www.sudzibas.lv Atdodmantas.lv Снимают деньги с карточки

Atdodmantas.lv - Снимают деньги с карточки

Портал охоты на хорошие вещи - сайт. Есть такой сайт - https://atdodmantas.lv/, где можно отдать свои вещи и взять пользованные. Чтобы взять или посмотреть адрес и телефон, кто отдает, надо зарегистрироваться и заплатить 1.99. И потом с вас автоматом начинают снимать эту сумму на чей-то телефон 23222415. Может, кто-то не заметит и будет платить постоянно, но зачем это делать, если не пользуешься их услугами. Такой подход говорит о том, что создатели сайта никак не хотели чем-то помочь людям, цель создания такого сайта была одна - запутать, одурачить и нажиться.

Komentāri (4)

ф Федор Песков 03.10.2020

https://atdodmantas.lv/

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

R Renārs Brinķis 09.10.2020

Apskatīju portālu, tur taču viss uzrakstīts! Kā var pēc tam sūdzēties?
CIk aprobezots ir cilvēks, ja nesaprot tur uzrakstīto?
Visticamāk cilvēki nelasa neko un par pašu savu muļķību tad nu skrien un te sūdzās!
Jūs tur pērkat abonēšanu uz mēnesi, kas automātiski pagarinās katru mēnesi. Tā arī tur ir rakstīts! Abonēšana strādā, sludinājumā kontakti redzami. Kur ir problēma? Par ko vispār jāsūdzās? Par to, ka pašiem bija slinkums palasīt?
Un, ja negrib maksāt abonēšanu un nelieto, tak nospiediet pogu, ka pārtraucat bonēšanu! Kur problēma? Viss ir skaidri priekšā parādīts tur!

5 5150 22.06.2021

https://atdodmantas.lv/page/abonesana

"Abonēšana
LAI SAŅEMTU PIEEJU PORTĀLĀ IEVIETOTO BEZMAKSAS MANTU SLUDINĀJUMU KONTAKTINFORMĀCIJAI, IR NEPIECIEŠAMS IEGĀDĀTIES ABONEMENTU.

Abonēšana ir maksas pakalpojums uz vienu mēnesi, ar kuru Tu saņemsi pieeju citu lietotāju ievietoto sludinājumu kontaktinformācijai.

Maksa: € 1,99 / 1 mēnesis

Maksājums ir drošs un pārbaudīts - Atdodmantas.lv garantē, ka abonementa pirkums ir drošs un pārbaudīts. Jūsu dati tiek izmantoti tikai abonementa maksājuma veikšanai un ir drošībā.

KO TU IEGŪSI ABONĒJOT:

- Garantētu pieeju aktuālo un pievienoto bezmaksas preču kontaktinformācijai

- Iespēju būt pirmajam, kas piesakās

- Katru dienu iespēju iegūt labas mantas

- Tikai noderīgas un vēl izmantojamas mantas

Vienmēr priecīgi palīdzēt!"

P.S. Protams līgumā kā jau tas bieži pakalpojumu sniedzējiem notiek ir ierakstīts kaut kas cits...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes