www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Krāpšana Aleksandra Gusarova / Viktors Gusarovs

Andelemandele.lv - Krāpšana Aleksandra Gusarova / Viktors Gusarovs

Portālā jauna krāpniecība - apkrāpti vairāk kā 10 cilvēki, pērkot preci to nav saņēmuši un nauda netiek atgriezta, ” pārdevējs “ nāk portālā, bet ziņas ignorē... Kopumā, šim pārdevējam ir 4 profili, caur kuriem notiek krāpniecība. Veicot pārskaitījumu, nauda jāpārskaita Viktoram Gusarovam, nekaunēšos arī ievietot konta nr, varbūt kādam tomēr paliks kauns un pamodīsies sirdsapziņa - lv27parx0008241110001
cik noprotu no andeles administrācijas, sievietes vārds, kura ir tā saucamā “pārdevēja” ir Aleksandra Gusarova.
Lai arī šobrīd zaudēti ir tikai 10 eur, tomēr vēlējos publicēt šo informāciju!

K

Saivii 17.03.2020

Ceru,ka Facebokaa arii ielikaat. Shitaadi nekaunjas ir jaakaunina cik var!

Kristianai Sultei, kas publicēja šo sūdzību par it ka krāpšanu, paciņa tika izsūtīta vēl 2.marta. Paciņas numurs CT000024673LV
Tāpēc nevajag muldēt, ka bijāt apkrāpta.

T Turkey901 17.03.2020

Pērkam apģērbus veikalā un aizmirstam par šādām raizēm, kas, pērkot no rokām, nav izslēgtas un krāpniecibas risks pastāv vienmēr!

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 23.03.2020

Informāciju, kuru sniedza Виктор Гусаров, ja arī atbilst patiesībai, tad tikai daļēji. Pircēja iegādājās divas preces, bet saņēma tikai vienu. Darījums nav noslēgts pozitīvi. Pievienotais izsekošanas kods var būt no jebkura cita sūtījuma.