K kengurs 03.11.2008

manuprāt valodas ir jāmācās, bet kāka velna pēc latvietim būtu jāmācās tieši krievu valoda? ir taču daudz citu, pasaulē izplatītākas valodas piem angļu, franču, spāņu, japāņu...

L Lepi 03.11.2008

Man krievu laikā (bērnam) arī dirsa virsū ar valodu, ka nemācēju krieviski. Tagad atkal idiotiem nepatīk kautkas. Tinies pie savējiem, tad runā un sūdzies cik gribi. Tu taču nebrauksi.

M mja 26.11.2008

un pasi krievu tautibas civeki apkalpo latviesus????? protams, sava valoda un labi ja vel saprot ko vinam prasa!

L lita 06.04.2009

nesen es aprangā nopirku itkā baigi forsas bikses bet tām krīt arā pogas

takā čeks ir pazaudēts un es tās vairs atpakaļ nevaru nodot varbūt ir kādasiespējas kā atpakaļ saņemt naudu?

A Arta 22.04.2009

Es Jums ieteiktu neiet uz shis firmas veikaliem, jo kvalitate ir graujosha, apkalpojoshais personals nelaipns!!!

I ilze 31.01.2010

Vispār jau godājamā krievu tautības dāma, vai piedodiet, ja kļūdos, jaunkundze, Latvijā ir viena oficiālā valsts valoda un tā ir latviešu. Pārdevējiem nav obligāti jārunā krievu valodā. Tā ir milzīga pretimnākšana un īpaša ekstra, ja pārdevējs ar jums runā krieviski, jo vispār viņš DRĪKST to arī nedarīt. Tā lūk ir pēc likumiem;) Tāpēc nav ko cepties un savu krievu temperamentu atstājiet mājas skandāliem!:D

I Inga 16.02.2010

Es vairākus gadus nostrādāju Aprangā Domina un bija apmierināta. Bija meitenes-konsultantes kuras nemācēja runāt kriviski bet vienmēr meklēja izeju un sauca palīgā krievu valodā runājošo pārdevēju. Nu un kas ka nemāk runāt krieviski, Jūs jau arī nemākat runāt latviski. Apkalpošana vienmēr ir bijusi augstā līmenī.

M MINCE 16.02.2010

parasti tie, kuri shitā brēkā par to, ka ar viņiem nerunā krieviski - ir par dumu, lai iemācītos latviski:)joka pēc viniem jāpiedāvā pāriet uz sarunu angļu valodā - tad abām sarunā iesaistītajām pusēm mazliet būs jāiespringst :P

J Jekaterina 14.08.2011

Ziniet, mīlie draugi - pārdevējai jāzin vairākas valodas, ka arī krievu valodu!!! Un pēc pareiza klientu apkalpošanas likuma vajadzētu apkalpot un runāt tādā valodā, kuru sapratīs klients - šajā gadījumā jābūt krievu valodai. Ļoti interesanti, bet ja pie mūms atbrauksi turisti no Krievijas, pārdevēja arī latviešu valodā pļapās?! Mes esam Eiropas valsts, kurā vajadzētu cienīt jebkuras valsts pilsoņus un nepilsoņus arī, neskatoties uz tautību, rasi un ādas krasu.

T ToJekaterina 14.08.2011

Priekš tūristiem uzcelsim specveikalus, kur valodas zinoši pārdevēji tos apkalpos, pārējos veikalos apkalpošana notiks tikai un vienīgi Valsts valodā!

K kuuka 14.08.2011

vācies prom krievene...