www.sudzibas.lv Atlants.lv atlīdzības izmaksa

Atlants.lv - atlīdzības izmaksa

Labdien.
Vēršos pie Jums pēc palīdzības, nezinu ko lai iesāk jo nevaru iegut savu atlīdzību par manu darbu pārdošanu portālā www.Atlants.lv
Vairākus gadus atpakaļ, kad studēju izmantoju atlants.lv palīdzību, materiālus izmantoju saviem Referātiem.
Kad beidzu studijas, 2008.gadā reģistrējos portālā Atlants.lv un iesniedzu pāris darbu izmēģinājumam, nezināju kā notiek darbu iesniegšana, eksperimentēju-bija problēmas, bet beigās veiksmīgi izdevās izprast kā viss notiek.
Neko sliktu nedomājot, iesniedzu neitrālus darbus-pēc brīvas izvēles no sava datora- pēc dažām dienām portāls atbild, ka vienā darbā ir iespējams plaģīāts...! To protams apsāubīju, bet nestrīdējos, jo bija izprotama būtība ka notiek darbu iesniegšana, lai to varetu pārdot un pelnīt atlīdzību.
Tā kā studiju laikā bija ļoti daudz manu darbu iesniedzu daudz darbu, kopskaitā ap 20, kuri visi veiksmīgi tika apstiprināti un izlikti iegādei. Nosac'ījumi atlantā ir interesanti, darbs vidēji maksā no 1.50-2.00 Ls, bet manā kontā ieskaita tika 0.25-0.35 santīmiem. Pieņēmu nosacījums, tagad 5-6 gadu laikā manā kontā ir uzskarājušies 54, lati. Pēc noteikumiem vērsos pie portāla saimniekiem ar lūgumu ieskaitīt manā kontā naudiņu. Pagāja vairāk kā mēnesis, bet nekas nenotiek. Vērsos ar e-pasta starpniecību pie portāla saimniekiem, kas par lietu...? Atbildē saņēmu ka naudu neizmaksās, jo Es it kā esmu iekļauts sarakstā kuri ir izmantojuši palģiātus. Noteikumos nekas nav minēts un paskaidroju ka mani darbi nav pla'giāti un tie veiksmīgi ir pelnījuši atlīdzību gan portālam, gan arī man....! Pārpratums bija sākumā un tas vienīgais darbs, ko viņi uzskatīja netika pievienots, kaut gan es to apšaubīju, par plaģiātu neuzskatīju,. bet nestrīdējos. Pārējie veiksmīgi 6 gadus atradās, un arī tagad atrodas www.atlants.lv- un vēl tiek tirgoti.
Portāls atteicās man izmaksāt manu atlīdzību.
Tas viss ļoti labi ir redzams arī manā kontā portālā, var redzēt visu pārskatu par darbiem un to iegādi ilgstoša laika periodā.
Domāju ka portāls atlants.lv mani krāpj, un vienkārši negrib atlīdzināt to kas man pienākas.
Jautājums, ko man darīt, kā lai iegūstu savu atlīdzību 54, Ls?
Paldies ar cieņu J.V

G

Komentāri (1)

E exResurs 12.04.2013

vērsies ar visām izdrukās PCA un policija ar iesniegumu par krāpšanu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes