www.sudzibas.lv Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos

Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos - Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos

Kas taa ir par interesantu pieeju servisam, kada ittin biezi ir noveerojama LV baaros un restoraanos - kad klientam ir atnests viss, ko vins ir paprasiijis, viesmiilji tendee vairs nepieveerst uzmaniibu konkreetajam cilveekam un biezi ir krietni jaanopuulas, lai pieverstu sev oficianta uzmaniibu un pasuutiitu veel ko papildus. Cik biezi ir bijis taa, ka seezam pie tuksaam viina glaazeem, viesmiile apkalpo blakus galdinju, pagriezas un aiziet pat aci neuzmetusi paareejiem galdinjiem vai kaadam veel ko nevajag. Diezgan biezi ir arii taa, ka eedienkarte un pasuutiitie eedieni tiek atnesti laiciigi, bet peec tam par klientu tiek aizmirsts un lai dabuutu reekjinu bezmazvai ir jaaiet pie baara letes un jaaprasa. Ja megjini oficiantu 'izkjert' ar izmisiigu acu skatienu, tas parasti tiek noignoreets - nezinu, ko taas meitenes nodoma - es neskatos uz vinjaam taapeec, ka vinjas man patiik, bet gan taapeec, ka man no vinjaam kaut ko vajag. Tapat 'Paldies' no viesmiiles puses, kad tiek panjemta nauda ir retums, to parasti saku es un vinjas atbild 'Luudzu' kaut gan vajadzeetu buut otraadi. Tas sabojaa visu labo iespaidu par servisu un sii iemesla delj dzeramnaudas apmeers biezi vien samazinaas. Nesaprotu, kur skataas baaru iipasnieki, kuri nevar saviem darbiniekiem izskaidrot tik vienkaarsas lieta - galu galaa taa nav tikai elementara pieklajiba, bet gan papildus ienakums biznesam..

K

E Eseseseseseseses 28.09.2010

Ok, piekriitu visam, kas tev sakaams, ja tev no taa vieglaak paliek, vecriigas haltuuru kafejniicas iipasniek...:)

N Notforyou 28.09.2010

Atvaino īpatnējs veids tev tadai labi izglitotai ārzemniecei sarunaties.Riebj lasit.Tas tev : Eseseseseseseseses

???????????????????????????????????

E Eseseseseseseses 28.09.2010

Labi, man driiz jaaiecekojas lidojumam, nav vairs laika tavas domugraudu peerles uzkjert...bija jauki parunaaties...:)))

N Notforyou 28.09.2010

Kam tas adresēts?Lidotaja atradusies, gan jau ka tev uz skolu jaiet, mamma zina ka tu interneta sēdi pa nakti?

E Eseseseseseseses 28.09.2010

un man arii riebj lasiit par kaut kaadiem krutiem nomales/vecriigas kafejuznikiem ar notforyou iipasniekiem, kuri pat elementaari identificeeties nevar...

N Notforyou 28.09.2010

Ko nozime identificeties?Kam tu to adrese ludzu?Ko tu tur samurgo?Kas tev nepatik musu Vecrīgā, tu galigi jau ku ku?

D DIGITĀLĀTV! 29.09.2010

Sveika!
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

G garaaugumasieviete 30.09.2010

G garaaugumasieviete 30.09.2010

E Eseseseseseseses 30.09.2010

esmu atlidojusi...

notforyou - tev no visaam viileem kompleksi spiezas laukaa, bailes pat iedomaaties kaa tavaa baaraa (ja tev tiesaam taads ir) lietas ir organizeetas - ja uznjemuma vaditajam ir attieksmes problema, tad ar personaalu ir 10x sliktaak...o, es atvainojos, aizmirsu, ka tu mums esi diplomeets (!) baarmenis-viesmiilis, taatad pats dari visu un personaala tev nav...bet vecriigas pagraba baaraa arii nevajag...

V Vita 30.09.2010

Normāli! Kaut kāda lose manu niku nozaga.. Pašai bija grūti izdomāt?

E Eseseseseseseses 30.09.2010

(c) Zini Hi hi taču tā bija taisniba visparibā.Ta ka psiha tomer esi tu laikam jau.
__________________
luudzu neraksti ar manu niku. pat gribeedama tik primitiivi un gramatiski nepareizi nevareetu izteikties...

L liennyte 30.09.2010

Vienkarshi neticami! Viesmilis ir cilveks un klients ari ir cilveks. Tapec varbut butu jega vienam otru cienit, vai ari vieniem vnk nestradat un otriem sedet majas, jo klienti medz but ljoti riebigi ne tikai viesmiljiem, bet ari barmenjiem, klientu apkalposhanas menedzeriem, ka ari banku darbiniekiem utt.nu ja jau neatnesa to rekjinu- priecajieties, tas tikai nozime, ka vinji netik atri jus gaida, lai ietu projam :D Nu ticiet man uzsmaidisiet, pateiksiet kko jauku un pasham paliks labak un vel kadam busiet ari uzlabojis dienu.

T toEseseseseseseses 01.10.2010

__________________

Gramatiski pareizi ir teikumu sākt ar lielo burtu.:) Nosmejos ne pa jokam.

L Liene 05.10.2010

Nesaprotu kas tur slikts ka meitene vidusskolas vecumā strādā par viesmīlēm. Ja viņa mācās šajā profesijā, tad arī apkalpošana būs kvalitatīvāka.
Pa karjeras kāpnēm jākāpj jau no jaunības dienām, kad tad vēl, lai gūst to piredzi????