Arvils Antonovs - Обман

Товарищ штудирует объявления на ss.lv и предлагает покупателям товар в два раза дешевле. Утверждая что денег нет на топливо, живёт где то в жопе, и просит выслать 25 евро) ) . Наверно на дозу не хватает. Так что бизнесмены не ведитесь, уверен что скоро будет с другой фамилией продавец) ) . Слава богу я сразу вычисли его и не повелся. Удачи всем

R

Работяга 03.08.2017

"Бизнесмены не ведитесь" если их не развели на 25 евро, то на дешевый ремонт квартиры точно разведут..

A Arvis Upitis 21.09.2017

labdien velos informet to ka Arvils ANTONOVS un vina masa Darja Antonova per kots 230400-22709 bankas kons lv87haba 0551040180604 sadarbojas liela krapnieciba tirgojot moto detalas kuras viniem neiksiste un prasa priekatmaksu un noradot ka nauda jaskaita uz Darjas kontu un vis isutis detalas kad sanem naudu telefons tiek islekts ja kadam ir informacija par vina atrasanos vietu ludzu zinojiet 25140305

K Kvi 05.12.2017

arvils antonovs
+37126269160 kontakti

J Janis 04.06.2018

+37128493438 jauns nr apcakarepa 40eur

A Armondz 29.03.2019

atlajst sajmu

RAMONA👀 29.03.2019

Vai tad ar personas kodiem tā var mētāties?

J Jānis 13.08.2020

Nedrīkst diemžēl mētāties ar šādiem personas datiem. Šis pats cilvēks var paņemt uzrakstīt iesniegumu. Un autoram kas publicēja var piespiedu darbi iedoti un sods līdz 1200€ likumi spēkā ir no 01.01.2019 gada. Un Arvils būs mazāk problēmu nekā jums autoram. Kā arī šis cilvēks var pieprasīt kompensāciju par personas datu publicēšanu bez viņa atļaujas. :)

A Armondz 29.03.2019

Tur nav personas kods, tur ir "per kots" tāpēc nav iSleKts, ka autors nemaz nezin, kas ir personas kods. Apskatot autora FB lapu, jeb kādi jautājumi atkrīt paši no sevis.

RAMONA👀 29.03.2019

Nu jā, ja nosauc savādák, tad nav nav pārkāpts fizisko datu aizsardzības likums. Ak, es muļķīte;)