Artūrs Suhanovs - Krāpšana

Sveiki! Artūrs Suhanovs nodarbojas ar totalizatoru likmu pārdošanu itka sarunāts un garantētas spēles! Kā arī aizņemas no cilvēkiem naudu ar solījumu ka rīt ados! Zinu ka ir daudz cilvēki kas iekritusi viņa lamatas! Tāpēc vēlētos lai cietušie jeb cilvēki kam viņš ir parādā piesakās pa epastu gravitis. [slēpt]@inbox.lv un kopā mēs varbūt varam viņu piespiest pie Zemes! Lai beidz slēpties un atbild par savu rīcību!

G

A Arturs Upenieks 15.11.2020

Man bija tāpat. Melis

G Gena11 25.02.2021

Artūrs Suhanovs - krāpnieks un melis.

R Rolands Ozolnieks 26.03.2022
Krāpnieks

Artūrs Suhanova jeb AS Betting, laikam ejot joprojām krāpj cilvēkus uz naudu. 7 gadiem paejot nekas nav mainījies un cilvēks turpina nodarboties ar naudas krāpšanu. Spēlē arī basketbolu, komandā Krāslava.
Uzmeta uz 200 euro.

T Tzar 02.05.2022

Можем вместе коллективное заявление написать

M ma3 10.07.2022

Ari mani apkrāpa šis cilvēks. Nauda samaksāta pret solījumu, ka konkrētā noruna tiks izpildīta, bet pēcāk tikai aizbildinājumi, ka būs, būs, bet nekā un vēlāk numurs nobloķēts un sazināties nav iespējams. Vai policijā jau ir iesniegums?

T Tzar 10.07.2022

Пока нету. Можешь номер телефона оставить, когда до адвоката поеду позвоню.