www.sudzibas.lv Akategorija.lv Negodīgs instruktors

Akategorija.lv - Negodīgs instruktors

Iesaku visiem ar līkumu iet šai moto apmācībai, jo instruktors Aldis Vēveris nodarbojās nevis ar mācīšanu, bet ar naudas izkrāpšanu, sakarā ar to, ka viņam ir ļoti maz kursantu, viņš viņus nelaiz vaļā un izsūc pēdējo naudu nelaižot pie CSDD eksāmena.
Pati apmācība notiek ar zemu līmeni, attieksme pret mācekli ir zem kritikas, liekas ka viņš ir dievs, bet visi pārējie nulles.
Kamēr braukšanā nav iztērēti ap 300ls par CSDD eksāmenu var nesapņot, tā kā neapdedzinaties ar lielu līdzekļu pārmaksāšanu kuru maksāšanas laikā Jūs vēl pazemos, smiesies, pie neveiksmes safotogrāfēs un saliks sociālos saitos lai par Jums pasmietos viņš un viņa draugi.

V

M Marks 24.01.2013

Pilnīgas muļķības.

Ļoti pieprasīts un zinošs instruktors.

A tu, ja arī esi īsts bijušais kursants nevis konkurents tad iesaku vispirms izlasīt noteikumu grāmatiņu un tikai tad iet pie instruktora mācīties. Sanāk ka viņš vainīgs ka tevi jāmāca kā pilnīgu nulli.Ko tad viņam vajadzēja bez maksas tevi skolot.

M MarioVecais 24.01.2013

Piekrītu. Attieksme pret apmācāmajiem ir nekāda, un naudu viņš arī ļoti mīl. Izsūks, cik nu varēs un kavēs laišanu pie eksāmena. Kaut arī es savā laikā dabūju A kategoriju caur viņu, bet nu nevienam neiesaku. Ja ir iespēja, tad labāk izvēlēties citu instruktoru.

A Aldis Veveris Pārstāvja atbilde 05.02.2013

Aldis Vēveris

Izskatās pēc konkrēta konkurenta darbiņa.

Sarakstītas ir pilnīgas muļķības.

1.Mācu braukt ar moci, turklāt ne tikai lai var kaut kā izvilkt eksāmenu, bet pārliecinoši braukt arī pēc tā.
2.Par kursantu trūkumu nesūdzos. Darbu sāku 6.00 no rīta, beidzu 22.00.
3. Manis sniegtais zināšanu līmenis ir viens no augstākajiem valstī. To varu sniegt saviem kursantiem tāpēc, ka pats esmu kaislīgs motobraucējs. Atšķirībā no vairuma instruktoru, kas paši tiesības nolikuši padomju gados, vai arī tiem kas pārnākuši no autoinstruktoru pulka ar domu ka nu tik mācīs motociklistus, Es ar motociklu braucu jau 15 gadus.
4. Par muļķi neizliekos, ja zināšanas ir tad ar tām arī dalos ar saviem kursantiem. Ja kāds konkurējošais instruktors blakus man jūtas kā "nulle", tad tā ir viņa problēma ka viņam nav nekādas pieredzes un no motocikliem tik maz saprot.
5. Nevienu kursantu nekad neesmu pazemojis. Nodarbībām pieeju nopietni, kad tās ir beigušās tad mēdzam arī kopā pasmieties pa to kā sākumā gāja uz laukuma.
6. Nodarbības tiek filmētas lai strīda gadījumā, kad kursanti mēdz teikt:"tādas zīmes tur nebija, es līnijai nepārbraucu utt." varētu kopīgi paskatīties, ka zīme tomēr bija gan. Nevienam nav noslēpums, ka mācībniekus pārējie satiksmes dalībnieki "apbižo" . Tāpēc arī filmējam lai gadījumā kad kāds x5, dāmīte vai pensionārs izbrauc priekšā motociklistam kurš ir spiests strauji bremzēt un nedod dievs vēl nokrīt ir video materiāls ar pierādījumiem par patieso vainīgo. Jebkurā gadījumā, visi kursanti par filmēšanu ir informēti un tam piekrituši ar parakstu.
7.Kursanti man pozē ar prieku un gandarījumu kā arī nes cienastus. Nez vai viņi tā darītu ja viņiem nebūtu, kas paticis.
8. Savas zināšanas un laiku novērtēju. Par brīvu nestrādāju. Ja gribas mazāk maksāt, tad noteikumi jāpamācās TEORIJAS nodarbību laikā un MĀJĀS nevis nākt uz braukšanu kā baltai lapai un gaidīt ka instruktors pa 2h visu galvā ieliks.
9. Uz eksāmenu kursants iet tad, kad ir gatavs. Ar savu parakstu es apliecinu, ka viņš ir GATAVS. Tātad to es apliecinu kā instruktors un par to atbildu ar savu apliecību. Nesaprotami ir skriet uz eksāmenu, ja ir skaidrs ka tā pat nenoliks un nauda vējā.

Es pats esmu motociklists un vēlos savus kursantus satikt arī vairākus gadus pēc eksāmena, nevis nākamajā vakarā ieraudzīt degpunktā, jo man ir svarīgi kas ar viņiem notiek pēc tam, kad viņi ar apliecību izsoļo pa CSDD durvīm.

Tiem kas vēlas nokārtot A kategoriju un iemācīties arī pārliecinoši braukt ar moci teikšu:
Tiekamies kursos.

Instruktors-Motociklists
Aldis Vēveris

A Aldis Veveris Pārstāvja atbilde 05.02.2013

Starp citu, pēdējo 5 gadu laikā pie manis nav mācījies neviens "Vents"

A alexkris 12.02.2013

Skatos, Negantelis mēģina sev spodrināt spalvas. Diemžēl arī es varu Ventam pekrist. Attieksme pieklibo un piķi arī diezgan izgrūdīsiet. Labāk izskatīt kādu alternatīvu. Būs lētāk, ātrāk, un ne mazāk efektīvi.

J jmm 09.04.2013

Taisnība jau vien ir gan Venta rakstītajā, gan alexkrisam. Un te nav sakara ar konkurentiem, bet ar paša instruktora nopelniem. Instruktoram būtu jāpiestrādā pie komunikācijas stila un mācīšanas prasmēm un jāizvērtē sava kursa cenas/ieguvumu attiecība - šobrīd tā ir zema. Neapšaubu, ka pats Instruktors ir labs motobraucējs, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņa sniegtais mācību pakalpojums ir tāds pats. Arī mans ieteikums tāds pats kā alexkris - "Labāk izskatīt kādu alternatīvu. Būs lētāk, ātrāk, un ne mazāk efektīvi." Katrā gadījumā, ja jau esiet sākuši mācīties pie viņa un pēc pirmajām nodarbībām jūtat, ka Instruktors Jūs ne visai apmierina, nedomājiet, ka kaut kas mainīsies, laicīgi veiciet Instruktora maiņu.

Y YYZ 19.04.2013

Tik ļoti piekrītu šiem ne-pārāk glaimojošajiem komentāriem. Saskarsmē nepatīkams, uzpūtīgs, ļoti alkatīgs instruktors. Nekad nelaidīs garām iespēju pateikt ko riebīgu, vai speciāli izprovocēt kādu nepatīkamu situāciju mācību laukumā vai uz ceļa. Ja esi mazohists un cilvēks bez savas pašcieņas - droši dodies mācīties pie šī lieliskā "instruktora". Bet sakarīgiem cilvēkiem, kas grib ātri un par nelielām naudām tikt pie A kategorijas, iesaku šim subjektam iet garām un ar lielu līkumu!

T tveice 19.05.2013

Piekrītu Venta sacītajam.

Iespējams, Aldis kā cilvēks, draugs vai paziņa ir ļoti jauks, bet kā instruktors - ne pārāk.

Trūka iejūtības un pacietības, kā arī apmācības laikā nevarēja just viņa vēlmi ieguldīt apmācāmajā savu darbu un laiku. Jutos kā apgrūtinājums.

Lai nu kā būtu, neviens nav ideāls un tāpēc pārējiem potenciālajiem motobraucējiem novēlētu uzticēties savai sirdsbalsij un doties pie sev visvairāk simpatizējošā instruktora (viens ieteikums no manas puses - pirms norunāt nodarbību, palūgt tikties un pasekot līdzi nodarbību gaitai bez maksas, lai iepazītu potenciālo instruktoru).

S Sarmīte 25.02.2017

Kā cilvēks - NETUR SEVIS DOTO VĀRDU!

A affect 03.06.2013

Muļķības :) No nulles samācījos divarpus nedēļu laikā, šodien noliku eksāmenu CSDD ar pirmo reizi. Aldis un Lelde – labākie instruktori, draudzīga attieksme, kvalitatīva apmācība, viss kā jābūt :)

Martin Booze

S sireks 25.06.2013

Ja gribi lai tevi uzskata par muļķi un nav kur naudu likt tad droši var iet mācīties pie Alda. Viņš jau noteikti izdomās kur likt to naudu, jo braukt viņa acīs tāpat neviens nejēdz.

I indigo292 04.07.2013

Màcos pie Alda un Leldes, sobrìd pabeidzu màcìties teoriju un jau nokàrtoju eksàmenu CSDD, un izejot no eksàmena kabineta CSDD ieraudzìju savu draugu kursh gaidìja rindu uz eksamenu. Sàkàm sarunu par to, ko katram moto skolà teorijas nodarbìbàs màcìja. Mans draugs teica ka vinam màcìja tìru teoriju. Bet savukàrt man bija ko pastàstìt draugam, jo pie Leldes un Alda man màcìja ne tikai sausu teoriju, bet ljoti smalki stàstìja par motobrsucèju ekipejumu, par droshìbas pasàkumiem motobraucèjiem, un katrs kursants sanèma no Alda izsmeljoshas atbildes uz tehniskajiem jautajumiem saistìbà ar mochiem. Manam draugam bija skaudìbas pilns skatiens.
Un otrs punkts ko gribeju atzimèt ka labàk skolà màcìbàs iztèrèt 300 latus, nekà ciest negadìjumos uz ceĺja aiz piredzes trùkuma, jo kà mès zinam tad ar motociklu iemàcìties braukt ir visgrùtàk. Un arì katra cilvèka individuàlàs spèjas un dotìbas daudz ietekmè màcìbu procesà.
Aldis un Lelde ir super!!!

Ausainītis 04.07.2013

Skatos Latvijā savairojusies mīkstpēdiņu armija! Aldi, lai Tev veicas!

M mja 04.07.2013

ooo, kakedajs izradas ari baikers ir! :DDD

G gāju garām 09.08.2013

Teikšu tā - Aldi man ieteica cilvēki, kas viņu pazīst, bet nav mācījušies pie viņa. Slavas dziesmas sadziedāja, mājas lapa arī pilna ar pašslavinošu informāciju. Gāju un pieteicos. Vēl divus cilvēkus parāvu līdzi. Kamēr laukumā - forši. Lelde pastāsta, pamāca, paskaidro. Viss notiek. Uz ielas. Neviena paskaidrojuma, kur kļūda pieļauta, kur kas. Vien indīgi jautājumi vai bļaušana rācijā. Uz to atbildēt nav iespējams, jo mikrofona nav, tikai austiņa. Nekādi paskaidrojumi braukšanas laikā nav. Ja tā ir mācīšana, tad es esmu Ķīnas imperators. Aldim ar paštaisnumu viss ir kārtībā. Viņš nekur nav vainīgs. Viņš ir pareizais vecis. Lohs vienmēr būs apmācāmais. Kāds iepriekš teica: "vai no nulles jāiemāca?" Vai tad nē??? Kas man, jāiet pie viņa tikai tad, kad man apliecībā ir A kategorija iedrukāta??? Tādēļ ir domāti instruktori, lai mācītu, nevis tēlotu no sevis baigos kingus. Pēdējo reizi gribēju viņam iemaukt ar ķiveri pa galvu... Zinošs moto lietās, braukt māk, bet mācīšanai viņu tuvumā laist nedrīkst. Labāk, lai iet lasīt teoriju un stāstīt kādu moci pirkt un kādu nepirkt, bet Leldi lai laiž apmācīt uz ielām. Tāds ir mans viedoklis. Un beidziet te visu norakstīt uz konkurentiem, bet padomājiet kā uzlabot savu attieksmi pret klientu. Diezin vai Aldis pats gribētu tādu attieksmi par savu naudu no pakalpojumu sniedzēja.

P.S. Piekrītu, ka apmācāmais ir jāapmāca kārtīgi, lai nenositas nākamajā dienā pēc A kategorijas iegūšanas. Te nu naudai nav nozīmes un sūdzības autoram nepiekrītu.

J Jānis Brr 05.09.2013

Kas tie par skauģu, konkurentu un varbūt parastu muļķu murgiem ...

Aldis un Lelde ir līmenī - ar moci nebiju braucis NEKAD un mani iemācīja tā, ka CSDD noliku bez neviena ķeksīša listē!
PALDIES Jums abiem par to :)

Varu tikai ieteikt mācīties A kategorijā visiem, kas ir braukt gribētāji un mācīties spējīgi - bet tas, ka par to ir arī jāmaksā, manuprāt ir pašsaprotami - visas cenas un izmaksas tiek pateiktas jau pirmajās reizēs.
Lai Jums Aldi un Lelde labi veicas un A-kat kursantu rindas nesarūk un pietiek spēka ar to bariem tikt galā!!!

Jānis B.

A andrejsR 13.09.2013

Pa ielu ar motociklu pārvietojos visu šo sezonu. A kategorijā iestājos pēc paziņu pozitīvajiem ietekumiem. Par kļūdām braukšanas laikā. Jā, protams, ka dzirdēsi bļaušanu, ja tā kļūda ir bijusi muļķīga un bīstama, bet neesmu dzirdējis nepamatotu bļaušanu rācijā.

Pats tikko izbraucu skolas eksāmenu, otrdien ir csdd eksāmens. Naudas kāšana? Kad pats redzu kā brauc nodarbībās tie, kas čīkst, ka viņi ir gatavi uz eksāmenu... Nu piedodiet, bet vienā braukšanas nodarbībā bija sajūta, ka dzīvs laukumā neatgriezīšos, nepārtraukti pa priekšu braucošais raustās un izpilda nesaprotamas lietas... Nezinu.

Pats skolas eksāmenā sajutos kkā netā. Jā no rīta dažas nepatīkamas lietas + negulēta nakts noveda pie nesaprotama stresa un nespējas koncentrēties. Rezultātā skolas eksāmens sanāca pati sliktākā braukšanas nodarbība, kurā pāris brīžos likās, ka tūlīt savārīšu tādas ziepes, ka būs labi, ja vispār pie CSDD eksāmena pielaidīs, bet Aldis ņēma vērā apstākļus, iepriekšējās nodarbības un pēc abpusējas vienošanās ielikām vēl divas nodarbības, jo es netaisos otru reizi sēdēt tajā rindā uz eksāmena laiku!

Turklāt es zinu, ka gadās situācijas, kad stresa dēļ nespēju koncentrēties, tāpēc jau ir iepirktas nervu zāles, lai stress nenovestu pie līdzīgas izgāšanās CSDD eksāmenā!

