www.sudzibas.lv Artūrs Suhanovs Krāpnieks/Zaglis/Melis

Artūrs Suhanovs - Krāpnieks/Zaglis/Melis

Nekad neticiet, neklausieties un neiepinaties ar šo cilvēku. Viņam ir bijušas jau problēmas ar totalizatoru spēlēšanu un cilvēku krāpšanu. Jau sen un vēl joprojām sola cilvēkiem 100% likmes uz sportu totalizatorā, kuras beigās neiziet un nauda tiek pazaudēta. Pirms saņem naudu, sola, ka atmaksās naudu atpakaļ, ja likme neizies. TIE IR MELI! Likmes neiziet un nauda netiek atgriezta! ZAGLIS! MELIS! KRĀPNIEKS! Nekādā veidā neielaižaties ar viņu sarunās! Naudu neaizdodat un turpmāk ignorējat!!!!!Par visiem totalizatora izgājieniem Artūram ir atņemta basketbolista licence uz mūžu un liels skandāls bija Latvijā! Esiet ļoti uzmanīgi no šī tipa!!!!!!Ierakstiet viņa vārdu, uzvārdu google meklētājā un redzēsiet!

K Kreisais_krasts 24.07.2015

Ieteiktu ar šo cilvēku NEKAD neiesaistītis nekādos darījumos. Piestāstīs pilnas ausis ar visādām muļķībām.
Visas info spēles ir liels blefs!!! Iespējams, ka daļa arī iziet, bet personiskā pieredze ar tām ir ļoti bēdīga.

p.s. Par skrīnu autentiskumu no AsLikmes konta neņemos spriest, bet vienu gan varu teikt, lai cik daudz tūkstošus viņš it kā vinnētu, nauda tāpat nav...

M Mierpilsonis 16.05.2016

Es tiesam brinos latviesos un vinju pacietiba, sen jau pirkstus vajadzeja salauzt sadiem tipiem, kaut gan sen nekas nav dzirdets, varbut kaut kas mainijies...

M Mierpilsonis 05.01.2018

Nekad neaizdodiet naudu šim cilvēkam, ļoti profesionāls un skaits melis un krāpnieks. Apvārdos un savu māti pārdos, ja vien par to varēs naudu samaksāt. Nekas nav mainījies no 2014.gada. joprojām tirgo neeksistējošas likmes par VIP cenām tikai VIP klientiem. Neesi stulbs un neiekrīti.
Pašam Artūram, lai veicās, gan jau kādreiz atnaķs atpakaļ.

M mazaisjanis1122 31.03.2020

Atkal sācis uzdarboties, ļoti labi trenēts. Piestāstīs pilnas ausis. Paprasīs lai ieskaiti 100€ un atpakaļ buus, taču pēc stundas teiks lai ieskaiti vēl 50€ un atpakaļ dabūšot 300€, saka kad vakarā atsūtīs ko protams neizdara. Tāpēc lūdzu neuzraujaties!