www.sudzibas.lv Alberta Koledža nekvalificēti pasniedzēji

AK Alberta Koledža - nekvalificēti pasniedzēji

Silti neiesaku izvēlēties šo koledžu kā savu augstskolu. Pasniedzēju līmenis ļoti zems, tas tāpēc, ka vairākums pasniedzēju šeit ir vieslektori un pamata darba vieta tiem ir cita. Tāpēc viņi pat necenšas sekot jaunumiem savā priekšmetā, kurš dažreiz pat neatbilst viņu darbības sfērai un uz studentu jautājumiem reti kad var atbildēt, bet atzīmes liek zemas, jo it kā studenti neko nav sapratuši. Protams, ja šī nav viņu pamata darba vieta, tad nav par ko arī raizēties, bet studenti no tā cieš. Pēc pirmā mācību gada atkrīt jau puse studentu. Zināju vienu puisi, kurš no kursa pabeidza VIENS savu mācību programmu. Domāju, ka tik liels studentu atkritēju skaits vairs nav tikai studentu vaina, bet arī koledžas un mācībspēku vaina.

P.S. Starp citu, kādu gadu atpakaļ te bija daudz sūdzību par šo mācību iestādi, bet tagad pēkšņi - ne vienas. Laikam, tik labas koledžas darbinieki baidās, ka kaut kāda nieka sūdzība varēs apdraudēt viņu "prestižu" un abiturientu skaitu un tāpēc dzēš sūdzības no šī portāla.

K

A A. 08.07.2013

Esmu Alberta koledžas šī gada absolvente, varu teikt, ka viss šeit sarakstītais ir nepatiesība. Ir jāmācās, tad arī atzīmes būs atbilstošas, nāk uz koledžu un gan jau gaida "haļavu", tā nav un, tad sūdzās, ka viņiem atzīmes zemas liek.
Par koledžas pasniedzējiem varu teikt tikai to labāko, ar visiem, kuriem ir bijis kāds sakars, esmu ļoti apmierināta, ļoti atsaucīgi gan pasniedzēji, gan vadība.
Pozitīva koledža, kolektīvs, viss super, taču, ja meklē kaut kur negatīvu, tad visdrīzāk to tur arī atradīsi.

Vēlu veiksmi ar turmākās skolas izvēli, man prieks, ka es šajā izvēlē kļūdījusies neesmu un varu oponēt šādiem komentāriem.

E emuls 10.09.2019

Melo vien tālāk! Es sazinājos ar septiņiem šīs koledžas beidzējiem, un viņu domas par Alberta koledžu nav sevišķi augstas.

C Chiekursss 26.11.2013

Es ari lasiju pirms gada, kad stajos AK visadus komentarus...sliktus un ljoti sliktus hahha a tagad ir tikai divi ieraksti, laikam labi pelna koledzha, ja jau var samaksat lai iztira te ierakstus.
Teikshu taa... Aizgaju uz koledzhu jo apmierinaja cena un domaju staties talak treshaja kursa uz augstako izglitibu... Skola nemaaca NEKO tiesham vispar neko, bet prasa pilnigi visu... Gan apmeklejumu, gan visus darbus un aizstaveshanas... Shi pusotra gada laika esmu sastapusi tikai paris labus lektorus ... Leitanes Kundzi, Renati Cani, Armandu Kalninju... Parejie ir pilnigs FUFELIS, pashi tikko pabeigushi skolu, nekadas pierdzes, staiga un bola acis.Uzdod jautajumu un neviens atbildes nesniedz, lej tik udeni ka politikji. Prakses laikaa saliktas lekcijas katru dienu no 9:00 lidz 16:50 ... Citu dienu dienas grupai kas macas klatiene pat vakara lekcijas no 17:00 lidz 21:00 !!! Sviests !!! A kad nebija prakse tad bija viena lekcija diena un viena pa visu nedelju !
Nevienam neiesaku sho koledzhu ! Nevienam no sirds ! Es neesmu iemacijusies neko tadu ar ko es varetu iestaties 3 kursa ! Man nav neka iznjemot stulbas prezentacijas grupaas no 3-5 cilvekiem !!! Alberta koledzhas aptaujaa rakstijaam mes visi kas mums nepatik... Bet aptaujas savilkumaa lasijam tikai un vienigi labus vardus par koledzhu :D kada jega aptaujai ja netiek njemts vera viedoklis ! Sudzejamies par programmas direktoru kas ir jauns shmurgulisun vispar neko nedara, uz epastiem neatbild, uz jautajumiem klatiene neatbild jo neko nezin un nejedz ko atbildet.

