www.sudzibas.lv Akategorija.lv Negodīgs instruktors

AtrisinātaAkategorija.lv / Aldis Vēveris - Negodīgs instruktors

Gribat visu vasaru mācīties braukt ar motociklu, un netikt pielaisti pie eksāmena, meklējiet ''instruktoru'''- Aldis Vēveris, Negantelis, tel.-29607465, Akategorija.lv.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.05.2016

Aldis Vēveris vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sveiki, jaunie motobraucēji!
Man arī bija tā nelaime "mācīties" pie Alda Vēvera, Negantelis, tel.-29607465, Akategorija.lv. zēns mīl dižoties, braucot uz pakaļējā rata, liek Youtbe.com bērnišķīgus video ar saviem ceļojumiem ( kuros dodas par apkrāpto savu brāļu, jauno motociklistu naudu)un demonstrē savu braukšanas prasmi pa meža trasēm. Nekas īpašs no viņa, kā motobraucēja nav, viduvējība, tādu ir daudz uz ielām. Ja viņš liks draugiem, vai pats rakstīs atspēkojumu, lai parāda dokumentus vai apbalvojumus par saviem sasniegumiem motosprtā. Pašreklāma, mazvērtības kompleks. Droši vien sava vājā ķermeņa dēļ bērnībā daudz apbižots...
Viņa taktika ļoti banāli vienkārša. Solīt palaist uz eksāmenu, ja labi nobrauksi pilsētā, kur sāk rupji bļaut pie mazākās kļūdas izsitot kursantu no garīga līdzsvara. Laukumā braucot figūras neko nemāca un nesaka. Sēz, dzer kafiju, pļāpā ar paziņām un kursantam nulle uzmanības. Tad rīko eksāmenu, kur protams, bļauj par šausmīgām kļūdām braucot figūras.
Čekus nedeva. Es pēc 300 ls iztērēšanas nolēmu mainīt instruktoru. Tad man bija problēmas autoskolai "Viktorija", zem kuras viņš strādāja, pierādīt, ka esmu šo summu esmu samaksājis, jo nebija čeku, ko parādīt. Tikai pēc draudiem ar ekonomisko pliciju, man izdevās nomainīt šo "instruktoru". Pie jaunā instruktora ātri tiku pie eksāmena pielaists, kuru noliku ar pirmo reizi.
Pretīgs, nekaunīgs cilvēks, par kuru man vēl tagad ir nepatīkamas atmiņas, un satiekot viņu roku dot negribas, bet iespļaut sejā...

T talavastauretajs 09.03.2014

Un to ko viņš te raksta par konkurentu apmelojumiem, smiekli nāk lasot...
Viņš nav labs, iejūtīgs instruktors, bet tā saucamais "vizinātājs", kurš no kursanta cenšas noslaukt pēc iespējas vairāk naudas.
Liek kaut kādus foto Motopowerā ar it kā ātri un veiksmīgi pie viņa apmācītiem kursantiem...lēti gājieni. Motopowerā arī bija par viņu daudz negatīvu rakstu, kurus saita vadība izdzēsa...
Gribat visu vasaru mācīties braukt ar moci - meklējiet Aldi Vēveri, iesauka Negantelis, te. - 29607465
Un tā vairāk naudas ņemiet līdz.

T talavastauretajs 09.03.2014

Oooo, jauns piegājiens klientu kāšanā - drošības nauda, ja aizej mācīties pie cita instruktora. Manā laikā tas vēl nebija. Laikam tik daudzi iet prom no '' dižā instruktora'' Neganteļa, ka vismaz tā kas jānopelna.
Iesaku jaunajiem kursantiem, so likuma punktu parādīt Patērētāju tiesības centrā, vai tasatbilst LV likumdošanai. Līgums ir divpusīgi parakstāms dokuments, kurā tiek ievērotas abu pušu intereses, ne vienpusīgu interešu uzspiešana. Līguma punktus ir jāapspriež, pirms paraksti. Ja kāds no punktiem klientu neapmierina, tas ir jāmaina, ne akli jāparaksta. Ņemiet to vērā, jaunie motobraucēji!

M Montiks 27.05.2014

Izpētot motociklu vadītāju apmācību piedāvājumus, izvēlējos Akategorija.lv

Teorētiskās nodarbības... Lai arī esmu mācījusies daudz un dažādās mācību iestādēs, parasti problēma ir pasniedzēji, kas ir tik garlaicīgi, ka pēc 30 minūtēm vairs nedzirdu, ko stāsta. Bet Lelde... Ļoti, ļoti kvalitātīvi sagatavota mācību programma - daudz noderīgas praktiskas informācijas un Leldei ir pieredze un zināšanas, lai atbildētu uz visiem jautājumiem! Un kas nav mazsvarīgi - lieliska humora izjūta! Vakar nokārtoju skolas teorijas eksāmenu bez nevienas kļūdas! Man patīk mācīties!

