www.sudzibas.lv Arvils Antonovs Krāpējs internetā

Arvils Antonovs - Krāpējs internetā

Nesen sanāca saskarties ar krāpnieku facebook pirkšanas/pārdošanas sludinājumos, tāpēc padalīšos ar savu pieredzi, lai citi neuzķertos uz šo žuļiku; Arvils Antonovs. Ievietoju sludinājumu vairākās facebook grupās, ka vēlos nopirkt iphone 7 / 7 plus. Lieta diezgan svarīga bija, un steidzīga tāpēc nopriecājos, ka jau vakarā saņēmu piedāvājumu par iphone 7 plus telefonu. Piedāvāja iegādāties iphone 7 plus zem 200 eiro. Krāpnieks atsūtija bildes par preci. Sarunājām, kad atsūtīs savu id karti, un es pārskaitīšu naudu, tad kad tika nauda aizskaitīta teica ka izsūtīs. Krāpnieks preci izsūtīja, bet es saņēmu preci no 220.lv ar viņa vārdu: Arvils Antonovs un telefona nummuru: +371 26 269 160 preces vērtība bija zem 20 eiro un kas tāds ko es nesūtīju. Iphone es nesaņēmu, no viņa es saņēmu izmiekļu ziņas.
Teica, ka zem 200eiro, policija neko neiesāks. Labi, ja jau policija neko neiesākšot, pabojāsim viņam dzīvi tāpat. Šis Arvils, ir 20 gadus vecs. Itkā pilngadīgs, bet smadzeņu podā vīrusi sametušies. Zemāk ielikšu visus viņa personas datus, mājas adresi, dr.lv, facebook profilu. Ja satieka http://skillz.lv/lv/forum/topic/32651m šo samazgu uz ielas, maucam pa ībli bez brīdinājuma.
(šauju bez brīdinājuma, roku bez mācītāja.)

bankas konts - lv25haba0551036697868
telefona nr - +371 26 269 160
vārds uzvārds - Arvils Antonovs
personas kods - 050796 - 12555
facebook.com - facebook.com/arvils. Antonovs
draugiem.lv - https://www.draugiem.lv / user/4771947 / satiekahttp://skillz.lv/lv/forum/topic/32651m

ir bijušas vel sūdzības par viņu:

put_in_high_low 24.07.2020

Personas datu publicēšana. Vot tas jau smaržo pēc kriminālatbildības :D

K Klientamnavtaisnība 24.07.2020

Skopais maksā divreiz...

D Duzens 23.08.2020

Arvils Antonovs Facebook ir izveidojis arī vairākus viltus profilus, kas piedāvā dažādus pakalpojumus, kas saistās ar būvgružiem - Aleksandr Tarasov, Jānis Markevičš, Chik Chuk! Esiet uzmanīgi! Ir arī vairāki tālruņa numuri!