www.sudzibas.lv Alfor SIA Darba kvalitate

Alfor SIA - Darba kvalitate

Kad beidzot Alfor vadiba pieliks punktu dzersanai darbā. Respektivi , biezi tur eju un praktiski katru mainu Barmene Zanna ir pilna vai nu arī tik pagiraina , ka izelpota skabā alkahola smaka uzdzen pretiguma sajūtu no rīta kad nemu kafiju . Vienreiz staigaja grilodamas pa zali un runajot slupsteja ta ,ka saprast neko nevareja , saskreja kkadi cilveki un Zannu aizveda prom vai palaida majas uz kaut kadam stundam , tacu vakara kad atkal ienacu , preti iznaca ta pati pohainā barmene . Nesen esot atkal bijusi pilna darbā un esot nomainita ar citu darbinieci , bet apsargi smejas , ka vinai draudzenes ir Ingrida un Daiga -prieknieces un tapec stipra aizmugure ka atlaist nevarot, pakrata vien ar pirkstu , izsauc uz ofisu , nostroste un tas ir viss

P

Latviešu tautas 18.05.2015

Blin! Nevar datorā ielikt latviešu valodu! Vai esi igaunis?

Latviešu tautas 18.05.2015

darbaa