www.sudzibas.lv AlanDeko Rupja klientu apkalpošana

Alandeko - Rupja klientu apkalpošana

Pirms kāda laika biju iegājusi Alandeko veikalā Alfā. Meklēju žalūzijas logiem. Atbildīgā persona par šo pakalpojumu mani rupji atšuva. Jautāju par konkrētu modeli un vēlējos zināt, cik aptuveni man tās izmaksātu. Atbildīgā persona man rupji atteica, ka esot aizņemta un nekādu info par cenām man nesniegs.
Vairāk šajā veikalā neiepirkšos.

19.11.2022

K

Good Intentions 19.11.2022

Kāda atbildīgā persona un ko nozīmē rupji atteica? Atteica kaut kādu iemeslu dēļ un atteica, vai tad viņam nav tiesības atteikt?

I Ilze Lāce 03.12.2022

Man savukārt ir ļoti laba pieredze tiktāl, cik attiecas uz pirms pirkuma interesi. Vēl neesam veikuši pasūtījumu. Taču man šajā pašā veikalā tika veltīts diezgan daudz laika - izstāstīja par katru no žalūzijas veidiem, nosauca cenas "sākot no". Pēc tam, jau kad paši saprot, kurš veids der un ko var atļauties, jārunā ar viņu dizaineri, ar kuru arī iepazīstināja.

Ja darbinieks konkrētajā brīdī ir aizņemts, viņš nevar paralēli citam sniegt informāciju. Var uzgaidīt vai sarunāt, ka piezvanīsiet.