www.sudzibas.lv Apavimazajiem.lv Nepareizs izmērs, kurš neatbilsts pasūtījumam, atteicas mainīt

AtrisinātaPrekybos Grupe SIA E. / Bērnu Apavi D.d.step - Nepareizs izmērs, kurš neatbilsts pasūtījumam, atteicas mainīt

Pasūtīju 31 izmēru, man atsūtīja 29 un apgalvo ka es pati to izvēlos. Mainīt atteicas.
Es izvēlējos izmēru pēc ražotāja tabulas 31, man atsūtīja 29. Izmērs norādīts uz kastes, uz apavu zolēm. Pārdēvējis izvēlas 29 izmērus man atsūtīt, kā apgalvoja vēstulē, ka viņi tā mēra paši zoles un apšauba ražotāja tabulu un uzskata ka man vajag 29, gan bija sūtīts 31.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.04.2021

Uzņēmuma Apavimazajiem.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.04.2021

I

I indiye 12.04.2021

:) Labdien, paldies par komentāru pēc vairākiem gadiem :) ļoti operatīvi jūs strādājiet
kurpes bija atgrieztas, un man bija jāpiemaksā lai tikai savāca
mans mobilais netika mainīts 25 gadi .. tā kā .. nevajag stastīt