Alandeko - Pardeveja

Sveiki. Pirms nedēļas pirmo reizi biju iegājusi veikala alandeko, Kuldigā. Veikals jau skaists. Ieejot veikala mani laipni sagaidīja meitene ar blondiem matiem. Pie kases bija meitene ar tumšiem matiem. īsa auguma. Bet veikala vel bija meitene ar īsiem tumšiem matiem. Ar tādu melnu jaciņu. Staigājot pa veikalu man radās jautājumi daži. Piegāju pie kases meitene laipni visu atbildēja un pasauca savu kolēģi. Kitiju cik nopratu. Tad sakas šausmas. Uzdevu viņai jautājumus viņa dusmīga uz manim skatījās, atbildēja loti nelabprāt. Kad jautāju par kādu preci viņa domāju ko atbildēt. Man ir svarīgi no kurienes preces ir nākušas. Ķīna, Krievija vai kāda cita valsts. Kad viņai jautāju no kuras valsts ir konkrēti dekori viņa paskatījās cenu zīme un tad atbildēja. Nu to es pati ari varēju apskatīt. Es cerēju ka tā pārdevējā bus korektāka. Kad saņemu preci ko man vajag izdomāju uzdot šo pasu jautājumu ari pie kases. Domāju ka visas viņas ir tāda nezinites, bet ne. Kļūdījos. Pie kases meitene atbildēja uz jautājumu, no kuras valsts bija mana prece un viņa neskatījās uz cenu zīmes. Vai ari minējā. Nezinu bet vadībai vajadzētu padomāt par to meiteni ar īsiem matiem. Loti nelaipna. Ar cieņu, Santa no Kuldīgas Nov.

2 2016merk 06.01.2016

Šausmīgi riebjas,kad darbinieks - var pilnīgi just, ka dusmīgs, lēcas, nūģis vai pat uzbraucošs... gribas pateikt - ja nevari, negribi strādāt , tad tak tinies no šejienes. Klienti jau nav vainīgi, ja viņam ir kāda problēma.
Bet par to vai skatījās vai neskatās cenu zīmē, lielu lomu tas nespēlē. To jau var saukt par piekasīšanos. ;)