www.sudzibas.lv Apsardze Nepatiesi apvainota

Apsardze - Nepatiesi apvainota

Vēlējos paust savu attieksmi pret MAXIMA veikala, kas atrodas A.Deglava ielā, apsardzi- kuras dēļ man ir radies pavisam cits priekšstats par šo veikalu un tajā notiekošo.

Tātad, vakar, 7.decembrī, ~plkst.10, es kopā ar savu 1,5 gadus veco meitiņu, kā vienmēr aizbraucām uz lielveikalu MAXIMA, lai papildinātu pārtikas krājumus (vēlos piebilst, ka apģerbu tur nekad nepērku, jo uzskatu, ka ir arī kvalitatīvākas apdares šīs lietas, ko es varu atļauties).

Pa veikalu nostaigājām ~ 40 min., savācām visu nepieciešamo un devāmies pie kasēm, kur arī samaksājām. Ejot jau ārā no veikala pie mums pieskrēja apsargs un sagrāba mani aiz rokas, un uzbļāva, ka man jādodas viņam līdzi uz apsargu telpu, jo es esot izdarījusi pārkāpumu. Uz manu jautājumu, kur tad paliks mans 1,5 gadus vecais mazulis, apsargs strupi norādīja, ka mazulis var arī pasēdēt ratiņos pie apsardzes istabiņas, protams, ārpusē, nevis iekšā, un informācijā sēdošā sieviete viņu pieskatīs. Es, protams, zinot to, ka neko pretlikumīgu neesmu darījusi, labprātīgi aizgāju, jo vēlējos noskaidrot, varbūt radies kāds pārpratums. Tomēr NĒ, apsargs sāka mani apvainot, ka redz es esmu ienesusi pielaikošanas telpā 2 apģērba gabalus un tos sabojājusi, vienam izraujot tā saukto "pīkstuli", un otram norāvusi cenu zīmi ar apraksta lapiņu, un atstājusi tos turpat uzlaikošanas telpā. Kad es lūdzu, lai man parāda kādus pierādījumus, kaut vai to pašu video, kur viņi to uzfilmēja, pēc viņu teiktā, tad man uzbļāva, ka man vispār neesot tādu tiesību, ka tā esot konfidenciāla informācija. Kad tikšot izsaukta policija, ja es nesamaksāšu atbilstošu summu, šajā gadījumā tie bija gandrīz 15 LVL, tad arī policija redzēs šo video, un sauks mani pie atbildības, un uz manu pretjautājumu, ka policijai pret manīm jau nebūs neviens pierādījums, man atbildēja, ka policija mani neglābs.

Apsardze man lika aizpildīt paskaidrojumu par to, kāpēc es esmu aizturēta, ko es arī izdarīju, un paskaidroju, ka esmu aizturēta nepatiesi un nepatiesi arī apvainota. To izlasot, apsargs manā acu priekšā šo paskaidrojumu saplēsa un izmata.Man lika rakstīt jaunu paskaidrojumu ar savadāku-viņu diktētu tekstu. Man vienkārši nebija citas izvēles, jo man bērns ārpusē nu jau pusstundu kā kliedza un nervozēja, un uz manu jautājumu apsargiem, lai ieved taču mazuli pie manis, viņi atbildēja, ka no "rēkšanas" neviens nav nomiris un nenomirs arī šoreiz.

Tā nu es, uzrakstījusi paskaidrojumu par to, ko neesmu darījusi, un pacietusi visas apsargu pazemošanas, kā arī samaksājusi par man "piespēlētajām" precēm , kuras starp citu ir 2 izmērus man par mazu, pēc ~vēl 40 minūtēm tiku laukā, jo neuzskatu ka par tiem 15 latiem palikšu nabaga, bet bērna un savus nervus tomēr pasaudzēt varu, ko, diemžēl, neizdevās izdarīt.

Devos vēl pie informācijā sēdošās sievietes, ar lūgumu, ka vēlos runāt ar kādu no administrācijas, un viņa man atbildēja, ka administrācijai ar tādiem kā es runāt nav ko, un ka vispār pašlaik neviens arī nav uz vietas.

