www.sudzibas.lv Artūrs Suhanovs Naudas izkrāpšana

Artūrs Suhanovs - Naudas izkrāpšana

Šis čalis vienkārši no klientiem izkrāpj naudu. Visu laiku saka, ka atdošot naudu vakarā vai rīt, bet neatdod. Pēc laika, jautājot atkal, vairs nezina par kādu naudu vispār iet runa. Neuzticaties viņam nekad. Ierakstiet googlē šī cilvēka vārdu un uzvārdu, tad redzēsiet, kas viņš tāds ir. Biju muļķis, uzticoties šim cilvēkam, taču no kļūdām mācās. Tāpēc, lai arī citi netiktu šādi apkrāpti, dalos ar savu pieredzi.

O

A Alina123 11.04.2015

Es ar ar prieku Angel11 tev palīdzēšu, tādiem mēsliem ka viņš visus kaulus salauzt vajag!!!

D dusmuputns 12.04.2015

Angel11, es arī ar tevi, vajag tik sarunāt konkrētāku laiku, jo savādāk viņam nekad nedaleks. Katrā ziņā, lai cik liela katram būtu tā summa, vajag rīkoties, lai tas duraks saprot ko īsti ir sastrādājis.

G ggggggggg 12.04.2015

Pašiem pēc tam būs lielākas problēmas par personas piekaušanu grupā, nekā krāpniekam par izkrāpto naudu. Visiem bariņā uz policiju jāiet. Tādiem kā viņam nav sirdsapziņas, tas nozīmē - dabūs viņš pelnīti pa seju, bet tik un tā pa tiesām vēl visus izvazās.

D dusmuputns 12.04.2015

Es aiziešu toč uz policiju, ja arī naudu atpakaļ nedabūšu, ceru, ka vismaz viņš dabūs sūdus. Pa seju viņš arī kaut kad dabūs, tikai laika jautājums. Tākā viņš ir basketbolists, ghetto games pasākumos būs sastopams, tur arī būs ar viņu jāiet "runāt", ja situācija nebūs mainījusies.

H hamburgers 13.04.2015

Piektdien bija likme Suhanovam, gribēju izmēģināt un uzlikt caur viņu.

Likme izgāja un nauda tika man atsūtīta atpakaļ, sūtīju 400e. Nesaprotu, par ko Jūs runājat, par kādu krāpšanu, cilvēks darbu izdarīja godam.

Ja Jums skauž, tad nedrīkst darīt tā, kā to darāt Jūs, puiši saveidojuši profilus un raksta šos sūdus, piedodiet.

A Angel11 13.04.2015

Davai! Savācamies visi apkrāptie un reāli ejam uz policiju šo visu lietu iekustināt!!!

P PatsSuhanovs 13.04.2015

Visi, kam es te tipa esmu parādā naudu, droši atsūtam man skrīnu ar pāŗsūtītu naudu un Jūs dabūsiet to atpakaļ.

Es ar nepacietību gaidu epastus, ceru, ka tādi vispār būs!

Skatos, ka esmu tik daudziem parādā :D [slēpt]@inbox.lv - ar skrīnu par pārsūtītu naudu, GAIDU!

A Angel11 13.04.2015

Nu es Tev nosūtīju skrīnu par 200 EUR. Kāpēc tagad klusē? Kur ir nauda? Nomīzi?
Izvazāšu Tevi arī publiski! Uzradies komentāros kā lielais, godīgais pilsonis! Krāpnieki Tu esi! Turpini melot arī šeit!

P PatsSuhanovs 13.04.2015

Neviens skrīns un epasts nav saņemts, kur pazuda visi cilvēki, kuram esmu parādā?

es gaidu, sūtam skrīnu uz šo epastu - [slēpt]@inbox.lv

A Angel11 16.04.2015

Suhanov, ilgi vēl tēlosi labo tēlu, kurš tagad gaida skrīnus no visiem parādniekiem, jo atmaksāsi naudu? Beidz melot! Tev nosūtīts ir daudz un dikti jau. Netēlo huina, Tu!

R ri4y 18.04.2015

Nesaprotu kāpēc jāizmanto nezināmās fiziskās personas bez sertefikāta likmes uzlikšanai, ja ir tādi oficiāli biroji kā OLYBET un vēl kaut kas, viens atrodas OLIMPIA cazino, jebkurā, otrs atrodas pie matīsa tirgus.

P Padžol 03.07.2015

Suhanova kungam pārskaitīju naudu pirms 17 dienām, sola atskaitīt drīz, vārdu drīz neprecizē . Pievienoju screenshoot kā viņs pats vēlas.