www.sudzibas.lv AlanDeko Nekvalitatīva prece

Alandeko - Nekvalitatīva prece

Spice Home nopirku svečturi, kuram bija šķības sveču turamās bļodiņas. Jau veikalā to konstatējām, bet pārdevējas mainīja detaļas no citiem svečturiem, it kā atrisinot problēmu. Neatrisināja. Veikalā to līdz galam nevarēja saprast, jo viņiem nav sveces, ko ielikt un izmēģināt. Aizvedu atpakaļ, man atdeva naudu un teica ka sky and More ir vēl viens, kas varētu būt taisns-sazvanījās, - ir taisns. Aizbraucu, speciāli visai Rīgai cauri-nav taisns. Pārdevēja mēģina man iestāstīt, ka varot tur kko salikt iekšā vai paskrūvēt, ielikt kādu priekšmetu stapiņā un varbūt būs ok. Wtf? Saku, lai dod atlaidi, pirkšu un nesīšu labot. (par mana laika terēšanu nerunājot) vadītāja atlaidi nedeva. Tā arī pateica-atleide nebūs. Acimredzot gaidīs kādu muļķi, kas to sūdu nopirks un dzīvos savā mājā ar to kopā. Es strādāju par interjera dizaineri un uzskatu ka diainam ir jāpalīdz, nevis jāiegāž. Man ir kauns, ka tādus mēslus tirgo veikals, kas sevi pozicionē kā smalku interjera salonu, šo preci vajadzēja izņemt no pārdošanas, bet tā stāv visā godībā plauktos un tiks pārdota. Vismaz 4 pārdevējas un sky and More vadītāja zina, ka šī prece ir sūds, bet neko nedara. Katrs pelna kā māk, kauns.

D