www.sudzibas.lv Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos

Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos - Apkalposanas ipatniba LV baaros un restoraanos

Kas taa ir par interesantu pieeju servisam, kada ittin biezi ir noveerojama LV baaros un restoraanos - kad klientam ir atnests viss, ko vins ir paprasiijis, viesmiilji tendee vairs nepieveerst uzmaniibu konkreetajam cilveekam un biezi ir krietni jaanopuulas, lai pieverstu sev oficianta uzmaniibu un pasuutiitu veel ko papildus. Cik biezi ir bijis taa, ka seezam pie tuksaam viina glaazeem, viesmiile apkalpo blakus galdinju, pagriezas un aiziet pat aci neuzmetusi paareejiem galdinjiem vai kaadam veel ko nevajag. Diezgan biezi ir arii taa, ka eedienkarte un pasuutiitie eedieni tiek atnesti laiciigi, bet peec tam par klientu tiek aizmirsts un lai dabuutu reekjinu bezmazvai ir jaaiet pie baara letes un jaaprasa. Ja megjini oficiantu 'izkjert' ar izmisiigu acu skatienu, tas parasti tiek noignoreets - nezinu, ko taas meitenes nodoma - es neskatos uz vinjaam taapeec, ka vinjas man patiik, bet gan taapeec, ka man no vinjaam kaut ko vajag. Tapat 'Paldies' no viesmiiles puses, kad tiek panjemta nauda ir retums, to parasti saku es un vinjas atbild 'Luudzu' kaut gan vajadzeetu buut otraadi. Tas sabojaa visu labo iespaidu par servisu un sii iemesla delj dzeramnaudas apmeers biezi vien samazinaas. Nesaprotu, kur skataas baaru iipasnieki, kuri nevar saviem darbiniekiem izskaidrot tik vienkaarsas lieta - galu galaa taa nav tikai elementara pieklajiba, bet gan papildus ienakums biznesam..

K

N notforyou 28.09.2010

Viesmīļa darbu var iemācīties arī neejot uz nekādiem kursiem.. Jabūt vēlmei un domāšanai. Labi, pastrādāsi par bārmeni vai viesmīli līdz 35-40 gadiem un ko tālāk? Pensijā vēl pa agru aiziet (un kāda vēl tā būs un vai būs vispār?), bet izskats jau mainījies un nav jau tas kas agrāk.. Pārtapsi par pārdevēju, sētnieku, apkopēju?

T toNotforyou 28.09.2010

Barmenim teiksim kluba jabut jaunam.Tacu zinu daudz vietu kur musejiem ir savi kafuži un tie uz sevi strada.Nepelna jau baigo piķi, taču tomer.Tak daudz ko var sadomat.Citam piedava pasniegt restoranu servisa skola.Cita vel ko izdoma.Vai ta ta ir problema?Zini ka veca skolotaja, vai medmasa ar nav pieprasita.Tad vel, ir kafuzi kur vajag bufetnieci ( slengs ) tur labak bus kundze pec 30, 40 gadiem.Tacu ja runajam vel par vecumu, tu daudz bankas klientu apkalpotajus esi redzejusi pec 50 gadiem?Es nevienu.Ir ko padomat:)

T toNotforyou 28.09.2010

Vispar jau daži mazo kafejnīcu īpašnieki kur ir faltūrēts ar ir galīgi neprašas.Pat nemak ka vajag inventuru veikt.Laista to alko, ko darit nu nedrikst.Jabut sagatavem ar lapam kur ir pudelu svars...nu ir savas fīčas.Vi saperk Drogas maisinus un paši taisa ledu, kas ir galīgs draņķis.Redz tadu sudu liek labam alko klat, kas maina garšas niansi.Ta vel visadi zili brinumi, ja tadi ir ipasnieki ko var gribet no ta studenta kas panemts darba ?Kas vinu apmacis?Kafejnicas ipaniece nemak veikt kalkulaciju!!! Tad vel, ja velie steiksim Vecriga atvert letu kafejnicu tev tas nespid.Ja gribi palikt dziva, teiksu godigi.Citi tev nelaus laist zemu cenu.Tikai suda RTU studentu ēstuvē ir lēti, bet nu labak tur neēst.

E Eseseseseseseseses 28.09.2010

Tev saura domasana, beznika cilvi, jo mana darbiibas zona, gan profesionaalaa, gan privaataa sniedzas stipri aiz Lv robezaam..Kaapeec taadi kruti komenti, ja pats nekur neesi bijis un neko neesi redzeejis?
Un par (c) "Nevēlos saule tādu klientu infantilu ka tevi." - tas tiesi atgriezas pie teemaa mineetaas probleemas - personaals sevi uzskata par svariigaaku nekaa klienti; ne tev izlemt kaadi tava bosa iestaadiijumam buus vai nebuus klienti. Un izskataas, ka tavaa oberu skolaa tev taa arii neko nav iemaaciijusi, par sava darba objektiivu noveerteejumu baidies, taapeec arii nekaadas konkreetas koordinaates nesniedz. Baarsties ar debiiliem tekstiem - 'veiksmi', 'lai veicas'...to parasti saka tad, kad aptruukstas argumenti, ja vispaar taadi ir bijusi, un tad ir jaasaak baarstiities ar vispaareejaam fraazeem...vispaa paaraak daudz laika nelietderiigi teereeju diskuteejot ar taadu nobody kaa tu...

