www.sudzibas.lv Alfor SIA Darbinieku rupjības

Alfor SIA - Darbinieku rupjības

2014.gada 2. februārī no šīs spēļu zāles darbiniekiem tika piedzīvota necilvēcīga attieksme pret manu draudzeni, kurai bija nepieciešamība izmantot labierīcības. Brīdī, kad viņa mēģināja ieiet toaletē, pie viņas ļoti lielā ātrumā pieskrēja zāles pārzine un diezgan agresīvā veidā sāka protestēt, ka vispirms ir jāpērk alkohols vai "jāparausta vienrocis". Situācijas spiesta viņa arī vienu euro iemeta(lai tiktu uz labierīcībām). Ar to protams nebija gana - ejot ārā apsargs ar šo pašu darbinieci aiz muguras izmeta pāris indīgas frāzes(Latvijā diezgan izplatītā svešvalodā). Kad šo informāciju nosūtīju pašai kompānijai(ar cerību, ka vismaz kaut kā vērsīsies pret šādiem darbiniekiem), tad protams nekādu atbildi nesagaidīju. Pameklējot šajā pašā portālā atradu, ka par šo zāli šī nav ne tuvu pirmā sūdzība. Acīmredzot pašai kompānijai nerūp ne klienti(arī ne potenciālie), tamdēļ aicinu visus boikotēt šo spēļu zāli - netrūkst citu uzņēmumu, kur izmest savu naudu. Pats arī dažreiz apmeklēju šādas iestādes un nekur citur kaut ko tādu nebiju manījis - tieši pretēji, ir laipna attieksme, jo katrs klients ir svarīgs.

Z Zvezda! 04.02.2014

Possatj na haljavu zahotel! Tak esce i vezde oresh ob etom! Pozoricse!

E Edgars Šestakovskis 04.02.2014

to Zvezda - es jau redzu, kas tev par profesiju. Profesionāls muldētājs, kas pat latviski tolkam nevar iemācīties. Par to jau liecina tavi pārējie komentāri. Tā ka "Pozoricse!" esi tu pats un tavi mantinieki!

Z Zvezda! 04.02.2014

Rassmeshil!:)))) Kakaja bi u menja professija ne bila, ne dodumalsj bi begatj na haljavu, a potom esce i zalovatsja! Pomolchi luchshe! Pozoricse!

E Edgars Šestakovskis 05.02.2014

to sudzibas - nav tādu noteikumu, kas to aizliegtu!!! Un neiet runa par to kur un ko gribēja darīt, bet par agresīvo rīcību! Es saprotu, ka tev varbūt patīk tur iet un barot ''vienroci", bet tamdēļ jau nevajag runāt glupības. Par to toaleti - whatever...neesi mana latviešu valodas skolotāja ;)

A aramiss 05.02.2014

sudzibas.lv - izskatās ka tev ir tikai viena smadzeņu rieva, un tā pati tajā vietā uz kuras sēdi! hahah losis

Z Zvezda! 05.02.2014

Edgars! Losis zdesj toljko ti! Hotja ne losis daze! Ssikulj! :)))) I pozoricse konechno ze!

V vidzemnieks 05.02.2014

Nu nav Tev mīļais autor nekur taisnība... Nē nu tīri no cilvēciskā viedokļa protams varēja jau arī tie darbinieki rīkoties citādi, bet ļoti labi var saprast arī kapēc tā nedarija.

K klaudijabriede 05.02.2014

:D Inga nu tu dod.

I Inga 05.02.2014

Droshi zini, ka es rakstiiju? :D

I Ingа 05.02.2014

Ko tu man te dirsies?

E Edgars Šestakovskis 06.02.2014

Nav būtiski - Anna, Inga vai Smuidra...ne jau par to iet runa :)

Z zaneee 07.02.2014

Informāciju vajag nodot tvnet-am un Beztabu lai painformē sabiedrību par padibeņu kantoriem, kurus nav ieteicams apmeklēt.

Z Zvezda! 08.02.2014

:)))) Vo vse telekanali! Esce v policiju zajavite! I pokazite etogo ssikuna nakonec! Pustj obcsestvennostj znaet!

E Edgars Šestakovskis 09.02.2014

Zvezda, nekrīti panikā...tas, ka tu Putinam neesi vajadzīgs nenozīmē, ka vajag sevi padarīt par publisku klaunu.

Z Zvezda! 09.02.2014

:)))))))))))! Slushaj pozoriche! Ujmisj uze! Kloun zdesj toljko ti so svoej zaloboj! I da ti kloun nuzen svoemu gosudarstvu!

E Edgars Šestakovskis 11.02.2014

Ai, nav ko te lieki muti dzesēt ar atsaldētu Urālu, kas pat latviski nejēdz rakstīt...

Z Zvezda! 11.02.2014

A ti kto takoj, chto bi ja zdesj tebe latviski pisala? Ti pozoricse! Vot pustj tebe tvoi druzja pozoricha i klouni i pishut latviski!

Ausainītis 11.02.2014

Звезда, привет! А я тебя узнал!

V Vadim 11.02.2014

Не вижу проблемы. В игровых залах и некоторых кафе, нужно сначала вежливо спросить разрешения зайти в туалет, если ты предварительно ничего не купил и не поиграл (если ты постоянный клиент и тебя знают, то другое дело). Тогда будет всё нормально, и, как правило, зайти разрешат (если человек не выглядит как нарк или подобный антисоциальный элемент). Ну или скажут заплатить пару десятков сантимов/евро, где как прнято. Ни я и ни знакомые, ни разу не сталкивались с ситуацией, чтобы где-то отказали зайти в туалет, если спросить разрешения.

Здесь, как я понял, просто зашли в зал и сразу в туалет. Вот и ситуация вышла.

Z zaneee 14.02.2014

Kas te tagad notiek? Vai kaut kādu neizglītotu urālu sapulce?:DDD Gan jau, ka ir videokameru ieraksti.., šāda padibeņu iestāde ir jādod tiesā par kompensācijas piedziņu, par morālu traumu. Veiksmi!