www.sudzibas.lv Akategorija.lv Negodīgs instruktors

Akategorija.lv - Negodīgs instruktors

Iesaku visiem ar līkumu iet šai moto apmācībai, jo instruktors Aldis Vēveris nodarbojās nevis ar mācīšanu, bet ar naudas izkrāpšanu, sakarā ar to, ka viņam ir ļoti maz kursantu, viņš viņus nelaiz vaļā un izsūc pēdējo naudu nelaižot pie CSDD eksāmena.
Pati apmācība notiek ar zemu līmeni, attieksme pret mācekli ir zem kritikas, liekas ka viņš ir dievs, bet visi pārējie nulles.
Kamēr braukšanā nav iztērēti ap 300ls par CSDD eksāmenu var nesapņot, tā kā neapdedzinaties ar lielu līdzekļu pārmaksāšanu kuru maksāšanas laikā Jūs vēl pazemos, smiesies, pie neveiksmes safotogrāfēs un saliks sociālos saitos lai par Jums pasmietos viņš un viņa draugi.

V

J jmm 30.09.2013

Izsaktās pēc divām frontēm - čakarētāji, bļāvēji, nedaudz nelīdzsvaroti, bet visur paštaisni, toties super-motobraucēji, kas pārējos uzskata par mīkstajiem un pārēji. Pirms ejiet pie viņa mācīties, izvēlēties, kurā frontē esat Jūs, un tad sapratīsiet, vai šis instruktors der Jums :)!

W winter 28.11.2013

Piekrītu. Mācijos pāris gadus atpakaļ. Pirmkārt, Otrkārt un treškārt- izkrāpj naudu. Visas figūras var samācieties max par 2-vām nodarbībām, ja IR PASKAIDROTA izpildīšanas tehnika (kā ir jaiesēžas, kad un kā manipulēt ar sajūgu un bremzēm). Ir tikai paskaidrots каs tev ir jaizpilda- "tev ir jaizbrauc čūsku, bet kā to jaizbrauc neprasi- tev tas ir jāizjūt- strādā ar sajūgu..." "kamer čūsku nemācēsi- nekur nebrauksim"...Sanāk, ka daži brauc līdz 6-šām reizēm ( Aldis visbiežāk stāv malā un terzē ar "kolēgiem" un uz Jūsu pusi pat neskatās), tadējādi brauksiet pa laukumu kamēr pieleks pašiem skatoties uz pārējiem, vai arī Aldis saņemot pietiekoši pīķa par "apmācības fāzi Nr1" tomēr "nolems" Jums galu-galā palīdzēt.
Nezinu, kā tagad, moči Aldim bija sapisti, ar dažādu stūres amplitūdu... bremžu diski arī netika mainīti laicīgi...Sapratu to, kad gandrīz iepisos "gumijās" pec apstāšanās no 50 km/h..."-Vai es tev aizmirsu pateikt ar šo moci bremzēšanu netaisi..."
Kad brauc pa pilsētu, kļūdas netiek labotas uz vietas- bieži uz tevi "bļauj". "Ja vēl reiz metīsi sajūgu es tev iepisišu"...tas ir pilnīgi normāls Alža paņēmiens. Rācijas- SŪDĪGAS...lētākie modeļi...ar 1 kompja austiņu...ļoti biežī nevar neko saklausīt. Ja labi brauc- komandas tiek speciāli dotas pa vēlu, lai ir vairāk kļūdu un lai būtu iemesls turpināt "apmācības". Vienīgais pozitīvais moments, ko esmu iemācījies- skatīties pa kreisi...Pēc nodarbības tev pajautā- "vai viss ir skaidrs!?" Bez šī jautājuma nekas netiek paskaidrots...Ja cilvēks ir kautrīgs, vai aizmirst kaut-ko pajautāt, klūdas tā arī paliek neizskaidrotas.
Vārdu sakot- aizgāju pēc 7-tās nodarbīsas pie cita instruktora, 1 reizi izbraucu, viņš pielaboja (bija ļoti izbrīnīts par manu tehniku) figūru izpildīšanu (visu izskaidroja kā nakas) un es noliku ar 1-mo reizi, bez kļūdām. Braucot biežī ar moci, pēc kāda laika sapratu, kas pa Pimpi man gadijās par instruktoru. Vārdu sakot- neiesaku. Un vēl - ir vietas kur par laukuma izmantošanu nav jāmaksā.