Viennozīmīgi jau varu teikt milzīgu paldies par apmācībām un to kvalitāti, jo reti kurš moto instruktors diendienā pārvietojas ar motociklu, tādus zinu tikai dažus un attiecīgi arī iesaku kādu no viņiem, kurš rakstura ziņā liekas piemērotākais tieši jautātājam!

Andrejs

A andrejsR 19.09.2013

Pateikšu pavisam vienkārši. Kāda būs kursantu attieksme, tāda tā būs arī no instruktoru puses. Ja parādīsi, ka gatavojies nodarbībām, turklāt, ja parādīsi, ka saproti ko dari uz motocikla, tad problēmu nebūs, bet, ja 100 reizes atkārtosi vienu un to pašu kļūdu, par kuru jau ir aizrādīts vienreiz, tad ej citā skolā. Te māca un māca domāt. Tev ikdienas satiksmē neviens austiņā neteiks ko tagad darīt!

Par nedalīšanos pieredzē. Ar Aldi ir sanākušas diskusijas par ceļu satiksmi un par dažādām situācijām. Pieredzes trūkums viņam nav un dalās arī, ja Tev pašam ir konkrēti jautājumi!

V vladz84 19.09.2013

Mana sūdzība lielākoties ir par neciešamu attieksmi pret saviem klientiem. Aldis nebļauj, jo viņš vispār nerunā. Cik tad ir tas procents no studentiem, kas nāk ar priekšzināšanām? Ja tu braukt proti, nav jau liela māksla tevi nedaudz uztrenēt.
Lai cilvēki lasa un izdara paši secinājumus.

R Rreālists 22.09.2013

Par manu pieredzi.
Tagad esmu dabūjis tiesības un varu gudri irst... :)
Absolūti piekrītu, ka Aldis ir pieredzējis un gudrs moto braucējs utt utjp, bet nevaru piekrist, ka kā pasniedzējs viņš ir augstā līmenī. Mīnuss ir saskarsmes iemaņas, jo pasniedzējam ir jāprot arī komunicēt ar kursantu, nevis stulbi bļaut un nemēģināt uzklausīt kursanta redzējumu uz pieļautajām kļūdām. Piekrītu, ka beigu beigās sagatavo braukšanai pa ielām labā līmenī, bet ceļš, kā nonācu līdz šim līmenim, nebija tāds, ka varētu ieteikt apmeklēt šo autoskolu arī citiem. Protams, nemāku teikt, kā būtu citā autoskolā, bet otrreiz labi padomātu, vai izvēlēties šo autoskolu. Jo nauda nav no mazākajām par šo pakalpojumu, tādēļ vēlētos pretī saņemt arī kvalitatīvu apmācību, jo es esmu tas, kas maksā un tas nav personīgs pakalpojums, ko sniedz Aldis. Turklāt, kad ir jautājumi pēc pieļautajām kļūdām, viņš nereti aizsvilstas un atkal sāk aurot. Stulbi jautājumi? Nu kursants nevar būt tikpat gudrs kā pasniedzējs. Kursants atrodas tur, kur atrodas, lai iemācītos. Mīkstais? Es maksāju un par to vēlos saņemt cilvēcīgu attieksmi, tātad esmu mīkstais? Šādi domājošam cilvēkam noteikti ir garīga rakstura problēmas.
Un vēl, ko vēlos piebilst - nepatika tas, ka figūrās principā nebija nekādu padomu, kā labāk tās izbraukt. Nezinu, vai mērķis ir ilgāk noturēt pie sevis kursantu vai nevēlēšanās sniegt padomus, bet laika pavadīju diezgan daudz, kamēr varēju izbraukt visas figūras. Un par apgūtajām prasmēm figūrās nav jāpasakās kādam no šiem diviem pasniedzējiem.
Novēlu Aldim un Leldei mācīties no savām nepilnībām un kļūt vēl labākiem instruktoriem!

Ausainītis 22.09.2013

mja.es jau braucu ar moci, kad tu vēl savam fāteram pautos karājies!