www.sudzibas.lv Apsardze Nepatiesi apvainota

Apsardze - Nepatiesi apvainota

Vēlējos paust savu attieksmi pret MAXIMA veikala, kas atrodas A.Deglava ielā, apsardzi- kuras dēļ man ir radies pavisam cits priekšstats par šo veikalu un tajā notiekošo.

Tātad, vakar, 7.decembrī, ~plkst.10, es kopā ar savu 1,5 gadus veco meitiņu, kā vienmēr aizbraucām uz lielveikalu MAXIMA, lai papildinātu pārtikas krājumus (vēlos piebilst, ka apģerbu tur nekad nepērku, jo uzskatu, ka ir arī kvalitatīvākas apdares šīs lietas, ko es varu atļauties).

Pa veikalu nostaigājām ~ 40 min., savācām visu nepieciešamo un devāmies pie kasēm, kur arī samaksājām. Ejot jau ārā no veikala pie mums pieskrēja apsargs un sagrāba mani aiz rokas, un uzbļāva, ka man jādodas viņam līdzi uz apsargu telpu, jo es esot izdarījusi pārkāpumu. Uz manu jautājumu, kur tad paliks mans 1,5 gadus vecais mazulis, apsargs strupi norādīja, ka mazulis var arī pasēdēt ratiņos pie apsardzes istabiņas, protams, ārpusē, nevis iekšā, un informācijā sēdošā sieviete viņu pieskatīs. Es, protams, zinot to, ka neko pretlikumīgu neesmu darījusi, labprātīgi aizgāju, jo vēlējos noskaidrot, varbūt radies kāds pārpratums. Tomēr NĒ, apsargs sāka mani apvainot, ka redz es esmu ienesusi pielaikošanas telpā 2 apģērba gabalus un tos sabojājusi, vienam izraujot tā saukto "pīkstuli", un otram norāvusi cenu zīmi ar apraksta lapiņu, un atstājusi tos turpat uzlaikošanas telpā. Kad es lūdzu, lai man parāda kādus pierādījumus, kaut vai to pašu video, kur viņi to uzfilmēja, pēc viņu teiktā, tad man uzbļāva, ka man vispār neesot tādu tiesību, ka tā esot konfidenciāla informācija. Kad tikšot izsaukta policija, ja es nesamaksāšu atbilstošu summu, šajā gadījumā tie bija gandrīz 15 LVL, tad arī policija redzēs šo video, un sauks mani pie atbildības, un uz manu pretjautājumu, ka policijai pret manīm jau nebūs neviens pierādījums, man atbildēja, ka policija mani neglābs.

Apsardze man lika aizpildīt paskaidrojumu par to, kāpēc es esmu aizturēta, ko es arī izdarīju, un paskaidroju, ka esmu aizturēta nepatiesi un nepatiesi arī apvainota. To izlasot, apsargs manā acu priekšā šo paskaidrojumu saplēsa un izmata.Man lika rakstīt jaunu paskaidrojumu ar savadāku-viņu diktētu tekstu. Man vienkārši nebija citas izvēles, jo man bērns ārpusē nu jau pusstundu kā kliedza un nervozēja, un uz manu jautājumu apsargiem, lai ieved taču mazuli pie manis, viņi atbildēja, ka no "rēkšanas" neviens nav nomiris un nenomirs arī šoreiz.

Tā nu es, uzrakstījusi paskaidrojumu par to, ko neesmu darījusi, un pacietusi visas apsargu pazemošanas, kā arī samaksājusi par man "piespēlētajām" precēm , kuras starp citu ir 2 izmērus man par mazu, pēc ~vēl 40 minūtēm tiku laukā, jo neuzskatu ka par tiem 15 latiem palikšu nabaga, bet bērna un savus nervus tomēr pasaudzēt varu, ko, diemžēl, neizdevās izdarīt.

Devos vēl pie informācijā sēdošās sievietes, ar lūgumu, ka vēlos runāt ar kādu no administrācijas, un viņa man atbildēja, ka administrācijai ar tādiem kā es runāt nav ko, un ka vispār pašlaik neviens arī nav uz vietas.

