www.sudzibas.lv Artūrs Suhanovs Krāpnieks/Zaglis/Melis

Artūrs Suhanovs - Krāpnieks/Zaglis/Melis

Jebkurš, kas lasa šo te - NEPIEŅEMIET DARBĀ, NEIELAIŽATIES SARUNĀS & NETICIET ŠIM CILVĒKAM!!!!!!!Viņš ir zaglis, krāpnieks un melis. Jums tas nav vajadzīgs, ticiet man. Cilvēks izkrāpj naudu, daudz solas, smuki runā un piečakarē pat savus vistuvākos draugus!!!!!!! Esam ļoti sen pazīstami un cilvēks arī man ir uzgriezis muguru un apčakarējis.Zinu, ka par viņu ir jau pāris iesniegumi policijā!!!!!!Ja neticiet, tad ierakstiet viņa vārdu/uzvārdu google.com un palasiet!Viņš ne tikai cilvēkus apčakarē, bet arī vesalu valsts iekārtu čakarēja un palika ne īsti sodīts. Palasiet par basketbola skandālu!FUI, viens LIELS FUI par šo cilvēku!Info par Artūru Suhanovu:p.k. 260392-12402Neņemiet viņu darbā! Apkrāps un apzags Jūs uz līdzenas vietas!!!!!

S SuperZirgs 08.04.2015

Sveiki visiem!
Iesaku visiem rakstīt uz šo epastu, kuršu suhanovs ir apkrāpis.

Rakstam epastu un summu, cik parādā. [slēpt]@inbox.lv

S SuperZirgs 08.04.2015

Visiem iesaku rakstīt uz [slēpt]@inbox.lv
Ja Jūs tik tiešām esat apkrāpti, tad mēs varam panākt naudas atgūšanu.

S SuperZirgs 09.04.2015

Nesaprotu, kāpēc neviens neraksta par Suhanovu uz epastu?
Mēs piedāvājam iespēju atgūt naudu, ja viņa ir patiešām izkrāpta, epasts ir - [slēpt]@inbox.lv

Vai arī šis viss ir izdomāts Jums pa prieku? 1 epasts saņemts tikai un tāpat nekādu pierādījumu.

A Angel11 10.04.2015

Man nav problēmas atklāt izkrāpto summu - tie ir 200 EUR!!!

A Angel11 13.04.2015

Davai! Savācamies visi apkrāptie un reāli ejam uz policiju šo visu lietu iekustināt!!!

P PatsSuhanovs 13.04.2015

Visi, kam es te tipa esmu parādā naudu, droši atsūtam man skrīnu ar pāŗsūtītu naudu un Jūs dabūsiet to atpakaļ.

Es ar nepacietību gaidu epastus, ceru, ka tādi vispār būs!

Skatos, ka esmu tik daudziem parādā :D [slēpt]@inbox.lv - ar skrīnu par pārsūtītu naudu, GAIDU!

A Angel11 13.04.2015

Nu es Tev nosūtīju skrīnu par 200 EUR. Kāpēc tagad klusē? Kur ir nauda? Nomīzi?
Izvazāšu Tevi arī publiski! Uzradies komentāros kā lielais, godīgais pilsonis! Krāpnieki Tu esi! Turpini melot arī šeit!

P PatsSuhanovs 13.04.2015

Neviens skrīns un epasts nav saņemts, kur pazuda visi cilvēki, kuram esmu parādā?

es gaidu, sūtam skrīnu uz šo epastu - [slēpt]@inbox.lv

A Angel11 16.04.2015

Suhanov, ilgi vēl tēlosi labo tēlu, kurš tagad gaida skrīnus no visiem parādniekiem, jo atmaksāsi naudu? Beidz melot! Tev nosūtīts ir daudz un dikti jau. Netēlo huina, Tu!