Un vēl man radās tāds jautājums, vai tik tas nav cilvēktiesību parkāpums-filmēt pielaikošanas kabīnēs??? Ja jau apsargi šajā veikalā ir tik apzinīgi un var darīt ko vien vēlās, tad kāpēc mani aizturēja tikai pēc iziešanas cauri kasēm, ja jau es, pēc viņu teiktā, pielaikošanas kabīnē sabojāju šos apģerbus, ko es neizdarīju, tikpat labi viņiem vajadzēja mani aizturēt jau turpat uz vietas, nevis ne par ko pazemot jau ārpus veikala telpām.

Esmu ļoti sarūgtināta par šo gadījumu, jo man tik tiešām patika iepirkties MAXIMA veikalos, tāpēc es gan saviem draugiem un paziņām ietekšu būt uzmanīgākiem un uz MAXIMA veikaliem ie iepirkties bez bērniem, lai vismaz viņiem nerastos nervu sabrukumi un psihes traucējumi, un lieli pārdzīvojumi, kā tas notika ar manu mazuli. Runājot par šo, par mazuļa nervu sistāmu un psihi, šodien, pēc negulētas un nokliegtas nakts, apmeklējot ģimenes ārstu, manam bērman tika konstatēts viegls nervu sasprindzinājums, kā dēl var rasties arī smagākas saslimšanas, un nu ir jālieto nervu zāles-tādam mazam bēnam, es uzsaktu,ka tas nav normāli. Un tas viss tikai pateicoties "jaukajiem un naudas kārajiem veikala MAXIMA apsargiem".

M Maiga 08.01.2008

Es verstos Maximas administracija (esmu agrak zvanijusi uz 8002020 sudzejusies par to ka maizi jau 17:00 nevar nopirkt atsevishkjos veikalos - kopsh ta laika maize vienmer ir) , un patiesiba pati izsauktu policija par notikusho taja pasha bridi. Ja vinjiem ir ieraksts kur Tu veic parkapumu, tad vainiga, ja nav tad nevajag muldet.

Ari par informacijas darbinieci es sniegtu zinjojumu, Centim Ubelem domaju par shito butu kauns!!!

A Agnese 08.01.2008

Tas tiešām ir briesmīgi,ka 1,5 gadus vecam bērnam bija kas tāds jāpiedzīvo.Vai tiešām šiem apsargiem nebija ienācis prātā,ka pa to laiku,kamēr viņi iekasē 15 LVL,varēja kāds nolaupīt bērnu,kurš raudādams sēž viens pats ratos un kura dzīvība ir daudz dārgāka par šiem 15 LVL.Un kā nav kauns rādīt pa TV reklāmas,kur Centis Ubele stāsta,cik patīkami ir iepirkties Maxima veikalos.

E Elii 08.01.2008

Fui maximas apsargiem... man arii bijushas probleemas ar vinjiem... gribeeja piesiet zaadziibu bet kad liku paraadit video kur tas nofilmeets... neraadiija-konfidenciaala info...

Naudu gan vinji no manis neizspieda---> esmu nelokaama jo kaapeec man maxaat par to ko neesmu dariijusi? Kraapshana.....!!!

M Mima 23.01.2008

Dīvaini gan, ka Maximas apsardze neparāda videoierakstus! Rimi tieši otrādi, video tiek parādīts uzreiz. Un vēl jāsaka, ka ar bērniem nav ko vazāties pa veikaliem - traucē gan sev, gan citiem, gan pārtdevējiem! Riebj skatīties, kā no autiņiem tikko izšķīlušies bērneļi grābj no plauktiem visu, ko var, mātes neliekas ne zinis.

Un vēl. Ja jau tu uzrakstīji ŠĀDU PASKAIDROJUMU, pati vainīga. Vajadzēja ņemt sīci rokās un gaidīt policiju, bet policija dēļ 15Ls nebrauc! Tapat arī, ja atbaruc un izsaukums veltīgs, apsardzes firmai ir jāmaksā policijai par izsaukumu. Tā ka, neuzķeraties uz apsardzes blefošanu. Tapat arī administrācija par apsardzes darbību atbildību nenes, jo tā ir atsevišķa firma, kurai veikals maksā.