Un vēl man radās tāds jautājums, vai tik tas nav cilvēktiesību parkāpums-filmēt pielaikošanas kabīnēs??? Ja jau apsargi šajā veikalā ir tik apzinīgi un var darīt ko vien vēlās, tad kāpēc mani aizturēja tikai pēc iziešanas cauri kasēm, ja jau es, pēc viņu teiktā, pielaikošanas kabīnē sabojāju šos apģerbus, ko es neizdarīju, tikpat labi viņiem vajadzēja mani aizturēt jau turpat uz vietas, nevis ne par ko pazemot jau ārpus veikala telpām.

Esmu ļoti sarūgtināta par šo gadījumu, jo man tik tiešām patika iepirkties MAXIMA veikalos, tāpēc es gan saviem draugiem un paziņām ietekšu būt uzmanīgākiem un uz MAXIMA veikaliem ie iepirkties bez bērniem, lai vismaz viņiem nerastos nervu sabrukumi un psihes traucējumi, un lieli pārdzīvojumi, kā tas notika ar manu mazuli. Runājot par šo, par mazuļa nervu sistāmu un psihi, šodien, pēc negulētas un nokliegtas nakts, apmeklējot ģimenes ārstu, manam bērman tika konstatēts viegls nervu sasprindzinājums, kā dēl var rasties arī smagākas saslimšanas, un nu ir jālieto nervu zāles-tādam mazam bēnam, es uzsaktu,ka tas nav normāli. Un tas viss tikai pateicoties "jaukajiem un naudas kārajiem veikala MAXIMA apsargiem".

B bijusaismaximaapsargs 06.04.2009

Es esmu stradajis maxima pa apsargu!
Es teiktu to ka lielajas maximas tiesam ir redzams kaa cilveeki pielaiko drebes!
Un maxima apsardze ir ieksejais drosibas dienests nav nekadas apsardzes firmas!
atieksmes no priekniekiem arii nav nekada izscilaa!
Loti maz maksaa!

š šeherezade 06.04.2009

Manam 14 gadus vecajam dēlam Kuldīgas Maximā ar jautājumu''Nu rādi, ko esi nozadzis!'' lika parādīt kabatas, arī viņa draugiem, ar kuriem kopā viņš bija izkratīja visas iekšas...Es saprotu, ka ar tiem berniem ir visādi-ložņā viņi pa veikalu baros, it kā skatās kaut ko, beigās neko nenopērk, bet man ir radies šāds jautajums-vai drīkst pārmeklēt un izčamdīt nepilngadīgu bernu bez vecāku klātbūtnes?Jo ar laba advokāta palīdzību, kā man viena paziņa ieteica, šādu apčamdīšanu varu klasificēt kā uzmākšanos nepilngadīgajam, ja pie viņa nekas nav atrasts un viņš nav neko nozadzis...kā tur īsti ir???

B bijusaismaximaapsargs 06.04.2009

Parbaudit kabatas var tikai ar polcijas klaabuutni!
Var uzsprasit lai izvelk visu no kabataam!
Ja cilveks negrib vilkt neko ara no savam kabatam tad tikai ar policijas klabutni vinjs izvilks!

L Labais 14.04.2009

Diemžēl tā ir taisnība, ka par apsargiem iet strādāt gandrīz neizdevušies sabiedrībai cilvēki ar intelekta līmeni.
Man liekas, ka bomži ir gudrāki par viņiem.

B bomzis 14.04.2009

Protams, ka gudrāki.

R romans 21.12.2009

SEM KTO HOCIT ITI RABOTAT MAXIMA (APSARDZE) OT SEI DUSI NESAVETUJU POPASTJ K OLGE LEZNOVOJ!!!POD JEJO RUKOVODSTAM VI SEBJA BUDETE CUSTVAVAT NE CELOVEKAM A POSLEDNIM (DER...M), MERSKAJA ZENSINA, JEJO I ZENSINOI NAZAT TRUDNO, GRUBIJANKA, HAHALKA, HAMKA, MUZ OBVAROVAVAIT MAXIMU POLUCAIT OTKATI SO STRAITELSTVA I USTONOVKI SIGNALIZACIJ, A ONA PEREPUTALA RABOTU MAXIMA SOSVAJEI BISEI V DEPORTAMENTE MEST ZAKLUCENIJA