www.sudzibas.lv AlanDeko Neuzticaties un neizvēlaties Alandeko, nekad!

Alandeko (SIA "Alan Ltd") - Neuzticaties un neizvēlaties Alandeko, nekad!

Uzaicināju uz mājām dizaineri no Dominas Alandeko un kopā izvēlējāmies aizkarus. Tad Dominā veicu pasūtījumu, par kuru maksāju skaidrā naudā- 441,00 LVL. Tika sarunāta piegāde uz mājām, taču tā arī nesagaidīju. Un tā jau trešo dienu servisa direktors man atvainojas un sola nokārtot to, par ko esmu samaksājusi. Bez tam man jau nav nemaz līguma un arī tiesu sistēma diemžēl nav tik attīstīta, lai kompensētu manu laika patērēju, telefona rēķinu un manus nervus. Fui šai iestādei, kurai uzticējos. NEUZTICATIES UN NEIZVĒLATIES ALANDEKO, NEKAD!

I ilona 18.01.2007

Es pasuutiiju aizkarus Olimpijas Alan Deko un man gan SUPER atsauksmes, jo kaa soliija ka 3 dienu laikaa buus klaat, taa arii bija. Citur jaagaida krietni ilgaaks laiks, piemeeram citaas istabaas man aizkari ir no Klasikona, tur arii viss jauki, bet jaagaida bija nu krietni ilgaaks laiks. Taa ka domaaju Jums vienkaarsi nav paveicies, tamdeel jau nevajag celt neslavu.

M Marii 16.03.2008

Ilona, tam jau arii ir shis saits, lai daliitos ar savu pieredzi un izteiktu vilshanos!!! Man shis tas jau ir nodereejis un turpmaak sheit iegrieziishos daudz biezzaak:)

S smertubitov 23.11.2008

v etoj firme prodajut brakovannij tovar, es4o i platjat rabotnikam firmi v konvertah, na4aljstvo gniloe kak zubi u bomzhej, pri prieme na rabotu kadrovik EVIJA REININJA vas objazateljno obmanet, skazhet odnu summu, a zaplatjat druguju, a potom skazhet 4to takogo nebilo, a potom es4o uvoljat, nezaplativ.kon4enaja kontora

L leila 12.06.2009

Alandeko veikals da best!

H hei 13.09.2009

manas domas ir, ka AlanDeko notiek tas, kas notiek ļoooooooti daudzās darba iestādēs Latvijā diemžēl...ļoti daudz poooooostkomunisma pēdas par nožēlu:((

A albis 13.09.2009

viņi no tiem aizkariem moška ušzuva sev apenes, kā nekā postkomunisma apeņu deficīts.

A anda 23.02.2010

Nekļūdās tas, kas neko nedara:)))))))))))))

D Dina Dreibe 11.05.2022

Bet viņi nedara un kļūdās,kā to izskaidrosi gudrīt

S Sergejs 23.02.2010

Man bija saskarsme ar Alandeko Spicē, varu teikt tikai visu to labāko, itkā bija neliela aizķere, bet uz pāris dienām.

I Irina 20.07.2011

Alan Deko piedāvā ļoti labu un kvalitatīvu produkciju. Mājās man ir rullo-žalūzijas no Alan Deko, kuri jau otru gadu izskatās ka jauni. Koka horizontālas žalūzijas vispār ļoti skaisti un moderni izskatās virtuvē. Kā arī mātei ir vertikālas žalūzijas. Būtu labāk, lai citām firmām arī būtu tāda laba kvalitāte.

B blackpr 06.03.2013

Man ir ļoti pozitīva pieredze ar aizkaru salonu "Lite", kas atrodas Tērbatas ielā 93.

A Alex01 28.09.2016

man vini panema avansu ap 350 LVL kadus 3 gadus atpakal un beigas teica ka pasutijums netiks izpildits un naudu neatgriezis, lai es eju sudzeties. Cik saprotu tajaa laika tadu gadijumu bija loti daudz.
Tagad vini izveidoja jaunu SIA un visdrizak ka tas viss atkartosies

K Kaspars 888 15.10.2017
Neprofesionāļi un krāpnieki

neiesaku nevienam šo uzņēmumu. Zemas kvalitātes darbs . Darba vadītāji ar 9 klašu izglītību, strādniekiem maksā aplokšņu algas ...