www.sudzibas.lv Apavimazajiem.lv Neatgriež naudu, apavus nemaina, ignorē

AtrisinātaApavimazajiem.lv - Neatgriež naudu, apavus nemaina, ignorē

Pasūtīju bērnam apavus no šīs mājaslapas, izmēru izvēloties saskaņā ar tabulu. Apavi tika atsūtīti ātri, pasūtītais izmērs, bet mēri atšķīrās par 1cm! Rakstīju ar lūgumu atdot naudu vai samainīt apavus, turklāt neuzskatu, ka man būtu 2x jāsedz sūtīšanas izmaksas maldinošas informācijas dēļ. E pastus ignorē, sazvanīt nav iespējams! Acīmredzot, vēlas novilcināt 30 dienas, kurās “solot” iespēju atgriezt preci.
Milzīga vilšanās, jo mājas lapa viesa uzticību, cerēju uz vairākkārtēju sadarbību.

09.05.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.04.2021

Uzņēmuma Apavimazajiem.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ventilators 10.05.2019

Uzrakstiet Prasījuma Pieteikumu un nosūtiet e-pastā. Tiklīdz tas tiek nosūtīts pārdevēja noteiktos 30 dienas, varat ignorēt, ja uzņēmums neatbild. Galvenais, ka ar prasījuma pieteikumu esat iekļāvusies termiņos un varat to pierādīt.
Tālāk jau pie PTAC.

Jūsu vietā prasījuma pieteikumu kopā ar preci sūtītu atpakaļ uz veikalu. Pirms tam nobildēts. Pieprasot visu, ko vēlaties, lai atlīdzina.
Ja nereaģē, uz PTAC.