www.sudzibas.lv AlanDeko Mēbeļu izgatavošana

Alan Deko - Mēbeļu izgatavošana

Nepasūtiet mēbeles SIA ALAN DEKO, jo te neviens ne par ko neatbild, galvenais ir savākt naudu, bet par servisu, termiņiem, kvalitāti variet aizmirst! Viesistabas mēbeļu pasūtījums tika veikts augustā, decembrī ar vairākkārtīgu zvanīšanu, kaut ko atveda un uzstādīja. Taču ar tik daudz defektiem, ka atkal vairākas nedēļas bija jālūdzas tos novērst. Darbs līdz galam nav paveikts joprojām - 28.janvāris! Pieņemšanas-nodošanas akts nav parakstīts joprojām, bet tas viņiem nav nepieciešams, jo nauda ir saņemta! Notiek sūtīšana no viena darbinieka pie otra un neviens neparko neatbild.Vadība tiek tik ļoti sargāta, nekādus kontaktus nedabūsiet, lai izrunātu situāciju. Izrādās, ka ALAN DEKO ir kaut kāds "kaktu kantoris", kurš neko nesaprot no mēbeļu izgatavošanas! Un kur nu tajā strādājošie darbinieki, kas jums aizrunās visas ausis ar dažādām muļķībām - "dizainere" Tatjana (Alfā), viņu rupjā menedžere Olga, kura "uzbrauks" jums par jūsu pašu naudu, tikai no viņu stāstītā tik un tā neko nesaņemsiet!!!

V