I Inese 28.01.2008

Zini, Mima, ja tev pašai nav bērnu, tad nevajag runāt par lietām, ko nezini, man riebj šādi cilvēki kā tu, un ne jau man vienīgajai.

S shakaalis 28.01.2008

Tas ir kautkas afigennijs! Lasu un briinos!!!

J Juris 28.01.2008

Bieži dzirdēts par neaudzinātajiem, kompleksainajiem apsargiem. Neviens normāls, sevi cienošs vecis neies strādāt par apsargu. Par apsargu iet strādāt tie, kurus pat mentenē neņem. Un mentenē ņem pat gandrīz pēdējos urļikus. Tapēc tie murmuļi tur sēž, dirn un jūdzās tās garās stundas. Moš paši salikuši pielaikošanas kabīnēs kameras, lai varētu on..t. Jo nopelnīt tur neko nevar,līdz ar to normāli aiziet kaut kur ar beibi nav par ko.Stulbākais ka viņi uzklūp sievietēm un citiem mazāk aizsargātiem cilvēkiem. Neesmu redzējis ka kāds apsargs vilktu pa veikalu divmetrīgu skapi :).

LAIKAM JAU RAUSTĀS.

A Andrejs 29.03.2008

To Juris: A varbuut tu atnaaksi un pateiksi man to sejaa, kroplis nelaimiigas. Radaas, ka tu mums esi sevi ''cienosh'' vecis. Ja nezini tad nedirs. Par Maximas apsargiem piekriitu. Bet nevajag visus zem viena dekja baazt. Ja juuties divmetriigs skapis atnaac, parunaasim. Ja nemaaki savas kroplaas rokjeles savaldiit, tad nafig neraadies veikalos vispaar. Caur netu visu gudri runaat maak. Blje, besii aaraa shitaadi urlas. Laikam tieshaam Valsti glaabs tikai massu apšaušana. [slēpt]@ [slēpt]@ [slēpt]@

S svetucis 03.06.2008

Zini Jurit! Ne visi apsargi ir "kompleksaini tipi", pati strādāju MAXIMA un, sorry, par mūsu apsargiem nekad nevienu sūdzību neesmu dzirdejusi!!!
Un par to "divmetrīgo skapi" man vnk.nāk smiekli.., laikam ļoti reti apmeklē veikalus!:D
Pastaigā pa Maximam Liepājā, ja esi divmetrigs vecis, kas nespej novaldit savas zagligas tieksmes, tevi tur vienk.paķers padusē kā tādu 2gadīgu bērnu!

T toapsargiem 03.06.2008

Maximā par apsargiem strādā tikai geji! To var skaidri redzēt izlasot Andrušas un Svetlanas komentārus.

Man arī tieši tajā veikalā 2X (!!!) apsūdzēja.

1. Par termosu saplēšanu(tie jau bija saplēsti).
2. Skrēja man pakaļ, kad neko nenopircis nejauši izgāju pa galveno ieeju.
Abas reizes mani pārmeklēja un...apdirsās! HI-HI! Neko neatrada (jo skaidrs, ka neko nezagu!)!

Tas ir skaidrs, ka par apsargiem strādā TIKAI mazizglītoti pediņi, divnieku karaļi un urlas!

Sveiciens visiem dauņiem- Maximas un Rimi (it sevišķi Alfas) apsargiem!!!

Vajadzēja skolā LABĀK mācīties! SAPRATI?!!!

A Andrejs 03.06.2008

Nu saakumam, tavai zinaashanai, Maximaa es nestraadaaju. Naakaimais punkts, kaa jau mineeju. Ja nemaaki savas kroplaas rokjeles savaldiit, nav ko veikalos baazties, iepeercies caur netu, neviens tev pakalj neskries :D Un cik noprotu to smiekliigo e-pastu man atsuutiji tu, kursh pat baidaas savu vaardu uzvaardu nosaukt, jo zin ka atradiis un labi nebuus :)
Ja tu uzskati, ka par apsargiem iet straadaat tikai luuzeri, piezvani man (28473749). Satiksimies, es tev izstaastiishu, kas par cilveekiem straadaa apsardzee :) Bet tev jau laikam kule triic, baidies pats no savas eenas???