Šodien vakarā bija sarunāta pirmā braukšanas nodarbība! No rīta izlasīju šos komentārus sudzibas.lv
Devos uz nodarbību pie Leldes un biju izlēmusi, ka, ja būs slikta attieksme, meklēšu citu pasniedzēju.
Liels pārsteigums! Iemācījos vairāk nekā varēju cerēt! Viss tiek paskaidrots, pielabotas kļūdas, uz visiem jautājumiem saņēmu atbildes! Pirmo reizi dzīvē braucu ar moci! Pirmais iespaids ir svarīgākais! Man ļoti, ļoti patika!
Rīt došos uz otro nodarbību un uzdevums ir visu apdomāt un sagatavot jautājumus!

Katram ir tiesības izteikt savu viedokli! Viedokļi var atšķirties!
Ieklausieties, ko citi stāsta, bet vienmēr noskaidrojiet savu patiesību, iegūstot personīgo pieredzi! Nekad nevar zināt kāda ir cilvēku motivācija un iemesli, paužot savu viedokli!

J jmm 22.07.2014

Gribētos jau ticēt Jums, Montik, ka kaut kas ir mainījies un, ka Lelde ir savādāka kā viņas vīrs, bet maz ticams. Motivācija šeit daudzajām negatīvajām atsauksmēm ir pavisam vienkārša - minētie instruktori neprot mācīt un nokaitina savus apmācāmos tik tālu, ka daudzi sāk sūdzēties. Ne jau par visiem instruktoriem ir sūdzības, un nebūtu jēgā tērēt laiku sūdzībām, ja viņu attieksme nebūtu atstājusi "vējā izmestas" naudas sajūtu, pie tam ar čeku tikai par apmēram 1/2 no reāli iztērtētās naudas.

R raivis_ritins 25.08.2014

Bišķi sabijos no tik daudz negatīviem komentāriem, bet tad ievēroju, ka visus pūš viens un tas pats cilvēciņš... Aldim ir pilnīga taisnība, ka ar moci labāk nekļūdīties. Leldei superīgas lekcijas...

J jānis112 02.12.2014

brīnumainais stresainais pajolis, kā viņš vispār vēl tur var stradāt dunduks kaut kāds, nav brīnums ka viņš ir negantelis, ja nezini cik tev daudz naudas IR kabataa, tad droši vari iet pie neganteļa mācīties, tu arī buusi negantelis un pamuļķis:D

P parastaiscilveeks 10.12.2014

Gribēju pateikt vienu lielu FUI tam, kurš pūš tos sūdainos komentārus. (talavastauretajs)
1) VISS ir atkarīgs no TAVAS attieksmes. Ja neko negribēsi iemācīties, tev nespiedīs kaut ko.
2)Ar moci uz ielas tie vairs nav dzelži, bet dzīvība un veselība. Tie, kuri saka, ka aizgāja uz citu skolu un uzreiz šamos palaida uz eksāmenu, nerubī to, ka Aldis, atšķirībā no citiem instruktoriem, rēķinās ar to, ka būsiet vieni uz ceļa un neviens vairs neglābs. Raizējas par drošību!
3)Ja TU esi tiešām tāds auns, ka nespēj vasaras laikā iemācīties ar moci braukt, tā nav instruktora vaina. Aldis redz, kāds būs tas braucējs, tāpēc nelaiž, ja braucējs nejēdz! Man nebija nekādu problēmu. Protams, mācījos ilgāk, nekā vēlētos, bet to sapratu arī, jo nevēlos gluži par donoru kļūt.
4)Aldis un Lelde stāsta no dzīves pieredzes, kā ir jābrauc, lai nekļūtu par donoru. Tākā aizver muti. Citiem instruktoriem neinteresē, ka pēc gada nebūs vairs absolventa, kurš atnāktu apciemot. Kā arī citi instruktori nemaz nezin, ka ar mo uz ceļa jāzuvedas pavisam savādāk kā ar auto.

Liels viņiem paldies un neklausaties sīku vaukšķu riešanu.
RusZil

I Inflekted 26.08.2019

Viss bija labi un pieklājīgi, gan uz jautājumiem atbildes saņēu. Tiesa gan, ka uz ielas nelaida tik ātri kā gribējās, bet atskatoties, saprotu, ka pareizi arī darija. Nobraucu 4 nodarbīas vairāk par minimumu, bet beigās braucu labi un prasmīgi. Minimālā nodarbību skaitā, iespējams būtu iekļāvies, bet pārliecības sajūta prasmem parādijusies pēc 2-3 nodarbīām pa virsu. Jā tie ir 200 eiro pa virsu minimalājām izmaksām, bet pārliecība par sevi un savām prasmēm, manuprāt, bija tā vērta. Vai nu kā, man instruktors patika.