T toesesesese 28.09.2010

Redzi es neesmu darba tagad.Turklat ko man darit sava kafuzi jau nu izlemsu es ka īpašnieks.

Ta ari nepateici kura ta LV 5* restorana esi bijusi?Nu dikti gribetos to zinat cien Mā kundze.Cik saprotu esi sapforuma admine kas dzivo Vācija, un tie ari visi tavi sasniegumi:) Pat restoranu nemaki nosaukt.

T toesesesese 28.09.2010

Tev saura domasana, beznika cilvi, -iesparda šitais koments.Cilvekam ir intelekta trukums pamatigs.Sizifa darbs ko meginat runat lai damite blonda ar ko saprastu.

E Eseseseseseseseses 28.09.2010

Nu nemaaku, nemaaku, neko nemaaku, kafejniicas "iipasniek"...tev buus man jaapatulko biski, jo iisti nesaprotu, ko noziimee 'sapforuma admine' vai kaads manam rakstiitajam sakars ar Vaaczemi...un to, ka tu neesi darbaa tagad..peec tava pasa rakstiitaa sanaak, ka it kaa esi iipasnieks, it kaa darbinieks.. varbuut vajadzeetu beigt lietot apreibinosaas vielas un rakstiit skaidraa praataa?

T toesesesese 28.09.2010

Esmu gan ipasnieks, gan nemu halturas.Ja paludz un labi samaksa.Jo ka jau mineju daudzi nezin ko un ka darit .Tad nu kad jsaiet freijā zvana un paludz. To ka esi no sapforuma kaķu vecene var pec identiskiem tekstiem uzminet.

Atkal joprojam nepastasti kura 5* LV restorana esi bijusi:)))))

T toesesesese 28.09.2010

Vispar skumja tev ta dzive.Tu tak kad komunice ar pardeveju, šoferi, viesmili, setnieku skaties uz viņiem ar riebumu un no augšas uz leju.Tas tak ir baisi, domat ka esi kada pasaules naba.Nu ir saule tas intelekta trukums.Ne atvaino, tu tak ar luzeri setnieku nemaz laikam neruna.:)))))))))))

E Eseseseseseseseses 28.09.2010

Aaaaak dievs - (c) "sapforuma kaķu vecene" - ko tas vispaar noziimee?
"ipasnieks", "freija", "halturas" - kas tie vispaar ir par terminiem, murgs pilniigs pat sarunaaties ar taadu cilveeku.
Ja ir absoluuti nepieciesams, tad esmu bijusi visos un ar so es domaaju pilniigi visos Lv taa saucamajos 5* restoraanos; tagad, kad esi sanjemis so informaciju, varesi naktii mieriigaak guleet? Jeb tava domaasana aprobezojas ar to, ka videejais Lv iedziivotaajs savas dziives laikaa driikst apmekleet tikai vienu saada tipa iestaadi un pec taa tad arii tiek veerteets?

T toesesesese 28.09.2010

Redzi mazais, nu nav LV restoranu ar 5 * nav!!! Tu kad melo piedoma ar mazliet.JeB macdonaldu uzskati par restoranu?

E Eseseseseseseseses 28.09.2010

Nu izskataas, ka tu peec savas saprasanas vaardu kaujaa esi uzvareejis...juuties labi? Parmainjas peec paintereseejies, kas taadaa piilju diikjii kaa Lv notiek un kas ir vai nav 5*, ja tas tev tik svariigi. Citaadi izskataas, ka aiz savas krutaas Vecmiilgraavja vai Stacijas laukuma kafenes durviim degunu taa arii neesi pabaazis...

N notforyou 28.09.2010

Ir gan.. Vecrīgā.

ok

T toesesesese 28.09.2010

Rakta jau nez ko, taču palasi pasaules ekspertu atzinumus-nav!Skaitās ka Hotel De Rome ir restoranam tas 5 zvaigznes, tacu nu nav:)))) Tapec ar tik ilgi jautaju, un daza ta ari nemaceja atbildet.Redzi Mcdonalds ari raksta ka ir restorans, dazi suda kafuzi ar to raksta-tacu ta tas nav!

Vel kas lielities ka nespej LV labi iekartoties, un jamuk stradat uz ārzemē jau nu nevajag, Te palieks labakie, un stiprakie.Jo parejie bez darba laizas prom.

ok

H Hi-hi-hi 28.09.2010

Man jau patīk Esesseeseseseses smalkā ironija - ar psihiem tā teikt nesasienamies, hi-hī

T tohiohihi 28.09.2010

Tev neapnika zem daudziem nikiem saulit drukat?Eseseses vienakrsi aplauzas, jo patiesi nevareja nosuakt nevienu realu vietu.Jo redzi nezin pokemons.Mes te visi ieraujam un konkreti ierecam.

T tohiohihiandEsesesese 28.09.2010

un viena persona Eseses...nu bernudarzs pati sevi nodevi:)))) Taču laba izklaide vismaz, paldies tev berns.

E Eseseseseseseseses 28.09.2010

Zini Hi hi taču tā bija taisniba visparibā.Ta ka psiha tomer esi tu laikam jau.