www.sudzibas.lv AlanDeko Preces bojājums

Alandeko - Preces bojājums

Dāvanā draudzene uz Dāvināja kārotas salātu karotes https://www.alandeko.com/lv/prece/bambusa-Salatu-servejamas-karotes-30cm/8712628076115/.
Saņemot dāvanu un noņemot uz karotēm atlipušo uzlīmi, zem tās atklājās caurums. Vilšanās protams liela, jo tā ir dāvana un prasīt draudzenei čeku bija nepatīkami.
Sazinājos ar alandeko, kas bija pretimnākoši un bija gatavi apmainīt preci ar man esošu čeka fotogrāfiju no draudzenes (par laimi čeku draudzene nebija vēl izmetusi, bet dzīvojam dažādās pilsētās) .
Bet veikalā skatoties citus karošu komplektus, atklājās, ka visiem uz vietas esošajiem ir kāds defekts. Izvēlējos to, kurš likās vispieņemamākais. Tas bija oktobris.
Ir pagājuši vairāki Mēneši un karotes paliek arvien sliktākā stāvoklī. Plīst nost bambusa gabaliņi un arī roktura krāsa. Nepatīkami, ka ēdot salātus jāuzmanās, lai neapēstu kādu šķīvī iekritušu skabargu.
Esmu vīlusies alandeko preces kvalitātē. Serviss bija labs, bet konkrētajā gadījumā preces Cena noteikti neatbilst kvalitātei.

05.02.2020