LV RU

Apsardze - Darbs

Neiesaku iet strādāt G4S operatīvajā dienestā. Operatīvā dienesta vadītājs G. Rozīte saka, ka operatīvajām dienesta mašīnām nav KASKO apdrošināšanas, tādēļ darbiniekiem iestājās kolektīvā atbildība, ja kāds no darbiniekiem automašīnu sasit vai konstatēti citi automašīnas bojājumi- remonta izmaksas nosedz visi operatīvie darbinieki dalīti. Naktīs gulēt aizliegts, notiek kontroles dienesta iknakts pārbaudes. Par pārkāpumu sods- 70 EUR apmērā. Vienīgais cilvēks, kas cīnās pret šo netaisnību kompānijā ir L. Avens. Viņs vienmēr ir darbinieku pusē, cilvēks ar „lielo burtu”, šim cilvēkam uzticās visi operatīvie darbinieki.

A

Vairāk sūdzības par Apsardze

Komentāri (5)

Latviešu tautas 26.04.2015

Par pārkāpumu sods- 70 EUR apmērā.

Palasiet Darba līkumus: tads sods ir NELĪKUMIKS!

Sardele 26.04.2015

Vladlat: iemācies latviski rakstīt.

Autoram: tu esi sašutis, ka APSARDZES darbu strādājot nedrīkst GULĒT? Tu esi idiots?

Latviešu tautas 26.04.2015

Es pareisi rakstiju latvišu valoda ar normalim vāldam!

Kac тев непатик, веца маука, хуторянка?

Latviešu tautas 26.04.2015

Турпмак латвиски ракстишу ар кириллицу!

Latviešu tautas 26.04.2015

NELĪKUMIKS вай NELĪKUMIGS... Какая разница? А вот если дежурство продолжается больше 16 часов, то начальство обязано предоставить отдых на хотя бы 2 часа! Дежурство не обусловлено НЕПРЕРЫВНЫМ наблюдением, так что 4 часа можно себе позволить. Тем более мы знаем как такие оперативники не спят...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes