, jo lasīt gan tu neproti. Un nav tad brīnums, ja tavus darbus izbrāķē, ja pat arī kāds neuzmanīgais pasniedzējs ieliek tiem 7-8-9 aiz vēlēšanās ātrāk no tevis tikt vaļā.
Pat Copy-Paste funkcija attiecībā uz citu nikiem tev nav pazīstama, bet pareizi uzrakstīt pašai 9 burtu kombināciju ir mission impossible. Par sevis komentēšanu - jā, kurš tādu zosi tagad uztvers nopietni?

. ... 16.05.2013

Nopietni - kura no mums ir zoss!!? Kāds sakars te ar " lasīšanu" - iemācies sakarīgi rakstīt un izteikt savu domu!!! (Nu Tu tiešām esi atpalikusi)!!!
Ja Tu neuztver domu, tā ir tava problēma! Tu vispār atbildi par saviem vārdiem?!!
Tu tiešām esi smieklīga - Tu vispār pārlasi ko raksti - ..Laikam neesi gājusi skolā!! ! Vienkārši nožēlojami!!! ...

A AK79 16.05.2013

Maddalenai - Ja cilveeks ir uzrakstiijis darbu un peecaak veelas par to nopelniit, nav saskataams ne mazaakais shkjeerslis sava autordarba laishanai tirguu. Katram ir tiesiibas uz atalgojumu par savaam puuleem un veltiito laiku, iipashi jau briiva tirgus apstaakljos. Juus tachu ari nestraadaajiet par "Pateicos".

C CELOTAJA 02.01.2014

Pilnīgi piekrītu raksta autorei.
Nu, tā, tagad info visiem, kas domā sadarboties ar atlants.lv.
Tikai tagad, kad saskāros ar atlants acīmredzamu klaju negodīgumu, vēlos citus no tā pasargāt.
Jā, kaut kā neiedomājos pusgadu atpakaļ. kad ieliku savu darbu atlantā, vajadzēja uzreiz iegoglēt vārdus ATLANTS ATSAUKSMES.
Mī un žē! Izlec ārā vien negatīvas atsauksmes, visi kā viens raksta par krāpniecību no atlants puses!!!

7 7absinth 12.09.2014

Negatīva pieredze neapšaubāmi. Vienkāršākais veids šādai patvaļai nemaksāt ir vienkārši savus darbus izdzēst laukā, lai viņi paši vairāk nepelna uz Jūsu darbiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes