Alfor SIA

Ja vēlaties atbrīvoties no azartspēļu atkarības tad esat laipni gaidīti laimetāvas FENIKSS! Jums jaatstaj barā un aparatos 300,- LVL un no rītā jūs, ka suņus, izmetis āra (to dara inkasators Jānis)! Pēc tādas attieksmes jums nekad vairs nebūs vēlmes spēlēt!!! Palīdz 100%!!!

E Eidis 19.05.2007

Bet kurā tieši laimētavas zālē tas ir?

R RB 11.04.2008

Vakar 10.03.2007! Feniksa uz Valdemarielas un A.Briana stura redzeeju, kaa triis vai speelmanni nospeeleeja vairaakus tuukstossus! un automaati pilniigi neko, kaa tukssi! Blakus staavot vareeju dzirdeet, kaa apsargam zvana tel. un dod dazzaadas noraades! Un kaut ko par sponsoriem runaa! Bija taada nojausma, ka zvana no centraalaa biroja un saka apsargam, ka shitiem neko nedos un, lai vinnss ir uzmaniibas gataviibaa, ja shitie saak psihot! Peec tam atbrauca, izskatiijaas tai iestaadee labi paziistami un labi ggeerbti viiriessi un ar pirmo vai maksimums tresso spiedienu no katra automaata nonneema 200LS vismaz! Atri atvadiijaas un aizbrauca! Un ticat - es tiessaam paziistu paarsteiguma sajuutu citu cilveeku sejaas, vinniem taadas - tiessaam nebija! P.S. Shaadus gadiijumus arii esmu redzeejis uz Briiviibas ielas pie matiisa tirgus!

I Ilze 11.04.2008

auni domāti tam, lai tos cērptu!

O Olga 12.06.2008

cik reizes cilveekam bija teikts, ka speeleet it KAITIIGI!!! negribi padirst visu, kas tev ir, seedi maajaas un nelien speelu zaalees! un nav ko te suudzeeties. pashi vainiigi. cilveeks, kursh domaa ar galvu, nevis ar pakalu, nekad pat latinu aparaataa neiemetiis. tai skaitaa beerni... kurus, starp citu, iekshaa nelaizh...

K Kristaps 12.06.2008

Alfor Vai tā suktais FENIKSS ir pedejais mesls kur iet STRADAT, pastradaju gadu tur par automatu apkalpotaju un varu pateikt ka BEDIGAKAS darba vietas Latvija neatrast, ka ari tas ipasnieks zuzans ar austriesiem nu tik svarigs Jutas ka pat pie darbinmiekiem neiet runaties un neuzklausa ja ir iebildumi! radijis savu imperiju un jutas laimigs, bet visi darbinieki apdirs to vietu mno vienas vietas! Lade visus tur ko vien var ladet!
DARBA LIkumdosana vispar netiek ieverota, par to vel bus jatiesajas. Vienam darbiniekam pazuda nauda un vinjam no algas atvilka vairak ka vins nopelnija menesi!

T toony 22.08.2008

Automātos sēž neveiksminieki un tā viņiem arī vajag - lai nokāš visu līdz pēdējam no viņiem - ātrāk zaudēs, ātrāk ies mājās. Ja tādas vēl ir.

S sabina 14.10.2008

Nu ja neznaju! xotela idti tuda rabotatj, naoborot govorili 4to normaljno i xorowo platjat! a teperj ja nemnogo v rasterjannosti?!!!

E endija 30.01.2009

tagad kad ar darbiem gruti visi turas pie taa kas ir, bet iet stradat feniksa tas ir pasham sevi necienit.attieksme no augsas briesmiga, attiecigi ari operatores strada drausmigi.maana klientus kaa vien var, janopelna, rupjas, vulgaaras, gul kad grib, ko apsargi vini no citas firmas, sarga tas gulosas rupekles un alfora naudu.uz vienu taadu super operatori var paskatities feniksa kengaragaa bultu ielaa, vaards vinai sanita.

L Liene 30.01.2009

Vai ta nav tā, ka tie automāti izdod vinestu ik pēc noteikta apgrieienu skaita??? Mosh aosargs zvanija un teica ka tie dzeki ilgi jau spele un driz jabut tam laimestam???? Man ta ir stastijushi tie kas spele vinji ari pa priekshu skatoties kuru automatu viss ilgak darbina kaut kaa ta tur esot!!!

M Mihails 01.03.2009

Ja būtu kur citur iet strādāt tad noteikti nedomādams ietu prom no Fēniksa!!! Tādu attieksi pret dabiniekiem redzu pirmo reizi!! Neko nedrīkst darīt bet kas notiek laupīšana tad jaatdod viss!!! Nesaprotu tad priekškam ir apsardze vajadzīga??? Un varat nemēģināt tēlot varoņus ja izdodas kādu pārkāpēju aizturēt jo uz prēmiju var necerēt bet no darba atlaist 100%!!!

ī īpašniece 01.03.2009

NU BAC MAN MAKĀ 0, 20 SANT. LĪDZ ALGAI, LEDUSSKAPIS TUKŠS, BET TE KĀDS TĀDU NAUDU NOSPĒLĒ...LABĀK KĀDUS 5 LS MAN IEDOTU...

S Svetlana 02.03.2009

Es strādāju jau vairāk kā 3 gadus un nevaru iedomāties citu darba vietu! Mēnesī 22 brīvdienas, bet alga divreiz lielāka nekā kaut kāda lielveikalā strādājot katru dienu! Sociālās garantijas visas, plus vēl prēmijas, kolektīvs ideāls! Zuzāna kungs arī nekad nav izrādijis savu pārākumu, vienmēr aprunājas un uzklausa! Tas, ka kāda operātore naktī atpūšas ir tikai normāli, it sevišķi, ja aizvietojot kādu vaipiepelnoties strādā "sutku" caur "sutku"! Pati biju tādā situācijā! Var izturēt trīs diennaktis caur vienu strādāt, bet ja sanāk vairāk, tad fiziski nevar izturēt! Arī pēc darba likuma pienākas atpūta! Ta kā Kristaps ir vienkārši pats sataisījis "ziepes"un tagad visa pasaule ir vainīga, tikai ne viņš!
Un raxta autoram gribētu teikt, ka bez iemesla NEKAD NEVIENS netiek mests laukā! klienti paši uzprasās! Domā, ja ielikts vairāk kā 50 lati, tad var čurāt uz aparātiem, un trīsstāvīgiem "matiem "nolikt operātori, bārmeni un apsargus!! Ejiet tad uz citām zālēm spēlēt!!! Un nobeigumā, spēļu zāle nav vieta kur investēt naudas līdzkļus, bet gan 100% atpūta! ja nevari atļauties, nelien!

M Missperson 02.03.2009

Šādos apstĀkļos un krīzes laikos kādi ir tagad varu godīgi pateikt, ka aparāti ir tki tālu uzkruķīti ...ka pAr laimestu būtu jĀpiemirst...ja ejot un mĀjās domĀ kādu latiņu iemest a varbūt...!*^&$*&% bĻE tad LAI TEV AIZIET CIRVI TU NEDZĪVO PASAKĀ .. iemEtot pĀRUS latus ...lielo LOZI neIZvilksi... Tagad pat strādājot cilvĒki vairs tik bieži nenāk un dzeramnaudu nevar nopelnīt psc pRotams izmest tūkstoti apArātā nav domāts prekš parastā misrstīgā... ar laiku tik saproti cik grūti tā naudiņa nāK... cilvēkam o.20 sant makā un līdz algai vēl nedēļa tas nav nOrmāli..

K kristina 03.06.2009

stulbi atkarīgi nabagi!slimi nabagi.slima vide tos saista.neko nevar padarīt-katram sava vieta, arī tādiem vajag savu vietu dzīvē, un fenikss ir to paradīze!:))

V vologja 16.07.2009

Azartspēļu atkarībniekiem netiik lasīt tik garus raxtus kaa shis... Feniks nav paradize. Ta ir elle un visi, kas taja iegrimusi ne vienmeer ir ljauni vai kkaa taa un taa vnk. ir noticis. Visdrizak taads ir liktnis un ljauns cilveeks, kas i daudz godkaaraaks un egoistiskaaks shos azartspeelju aparaatus izgudroja. Varbuut taa ir jaabuut un shobriid mums atkarigajiem ir jacinaas pret to un ja juus vel nesaprotat!!! Kuru adresi jau tu lasi ar sho probleemu vai kuru reizi jau tu to dzirdi??? PIRMO!!!? Nez vai, jo taa ir tieshaam liela atkariiba un kameer kaads augstaak staavosha persona to nemeiginaas pacelt presee tikmeer taa augs un retais varees no taas izarsteties, bet izarsteties tu vari viegli. Visvieglaak ir saakt ticeet dievam. Es zinu vaards dievs skan bishku jociigi, bet shis ir tikai vaards. Es ar sho vaardu uzskato kaadu, kas staav augstaak par visiem un ticu, ka kkas taads ir, jo kaa mees radijaamies no nekaa, jeb saakumaa bija kkaada radiiba, bet tad kaa radaas taa radiiba no citas, bet tad taa cita... Man tev jaut. Tu vari pateikt kaa kkas radijaas no nekaa?? Bet ja radiijaas no kkaa tad kaa? Ja tu tici kkam augstaakam shini gadiijumaa es vinju nosaucu par dievu tad tas ir saakums paarmainjaam, bet vieniigais kam es neticu ir paaris raxtiem par dievu taapee es pats vinju uzskatu par visvareno nevis dievu un vinjsh nedaudz atsh4iras no dieva. Taa ir ticiiba liktenim ko spej izmainiit un kkaadam speekam, bet buus vieglaak ja esi viens tad vari katru vakaru par to domaat un izdariit savus ritualus kas tev liekas nepiecieshami. Teiksim pirmajaa dienaa vinjju nosaukt par ievu, bet ne par to par kuru visi runaa, jo tur daudz nepatiesiibas un luukt paliidziibu neaizmirstot paliidzeet arii pats. Atceries, ka tev bija kauns iet uz azartspeeleem, kad saprati, ka esi atkariigs un skatiijies aiz muguas vai kaads tevi neredz??? Tad tu leenaam saaki pie taa pierast... Ja gribi saakt jaunu dziivi tad NEDOD NAUDU BAZNICAI nesaku, ka visur naudu bazniicas galva izteeree savaam vajadziibaam. Vnk. gribu pateikt, ka labaak iedod naudu nabagam, kas pie bazniicas seezh vai kkur citur un tad tu tieshaam buusi ko labu izdariijis un ja esi kaa dzeks tad meitenes to redzot noveertees. Ja dziivo riigaa tad katru dienu kaadu nabagu satksi ar kruziiti. Ja iedosi vinjam drusku naudas tad vinjsh par tevi labi domaa un arii paareejie, kas to redzees, bet nevajag jau speciali visus sasaukt, lai paskataas, kaa tu noziedo latinju vai mazaak, lai cik tas buutu tam jaabuut no sirds, bet neceri, ka taalaak paejot tev nauda rokaas iekritiis. Jaa zinu tev noteikti ir paraadi un ir cilveki, kas tev paraadaa. Zini ko aizmirsti tos, kas tev paraadaa!!! Neskrien pie vinjiem, ja vinji tev naudu neatdos tad pashi to netiro naudu nospeelees vai nopirks ko taadu, kas kaitesvinjiempashiem. Piemeeram mashiinu ar kuru beigaas... Negribu kaadam noveeleet nelaimi, bet tas no manas pieredzes. Viens man bija paraadaa+vinjsh speeleeja azartspeeles+mammai prasija palidziibu auto lizingam un beigaas ar mashiinu avareeja feniks inkasatora mashiinaa... Vienam nesen izpalidzeeju ar naudu, bet vinjsh peec tam vairs ar mani nesazinaas. Bija labs draugs un vel joprojaam ir. Un zini kaapee taapee, ka zinu vinjsh nau slikts cilveeks. Protams, ka vinjsh man vairs nebuus tik labs draugs, bet nevajadzeetu taa notikt. Gribu tikai pateikt to, ka vienmeer paomaa kam draugs prasa naudu!!! Alkoholam, izklaideem vai kkam nesvariigam!? NEKAD neaizdod. Tad jau labaak kaadam nabagam, jo veelaak taa pat kaa aparaati (psihologjiju ietekmee) arii tas, ka draugs jutiisies. '' es visu naudu nodzeeru vai panjeemu nopirku datoru (atputai) utt., jo to ka atpusties draugs vareeja paciesties un veelaak nopirkt datoru, bet pe to laiku naudu ko noliktu datoram (pusi notaas naudas) nopirktu sev ko garshiigu, kaadu leetu nieku, jo labaak niekos naudu izsh4ies nekaa azartspeelees un tikmeer sakraatu naudu datoram. Nevienam neprasot utt. Pats zini, ka nevien vien reiz esi domaaji nu man vajag x ls aizieshu vinneeshu nopirkshu, bet labaak no taa kas tev ir sev kko labu nopeerc, bet ja naudas maz tad pieversies ieprieksh raxtitajai ticibai (''dievam''), bet vienmeer esam zaudeejushi ( 80-99% gadijumos) un esam atkal divreiz taalaak nekaa ja buutu sev kko mazu nopirkushi, kkadam bomzitim kko iedevushi un kka taa, tad mums buutu vairaak naudas. Gribi tici, gribi netici, bet taa ir. Otrs tev noteikti ir skopums nu ir vairaak vai mazaak. Negribi kkam uzticeet naudu utt. Nu jaa skopotie nevajag.Vajag uzticeetie, bet ja kaads tevi piekraapj tad netaisies to atspeeleet ar azartspeeleem-nesanaaks. Labaak pie sevis vinju palamaa (varbuut ne tikai pie sevis), jotas jaaskataas peec variantim, jo zinaams, ka mees visiesamatkariigiun daudz kas no mana teiktaa nepatiks, bet galvenais lai saprotat domu un ariisastaadiet sev plaanu galvinjaa, lai sho stuulbo atkariibu atmestu! Es zinu daudz par to kas tev vajadziigs un ja kkas tev nau skaidrs raxti: [slēpt]@one.lv

