www.sudzibas.lv Alberta Koledža Neprofesionāla un nesakārtota izglītības iestāde

Alberta koledža - Neprofesionāla un nesakārtota izglītības iestāde

Vissliktākā skola, kurā jebkad esmu studējusi.
Nesakārtots koledžas personāls. Neprofesionāli.
Nespēj atbildēt uz elementāriem jautājumiem, taču no studenta sagaida pašu augstāko līmeni un atgriezenisko saiti. Studēju e studijās - nekad nebiju informēta par jaunumiem.
Šķiet, ka pasniedzēji nesarunājas ne savā starpā, ne ar koledžas vadību, jo paši arī nav informēti par koledžā notiekošo.
Kā arī pasniedzēji atļaujas teikt to, ka studenta viedoklis nav svarīgs, pat, ja tu esi tā konkrētā darba autors un vēl tomēr maksā par to (un nejau mazu summu) . Kopumā šī skola ir sabojājusi manu priekšstatu par augstākām izglītības iestādēm.
Nevienam neiesaku šo skolu, ne tikai naudas un laika dēļ, bet arī nervu dēļ, jo galvassāpes būs garantētas!

23.07.2023

N

B Bez_vārds 23.07.2023

Ne LU ne RSU nav labākas. Lv augstskolas grib tikai naudu.

N Neslinko 24.07.2023

Varu teikt tikai pretējo.
Februāri pabeidzu šo skolu, un varu teikt vienu - labākā skola kurā esmu mācījies.
Pasniedzēji ir pretīmnākoši, ja vien pats esi ieinteresēts!
Un jā, mācījos arī E-studijās, bet tāpat tiku informēts par notiekošo skolā, lai gan mani tas pats īsti neinteresēja.

E Eugeny12345 28.07.2023

Tieši to pašu sāku par mātes uzņēmumu Ekonomikas un kultūras augstskola. Pēdējais mēsls. Ja no mūsu neklātienes 15 cilvēkiem pirmo kursu pametām visi ,tad varat iedomāties,kur ir problēma. Iesaku silti šajā skolā par kāju nespert. Man bija teikuši tieši pirms iestāšanās,bet man bija studiju kredīts un iegrābos ne pajokam. Tagad to gadu es maksašu bankai par neko . Skola priecājas par mulķiem. Tikai taisa jaunas programmas un klapē ciet. Gāju uz Turību, sāku studēt IT . Vismaz nenožēloju. Vislielākais bardaks ,kādu dzīvē esmu redzējusi ir Eka un apr Alberta koledžu arī tieši to pašu esmu dzirdējusi . Visās jomās viena no spilgtākajām skolām . Man ir izglītība jau iegūta ārzemēs ,bet šī joma Latvijā nav vajadzīga un dažu Zagļu banda.

I Ilzestiv 29.07.2023

Pati šajā izglītības iestādē ieguvu "diplomu", papīrs, man kā praktizējošam grāmatvedim bija nepieciešams licencei, bet izglītības līmenis ļoti zems, lektori ar atbilstošu kompetenci - maksimus 4. Programas direktore komunikācijai atvērta laika posmā no 23- 1. Skumji, ka tādas iestādes saņem akreditāciju. Un ar šādas iestādes diplomiem jaunie speciālisti dodas darba gaitās ar maksimālam ambīcijām kā "profesionāļi".