M madarullee 10.02.2014

Piekrītu, ka nevar teikt ka moto braukšanā viņi ir čaiņiki, bet kā pasniedzēji ne viens ne otrs nevarētu tā saukties (drīzāk uzraudzītāji-pārguruši), pēc 4 stundu braukšanas laukumā man paskaidroja, kāds ir princips astotniekam, un ka ir jābrauc arī mazais, uzmanību nepievērsa vispār.
Diemžēl ir jūtams tāds piesitiens kas saucas ''esmu no dziļiem laukiem'' zato pirmais džeks ciemā, galvenais, kā Leldei tā Aldim, prieks ka viņi tik līdzīgi un atraduši līdzīgu dvēseli.A kategorijai man ir tikai nokārtota teorijas CSDD, braukšanā īsti nekas nopietns nav, jo pilnīgi riebjas iet uz nodarbībām, it sevišķi, kad tā Lelde uz citiem auro, tā it kā būtu pazīstama ar attiecīgo cilvēku.
Varbūt tā ir mana problēma, bet es apgrozos gan mājā, gan darbā tāda vidē kur mani ciena un kur citus ciena, lietišķumu šajā skolā jāpamācās, piedodiet bet neesam mēs ielas bērni ''čomi''.Hallo, wake up!

T talavastauretajs 09.03.2014

Pretīgas atmiņas par šo "instruktoru". Atieksme zem katras kritikas pret kursantiem, jūties pazemots, neko nemāca, tikai bļauj, ka kursanti neko nezin. Kāš naudu, ja neko nedarīsi un neiebildīsi, ''vizināsies'' bezgalīgi pie viņa. Tā ka domājiet, vai jums to vajag, jaunie motobraucēji. Akli neparakstiet līgumu. Drošības nauda, par aiziešanu pie cita instruktora ir klienta interešu neievērošana un savu interešu uzspišana. Līguma punktus drīkst mainīt pēc klienta vēlmes!

B Burb 10.05.2014

Daļēji piekrītu visam "teiktajam" Attieksme zem katras kritikas, sajūta ka esi parādā katru reizi. "še pabraukā pa laukumu, atkārto figūras" kamēr pats spaida telefonu, čato un vēl sazin ko, pat aci nepacels. Ja tajā laikā piebrauksi ar konkrētu jautājumu, dabūsi strupu atbildi, bet tomēr atbildi... Pirmajā dienā jau bija skaidrs, ka nebūs labi, bet novilku līdz beigām (+4nodarbības) Braukt iemācijos, taču nav tā sajūta, ka to ieguvu no instruktora. Tāteikt - noliku un miers ar to.

Bet lielākā sūdzība jau ir par to attieksmi pēctam - piebraucu apsveicināties (bez kursantiem, brīvā brīdī) Čau, lab ja. un tas arī viss, nekādas intereses kas un kā... Bet, kad pamana manas bildes no motošosejas vai endurokrossa - lepni, tas taču mans students) NU tas man liekas jēli.

P.S. Ja vēlies nokārtot A - kategoriju, tad vari izvēlēties arī Aldi, bet ja vēlies, lai process paliktu atmiņā pozitīvs, diemžēl nē

P Puravs 04.06.2016

Te ir sena sarakste, bet gribu pievienoties. Biju pavasarī 2016. gadā. Visam ko te raksta varu piekrist . ļoti labs biznessa ustādijums- Labs saits , laba reklāma, pareizs mārketings. Domāju laba vieta ja ir priekšzināšanas un vajag moci un laukumu. nepiemērots ja tu esi ārā no plūsmas - bez pieredzes , lēnāks vai nepāāk draudzīgās attiecībās ar tehniku. Te tev nepievērsīs uzmanību nepagaidīs . nepaskaidros. Nepaskaidros otreiz. ļoti patīkams un liels laukums viņiem ir.