V vologja 16.07.2009

Un buutu labi, ja atrastu sev kaadu vecaaku jeb ne tik vecu lietinju, kas juusu praat daavaatu jums laimi, bez azartspeeleem. Un aizmirsti sho nosaukumu. Exl: Meigjini pret vinju izraisiit riebumu un tad kad dzirdi vinu atceries to cik daudz par to lasiji netaa un tad kopaa vel atceries ko riebiigu un vari pat sev kko ieskaidrot kaa varbuut nemaz nav, jo shis stuulbais vaards nedriiks tev iedarboties uz smadzeneem ''varbuut tomeer'' Ne baii esam tomeer lidzigi, jo taa ir psihologjija ko azartspeeles aparaatiizraisa. Visa esoshaa atmosfeera un daudz kas kas tiek tureets slepeniibaa izraisa mums sho atkariibu, bet vieniigais kaa pret to ir ciniities ir ieskaidrot kko pretiigu un veelaak aizmirsiisi, jonegribeesi par to domaat. Domaa tava mamma vai kaads cits miiljsh cilveeks grib tevii redzeet speeleejot azartspeeles!!! Stulbums! Mees visi to negribam taapec atgriezies pie shii raxta kad sanjem naudu!!! Uzliec sev paaris atgaadinajumus mobiiilajaa un shinii briidi vari melot kaadam un aizbildinaaties, ka tev jaaiziet vai kkaa taa uz kkurienes, bet aizej uz I-NETU AIZEJ KKUR TIEC PIE NETA UN neklausies apkaarteejaas skanjaas, bet domaa par gimeni!!! Ja miili kko tad tikai esot labs, ziedojot nedaudznaudas nopeerkot miljotai puches vai vnk. algas dienaa piezvani sev miljam cilvekam, jeb vislabaak izdari ko miilju lai cik tas maksaatu, jo pirmaa alga tev peec iespeejas ir jaadod miljam cilveekam, zidotun svariigajaam lietaam, jo tas tev ljaus atbriivoties no alkatiibas un aizmirsti to, ka gribi vinneet naudu mashinai vai kkaa taa!!! UZLIEC ATGAADINAAJUMU, jo mees visi zinaam, ka taajaa ellee citi pelna naudu un naudu nenopelniisi, ja vairaak ljausi citiem vinneet!!! Risks ir liels un vai tad gribi riskeet ar sev miljiem cilvekiem??/ ATCERIS! Milestibai speeks ir lielaaks, bet vajag vinjai ticeet un domaat katru dienu par sev miljiem cilveekiem, kas ir juusu viduu un kuri vairs nav, jo neviens no vinjiem unvisi redz, jo visvairaak tie... Uzliec un atceries, dari ko labu un mili, negrimsti ellee, bet esi mums blakus-sev miljajiem...

V vologja 16.07.2009

IZLASI AUGSTAK RAKSTITO!!! TAS TEVI VAR IZMAINIT!!! TUR NAU TIKAI PAR TICIBU RXTITS!!! NEESI SLINKS IZLASI VISU!!! JA NE MANIS TAD KADA CITA DELJ< JO TU JAU GRIBI ATMEST TO, BET ES TIKAI UZRAXTIJU KAA TO IZDARIIT!!!

V vologja 16.07.2009

Gaidishu vestues un komentarus.

V vologja 16.07.2009

Izdomāju, ka vajadzētu uzsākt e-atkaribnieki par velti... Kaa to saprast!?
*Uztaisi inbox.lv viltotu e-pastu!!!
*Uzaicini no saviem draugiem lv
*Izdzees sevi no draugiem jaunaja akontā draugiem.lv, lai tevi nepazitu
*Neliec nekaadu bildi, lai tevi nenoblo4ee
*Vietā kā tevi sauc draugi (jaunajam akontam) uzraxti ''elle666''Savu isto vardu neraxti.
*Lai samekleetu parejos mekle elle666
* un taalaak jau redzees kas buus
* sho ideju kaa anonims raxtitajs pasvied parejiem lidz redzeesim kas notiks, jo sakums buus gruutaaks.
Ceru par atsaucibu, jo mans elle666 akons buus atverts menesi, ja nebuus pietiekami klientu.

K kaspars 23.09.2010

. 80% puišu ko pazīstu ir spēlējuši azartspēles, tie kuri tiešām spēlējuši jo daudzi arī nezin ka es spēlēju .Nezinu kā viņi, bet pats vairākkārt esmu mēģinājis istaisīt pašnāvību par citiem zinu ka pelna, bet bērniem naudas nevar iedot pie labākās gribas, citi dodas peļņā uz ārvalstīm. Azartspēļu slazdā iekrist nav grūti par to nav jākaunas to priekšstatu ir isplatījuši tie kuri apgalvo ka tā ir atpūta ... tas ir viņu bizness pie tā strādā daudz cilvēku lai tu atstātu vairāk naudas un nāktu vēl !!!