www.sudzibas.lv AlanDeko Krāsainie gumijas zābaki

Alan Deko - Krāsainie gumijas zābaki

Labdien, gribēju painformēt visus, kas iepērkas šajā dārgajā veikalā. Nopirkām tur gumijas zābakus krāsainus, košus. Trīs dienu laikā atnāca vaļā vairākas vīles. Mums bija čeks, bet laipnās pārdevējas atbildēja, ka noteikti nav bijusi preces atbilstoša lietošana. Nu kāds murgs????????? kā var lietot pareizi, vai nepareizi zābakus?

V valis 26.04.2010

A razve v etom magazine obuv prodajut?

A ann 26.04.2010

Aizej un apskaties ko tur tirgo, visu par kosmiskām cenām

L lucija 26.04.2010

Ja tocna nezamecala tam obuv, nu nada poiti i posmatret. a suschestvujut tam vsjakkije zashiti potrebitelej.. i proceie. Nada tuda probybat obrotitsa.

P pufa 29.04.2010

vai krievu valodā rakstīt kirilicā nav vienkāršāk? lasīt- noteikti. Zābaku pareiza lietošana- nolikt sekcijā aiz stikla, nepareiza- aut kājās un staigāt. es ar gribēju tur pirkt tos gumijniekus, labi, ka neiegrābos.

I Irina 20.07.2011

Nezinu pār zābakiem, bet interjera lietas tur ir ļoti stilīgas. Atlaižu laikā var nopirkt kaut ko labu un skaistu par ļoti pieejamu cenu.

A Agnese 11.10.2011

Hmmm.vienīgais, ko varu teik, ka tā takā nebūtu īsta vieta, kur pirkt gumijas zābakus.Ne velti ir domāti apavu veikali, kuros ir jāiegādājās apavi.
AlanDeko cik es zinu, ir veikals mājai un interjeram.khehhhhhh...
Vai ne tā?????????????????:DDDD
Alan Deko zupperrriiigzzz veikalzz!!!

A Agnese 11.10.2011

hmm, gribētos redzēt gumijas zābaku, kurs ir saplīsis pa vīlēm!!!

B blackpr 06.03.2013

Izmisums Alan Deko ir spiedis pievērsties apavu tirdzniecībai :D Nav noslēpums, ka visas "skaistās" interjera lietas Alans iepērk Ķīnā. Viss jau būtu ok, jo Latvijā Ķīnas preces ir pierasta lieta, tikai problēma tajā apstāklī, ka, pirmkārt, ir ļoti dārga, un, otrkārt, tā ir nekvalitatīva. Dārdzību var izskaidrot ar to, ka jāmaksā tirdzniecības telpu noma Spice Home. Pirms izdariet pirkumus, apsveriet, kur to darīt labāk. Izpētiet internetā esošu piedāvājumu, neizejot no mājām, palasiet atsauksmes un pieņemiet pārdomātu lēmumu.
Attiecībā uz gumijas zābakiem, Jums vajadzēja rakstīt oficiālu iesniegumu Alan Deko, no kā viņi raustās. Man ir veiksmīga pieredze, kad arī iegādājos nekvalitatīvu preci.
Tiem, kas aizstāv Alan Deko un saka, ka zābaki jāpēr citur, varu pateikt vienu: ieslēdziet savas galvas un pakustiniet pelēkās vielas tajās. Cik tirgotāji var šmaukt? Rosinu visus rīkoties atbilstoši Patērētāju aizsardzības likumam, kurš reāli darbojas, atliek vien to izlasīt un rīkoties!
Lai veicas!