M Mikus 04.06.2008

Diemžēl uz šito viņi arī izbrauc. Cilvēki nezin savas tiesības, baidās. Kapēc jāmaksā par to ku Tu neesi izdarijusi? Pati jau vainīga. A apsargi veiksmīgi "norkastija" brāķētu preci.
Jā, un starp citu, pielaikošanas kabīnes nemaz nedrīkst filmēt, tas ir cilvēktiesību pārkāpums, ko Maxima neievēro.

S svetucite 04.06.2008

Acimredzot es neesmu vienīga, kam pienāk vēstules uz e -meilu no kompleksainiem, aprobežotiem apsargu nīdējiem!!!
Uz e-meilu, ČALĪT, jau var visu ko atsūtīt, pateikt un uzrakstit!:):D:D:D
Nebiju domājusi, ka tev tā kule tikļoti trīc!! Laikam jau tomer esi kādreiz pamatīgi aprāvies no apsargiem, ja jau tevi tagad tādi kompleksi moka!!!;)

Z Zilie pasargi 04.06.2008

Var redzēt, ka Svetucite un Andrejs ir viena un tā pati persona... Un tad vēl brīnās, ka viņus uzskata par dauņiem un lūzeriem! ... :))))

T toapsargiem 04.06.2008

Andrej, aizveries, visa apsardze neveiksminieku baars, peedejie pidari un lohi kas prot tikai uzmakties sievieteem n berniem, tie ir sabiedriibas skerslis uz dirsas, jus visus vajag nošaut! Urodi, kropļi!

S samanta 04.06.2008

Es Júsu vietá grieztos policijá..par tádu izturésanos un gan jau policijai bútu tiesíbas noskatíties attiecígo video un, ja Jús nebútu vainíga tad vel no MAXIMAS apsargiem varétu piedzít naudu par morálo traumu sev un bérnam.

K kurmiits 21.07.2008

nu lose kas lose. Nu cik cilvēks var būt lētticīgi stulbs.???? Ja tiešām zini, ka neesi vainīga bij jāizsauc policija un ja arī viņa neierodas tūlīt, zvanīt un gaidīt, kamēr ieradīsies. Tas ir viņu pienākums. Citādāk varēji vienkārši doties prom no tās apsarga telpas, viņi paši izsauktu policiju, ja būtu pārliecināti par Tavu vainu. Nekad neesmu bijis Maxima pielaikošanas kabīnē, bet esmu gandrīz pārliecināts, ka kameru tur nav. Vienīgais pierādījums ir videoieraksts brīdī, kad prece tiek ienesta pielaikošanas kabīnē.

O Oleg 08.01.2009

Ti glupo postupila!nabudusshee ohrana neimeet pravo obiskivatj, nikakie shtrafi ona vipisivatj nemozet, i kogda proishodit zaderzanie oni dolzni objasnitj po4emu i esli vas povidut v komnatu poprasite vizvatj policiju ili vizavite sami!

P patriotc 08.01.2009

tur jau ta lieta ka ne jau tev ir japierada ka tu neesi neko bojajusi vai zagusi bet vinjam pretejo! un tadas reizes ja neesi vainiga tad uzreiz saki lai sauc policiju jo mentiem ari nepatik tie apsargi kas vinjus sauc nepamatoti un es domaju ka tagad kad policijai degviela ir "apgriezta" ir liela iespeja ka vinji vispar nebrauks

X xxxxx 08.01.2009

Vajadzeja pashai saukt policiju! Apsardze ari nedriksteja Tevi aizturet shinii gadijumaa un Tev neko pieradit nevajadzeja, bet gan viniem vajadzeja papuleties pierasdit, ka esi vainiga. Ne kadu paskaidrojumu nevajadzeja rakstit... Ja, kaut ka ta vajadzetu rikories, bet, ko tu daudz rikosies, ja arpuse berns blauj! Es gribetu to apsargu norakt!