A al72 14.01.2014

Neiesaku vispar pat apdomāt šo variantu. ta nav augstakas izglitibas iestāde un uz reklamam kas tiek raditas pa televiziju nevajag uzkerties
1. koledza ir haoss
2. lekcijas 1 gadā ir tikai 3 reizes nedela un nu protams, ja ir lekcijas tik reti tad lielas zinasanas tu neiegusi. 2 gadā lekciju ir vel mazak bet tikai patstavigi darbi ka kursa darbi kvalifikacijas darbi un prakses atskaites (par to jau ir cits stasts kuru nenovelo nevienam)
3. telpas ir sliktas ziema ir jasez jakas
4. koledza ir tendeta vairak uz pelnu nevis sniegt izglitibu
5. nemot vera ka students maksa, pret vinu attieksme ir ka pret ... gabalu
6. lekciju saraksts un parejas izmainas tik strauji mainas ka nevar neko paspet+ pazinojumi atnak nevienmer
7.studiju dalas darbs ir loti neprofisionals, lenj ...
8.budzeta vietas ir tikai lidz pirmai sesijai jo pec tam peksni visi izkrit taja divainaja karta
9. pasniedzeji ir ka no padomju laikiem, pasniedzeju darbs ir sausmigs, no visas koledzas ir tikai dazi pasniedzeji kuri ir tiesam profesionali sava joma un ar kuriem patikami kontakteties
10.vertesana ir vienkarsi katostrafala limeni ko nevar izskaidrot verte katrs savadak un tada sajuta ka verte pec simpatijam un ir dazadi standarti
11. sesijas saraksts ir loti neerts biezi ir veiktas izmainas kuras ir loti nepatikamas
TA VAR TURPINAT RAKSSTIT LAIKAM LIDZ 100. PUNKTAM
tapec ja kads velas iegut diplomu un zinasanas tad esiet uzmanigi un izvelaties pareizo izglitibas iestadi kur studet, bet noteikti ne Alberta Koledzu. ticiet tas nav to verts zaudet 2 vai 3 gadus un neiegut zinasanas, ka ari patikamas atminas jums par so koledzu nebus ! zinu pec savas pieredzes sajos 2 gados neko labu neiemacijos un visa atmosfera ka ir saja koledza ir ... jo visi kursa biedri un pazinas kas ir studejusi saja koledza tikai sapnoja ka vinu atrak pabeigt jo ta ir sausmiga, ticiet man laba koledza ta cilveki nedomatu!
Un visu to ko cilveki rakst ta ir forsa iestade ir laikam koledzas darbineiki, jo es pa 3 gadiem neesmu satikusi nevienu cilveku kurs butu priecigs par savu izveli!

S studente1954 16.08.2016

Alberta koledžā visinteresantākais, ka tur mums tāds Armands Kalniņš 2 programmu direktors no padomju laikiem, kas nu būtu tā, bet tas ka viņš spēj lasīt uzsveru lasīt nevis mācīt 100 dažādus priekšmetus viens pats, gan ir šausminoši. lekciju vietā mums darbi bezgala mājā vai arī kaut kādas stulbas spēles- labi-studenti strādā bet lektors saņem naudu.
Bija mums pirmā kursā programmas vadītāja Lauva, tā vismaz zināja savu priekšmetu, arī Saltikovas un Leitānes kundzes savu priekšmetu pārvalda un zin, droši varam jautāt arī ārpus kursa, bet kursa darbi, kvalifikācijas darbi tikai pie Kalniņa citādi viņš mūs " izšūpos", jo viņam tak vajag naudu!

V vlad212 05.12.2017

Ne domājiet mācīties šeit! ARMANDS KALNIŅŠ VISPĀR TRAKS VECIS! Jau pirmajā semestri iedeva 2 esejas, 25 lpp katrā, ar aptaujām ,intervijām, grafikiem, un tos jāizdara 2 mēnešu laikā , viņām pat neinteresē ka ir citi priekšmeti . Mums no 15 cilvēkiem pēc pirmās sesijas 2 palika. NEIETEIKTU ŠITO KOLEDŽU .

S studente.... 13.09.2020

Šim sarakstam vēlos pievienot pasniedzēju- Grīnbergas kundzi

Alberta koledža 04.03.2020

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža