www.sudzibas.lv Akademija MON PLATIN kosmētikas pardošana

Akademija MON PLATIN - kosmētikas pardošana

Ļudi!!!Esli vam pozvonjat po telefonu ot akademii krasoti MON PLATIN i predlozat besplatno masku dlja lica ili sdelatj prichesku , ne soglashajtesj!!!!Oni trebujut s soboj vzjatj pasport, potom na meste budut vas obrabativatj chtobi vi kupili u nih chemodan kosmetiki vesjma somniteljnogo kachestva, a esli net deneg oni prjamo na meste oformjat na vas KREDIT!!!! Eto OBMAN!!!!! Pochitajte Rossijskie sajti!!!!Tam oni uze davno vseh naduli, ocheredj za Rigoj!!!

J

M MonPlatin 02.04.2014

Būsim reālisti, nav iespējams izdabāt visiem un vienmēr būs kāds neapmierināts. Visiem spēkiem centāmies būt pretīmnakoši un atbildēt iespējami daudz uz jautājumiem, bet, diemžēl apvainojošais tonis dialogam nemainās. Mēs nevienu neapsūdzam un neapsaukājam, atšķirībā no dažiem te komentētājiem, vienkārši cenšamies parādīt, ka ir arī savādāks viedoklis.

>>Hator, врач дерматолог пишется через А, от слова дерма (кожа), а тот врач, которого вы указали, вряд ли смог бы поставить квалифицированный диагноз. А если серьёзно, то мы всего лишь предлагаем свои услуги и косметику, вам, как клиенту, принимать решение Да или Нет.

K KJanis 02.04.2014

Koments par to dermatologu reāli labs! :D

Bet kas attiecas par to izdabāšanu. Nu, es šeit redzu primāri vienu sūdzību - agresīva pārdošana. Psiholoģiski "uzspiež" veikt pirkumu. No dažiem komentāriem esmu sapratis, ka tas spiediens brīžiem balansē uz pazemojuma robežas. Un ja vēl tai agresijai seko līgums, kuru jāmaksā gada garumā, pie kam lielu summu, lai gan patiesībā tas klients nemaz to nav vēlējies - nu beidziet taču, MonPlatin muļķibas rakstīt par viedokļiem. Es saprotu, ka bez agresīvas pārdošanas nevienam jūsu produkcija iespējams nebūs ne interesanta ne vajadzīga. Un pieļauju, ka to saprot arī citi, u njo sevišķi tie nabadziņi, ko jūs esat "apstrādājuši"! Un cilvēki saprot, ka likumīgi ar jums ir grūti karot un cīnīties, lai gan ieteiktu to darīt, kau t vai pieprasot masveidā lauzt līgumus par nepiegādāto preci!
Bet pieņemu, ka arī šeit jūs esat aprēķinājuši, ka vidusmēra cilvēks jau tiesāties neies. Paliks jums tā naudiņa, kas samaksāta par nevajadzīgu mantu.

M MonPlatin 03.04.2014

Skaistuma salons nav veikals, uz kuru jūs ejat katru dienu un pētat preci. Mums jāizklāsta viss par mūsu piedāvāto produkciju stundas laikā. Jā, mēs esam aktīvi mūsu darbā, iespējams, daži to sauc par agresīvo mārketingu. Ir diezgan pagrūti iepazīstināt klientu ar preci tik īsā laika posmā un, lai izskatītos, ka "pārdevējs" ir pasīvs un neienteresēts.
Godīgi sakot, mums arī ir jautājums mums, ja tā naudas summa ir tik milzīga jums, vai tiešām jūs ar to šķirsieties simts reižu nepadomājot? Mūsu viedoklis ir, ka cilvēku nav iespējams piespiest darīt to, ko viņš vai viņa īstenībā nevēlas.

L lansaule 08.04.2014

Я была вчера на процедуре лица. После нее мне стало очень плохо - сил просто не было, пролежала несколько часов не зная как заставить себя встать и заняться детьми и домашними делами. А ночью не спала, что в последнее время для меня большая редкость. Сплю с маленьким ребенком, он во сне все время меня обнимает и получается дышит рядом с моим лицом - так он тоже постоянно просыпался, крутился. Я не могла понять что случилось и вот читаю выше в комментариях что я не одна кому было плохо после посещения этого места... ужасно, у меня просто нет слов. Я пила кофе в салоне и консультант постоянно давала нюхать мне крема, даже во время заполнения анкеты!!! Теперь у меня отпали какие-либо сомнения по поводу этой компании и никаких адекватных оправданий произошедшему быть не может. Осталось только добавить что косметику мне все же впарили. Муж запретил ее открывать, поедем аннулировать договор и пусть только попробуют ему отказать, снесет академию.

K KJanis 08.04.2014

MonPlatin. Vai Jūs esat skaistuma salons? Es varu aiziet pie Jums kā uz skaistuma salonu? Es sapratu, ka esat tomēr tirdzniecības vieta, jo pie Jums nevar aiziet vienkārši pie friziera, saveidot matus vai uztaisīt manikīru vai izmatot vizāžista pakalpojumu vai vēl kādu citu pakalpojumu, kas sevī neietvertu kosmētikas pirkumu. Spriežot pēc komentāriem, stundas garumā Jūs "spiežat" uz klientu, lai viņš pērk mega dārgo kosmētiku!
Es Jums piekrītu "vai tiešām jūs ar to (naudu) šķirsieties simts reižu nepadomājot". Ir tikai viena problēma, kā izskatās no tā ko šeit raksta Jūsu klientes - Jūs nedodat to iespēju - 100 reižu padomāt! Jūs teju vai uzspiežat ņemt tagad un tūlīt līzingā, ja nav naudas.

Lansaule.
Padalieties ar savu know-how, ja izdodas naudu atgūt! Varbūt kādai klientei arī noderēs Jūsu pieredze mēģinot atgriezt "iesmērēto" kosmētiku.

L lansaule 08.04.2014

Я денег не платила, подписала договор на кредит, без первого взноса и первым платежем в мае. Нужно просто аннулировать договор с банком и вернуть косметику в упаковке. Хотя не исключаю что и в этом случае будут непредвиденные препятствия со стороны продaвца.

M MonPlatin 10.04.2014

>lansaule, вашу ситуацию надо решать не в интернете, а на месте, в академии, что собственно и будет сделано.
>KJanis, visiem jaunatnācējiem tiek veiktas procedūras, kā arī visi VIP klienti regulāri nāk uz kārotām procedūrām. Vai tas, jūsuprāt, neizskatās pēc skaistumkopšanas salona profila?

L lansaule 10.04.2014

Уважаемый Mon Platin - такие ситуации в самую пору решать в полиции. И в интернете я не приследовала цель решить ситуацию, а предупредить тех кто возможно прежде чем идти к вам в гости в мышеловку, все же выяснит ваше Имя и решит навести о вас справки, ведь для этого этот сайт и создан.

Для всех интересующихся - аннулировать кредитный договор и вернуть нераспакованную косметику нам удалось. А вообще там целая мафия...включая работников кредитных учреждений и других организаций приходящих с проверками и невыявляющих никаких грубых нарушений.

M MonPlatin 16.04.2014

Уважаемая lansaule, если вы считаете, что имеет место нарушение закона, то ваше право - обращаться в соответствующие инстанции. Мы знаем, что в стенах академии закон не нарушается, поэтому нам бояться нечего. Вы сами подтвердили, что ануллция договаора возможна, если есть соответствующее обоснование, о чем мы раньше и говорили.

A Aldera 21.04.2014

Es arī nevaru nepadalīties, jo izgāju sejas procedūru tajā pašā Mon Platin skaistumkopšanas akadēmijā Tērbatas ielā 30, 5.stāvā. Bija telefonisks uzaicinājums un īsziņa iziet sejas kopšanas procedūru...piebilstot, ka vajag personas apliecinošu dokumentu un finansiāli nekas nav jāapmaksā...Bija jauka saulaina diena, domāju izbaudīt to...!
Tādu psiholoģisko presingu, kad kosmetoloģe ar menedžeri abas mēģināja mani pierunāt paņemt kredītu, es savā dzīvē vēl nebiju piedzīvojusi...tas atgādināja filmas par " čekistiem", ka atzīsies visā kamā, pat tajā ko neesi darījis...
Sejas ½ procedūras ilga ~10 min ; tad pressings ~1h; un otra puse sejas procedūra ~5 min...!
Sejas kosmētika un matu kopšanas līdzekļi, ko viņi piedāvā ir nopērkama Rīgā pilnīgi brīvi un 100x lētāk. Ražotājfirma tā pati Izraēla, A. Meshi kosmētiskā industrtija...importētājs Krievijas Federācija !!!
Kaut gan man centās iegalvot, ka tikai pie viņiem ir tieši no IZRAĒLAS vesta tā produkcija...un ka tikai šodiem viņiem ir prezentācija un ka viņi ir tik laipni-tūlīt noformēs kredītu uz 1200 eiro: 100 eiro mēnesī (pretējā gadījumā man būs jāmaksā 1700 eiro...) kosmetoloģe un menedžere rēķināja uz papīra, cik es ietaupu naudas utt...Mani argumenti, ka cilvēks nevar viens veikt tik lielu pirkumu- pie tam kredītu...bez ģimenes akcepta... ka es labi pazīstu šīs firmas produkciju, viņas neinteresēja. Galvenais- noslēdziet līgumu –paņemiet kredītu..!!!
IESPAIDS: darbinieki ļoti nekaunīgi, uzstājīgi, netaktiski, rupji, negrib nemaz klausīties savus klientus, bez maz vai iebiedēšana, ka dzīvot bez tā aparāta un sejas krēmiem nevarēsi, un viņus neinteresē pilnīgi nekas...: tu esi atnācis un tev ir: jāparaksta kredīta līgums(tieši tas netika teikts, bet presinga mērķis bija vairāk kā skaidri izprotams) un jāpaņem produkcijas komplekts, pretējā gadījumā, bez maz vairs neizdzīvosi –vaigi zili, zods zils...!!! Vārds : PADOMĀŠU patiešām tur neeksistē!
Ļoti nepatīkamas sajūtas –sabojāts garastāvoklis un liels atvieglojums, kad izgāju no turienes!!! Pirms aiziešanas piedāvāja ierakstīt 20 telefonus ar sieviešu vārdiem, kurām ir vismaz pāri 30, bet labāk pāri 50...vīrieši nederot
”Nabaga sievietes”, gāju pa ceļu un domāju:” kuras nevar izturēt tādu psiholoģiski smagu presingu un iekrīt tādā parādu bedrē!!! Attiecīgajām iestādēm vajadzētu painteresēties par šīs akadēmijas darbību...”

R rrriiitttaaa 22.04.2014

Uzasnaja kompanija!!!
Razvodat ludej na dengi, pri tom ogromnije. Za komplekt iz pari banok 800 ls (i eto tipo so skidkoj i nado ponimatj kak nam povezlo!!!). I procerura ne o4enj, vse zuzzat o tom 4to tebje sro4no nado vse kupitj, a esli net 800 lat na paru banok, to tji neraha i voob6e ne zen6ina, a de6ovka... :( Opuskajut ni4e plintusa, takaja provokacija!!!
E6e v bahili odenut :))))))))) tipoo ne pa4kajte na6 pol!!!

K kreditorsPG 22.04.2014

Interesanti, sievietes. Jūs šai kompānijai tā labprātīgi dodat savu draudzeņu telefonu numurus, lai arī viņas pēc tam tiek čakarētas? Var taču atteikties un pasūtīt 3 mājas tālāk! Un personu apliecinoši dokumenti - lai pārliecinātos par jūsu personību nav jānoraksta pases dati! Pasi uzrādiet, datus norakstīt neļaujiet. Nav viņiem tādu tiesību ignorēt jūsu prasības attiecībā uz personas datiem.
Tici nu uz goda vārda, kur tie dati nonāk pēc tam!

A Aldera 22.04.2014

Lansaule! Jums vajadzētu vērsties Patērētāju tiesību aizsardzībā (ir vismaz 6 instances, kur vērsties..) un policijā ar iesniegumu par krāpšanu. Te tiek pārkāpta konstitūcija, kriminallikums (psiholoģiskais terors, iebiedēšana, zombēšana utt...) un patērētāju tiesības. Varat sniegt arī tiesā!!! Kompāniju vajadzētu pārbaudīt, kur nonāk personu dati, vai netiek fotografētas -jums neredzot: pases un citi dokumenti utt. Mēģiniet atcerēties visu procedūru, kādā veidā jūs tikāt pierunāta parakstīt līgumu, kad to atnesa, JŪSU DATI jau bija iekšā, vai nē: tas ir, vai tos ierakstīja jūsu klātbūtnē????? Mēģiniet atcerēties visu procedūru!!!
Lai veicas!

M MonPlatin 22.04.2014

Neviens apmeklētājus ar varu Mon Platin Skaistuma akadēmijā netur. Ja viss notiekošais tiek uztverts tā, tad kapēc neviena nemin, ka piecēlās un aizgāja. Visi sež līdz galam un pēc tam stāsta, cik it kā briesmīgi tas viss ir bijis. Viss notiek labprātīgi bez jebkādiem spaidiem. Viss tiek stāstīts tieši tā, kā tas ir patiesībā. Visu var apskatīt, izmēģināt, izvērtēt. Kāpēc ir tāds šoks par pirkuma piedāvājumu? Tas ir loģisks turpinājums un pieprasīta opcija. Tie, kas pirkt negrib, vienkārši atsakās un mierīgi dzīvo tālāk.

K kreditorsPG 22.04.2014

MonPlatin, bļin, palasi sūdzības, ja nerubī kā pie tevis strādā. Skaidri tak daudzkārtīgās sūdzības un komentāros tavas klientes uzrakstījušas ka tavas kolēģes vispirms, "ļečī" kamēr lēnām uzklāj kārtu tikai uz vienu pusi sejas. Tad turpina ļečīt, un tikai beigās pa fikso visu nodara ar otru pusi sejas. Tu laikam dīvaina esi ja domā ka sievietēm tagad jālec kājās ar pusi sejas apsmērātu ar iespējams nezināmas izcelsmes "sviestu"? Tavas klientes ir tikai pieklājīgas un pacieš procesu un "verbālo ateju", pagaida līdz beigām un tikai tad dodas prom, ja vien netiek "salauztas" un "piespiestas" pirkt to smērvielu!

M MonPlatin 22.04.2014

Kāpēc jūs uzskatāt, ka kosmētiskās procedūras detaļas un informācija par pašu kosmētiku ir tik dramatiski psiholoģiski ietekmejoša, nerunājot jau par kosmetoloģijas industrijas profesionāļa viedokli par klientes ādas/matu stāvokli. Domājat, ka būtu labāk veikt procedūru kapsētas klusumā? Tas tiešām būtu psiholoģiskais terors - slēgtā telpā, klusumā kaut ko tur smērēt nezināmu. Tieši psiholoģiskā komforta dēļ viss arī tiek stāstīts un, protams, informēšanas dēļ arī

K kreditorsPG 22.04.2014

Lūdzu noprecizē vai ar "kosmetoloģijas industrijas profesionāļa viedokli" tu domā tās jaunās meitenes, jeb to tanti, kas ar USB mikroskopu uz aci pasaka "čo pa čom"?

T Tre 22.04.2014

parasti, kad eju uz masāžu, profesionālis vai nu pajautā, vai pats jūt- vēlos es sarunāties vai nē. interesanti, ja es šitajā procedūrā palūgšu aizvērties un netraucēt mani, tas tiks izdarīts? :-) eu, vispār vajadzētu izmēģināt, pieteikties tak nav nekādu problēmu- pilns feisbuks ar apmaksāto reklāmu... :-)

A Aldera 23.04.2014

Šajā procedūrā tev kosmetalogs ar menedžeri, kad būsi izgājusi 1/2 procedūras, nokliegsies vairākkārtīgi, ka esi atnākusi uz PREZENTāCIJU- kaut gan pa telefonu un īsziņā tev to nerakstīs-...ka tev viņas ir jāuzklausa, un ka tas ir viņu dabs..."tev sapūderēt smadzenes, kā mērķis ir izspiest naudu...!!!"

Vai kompānija kas ražo šo produkciju maz zina, kā blamē viņu vārdu, produkciju un grauj prestižu firmai A.Meshi cosmetic industries, 8 Shimon Haborseki st., Industrial Area, Bat Yam 59598 Israel, fax.+972-3-9512018; www.monplatin.com ( adrese norakstīa no Izraelas firmas produkcijas). Tai ir arī Izraēlas Veselības ministrijas licence.
Kosmētiku importē Krievija: ООО " МонБелПлатин" ;pils.: Maskava, Smoļenska un Žodino.
Šī kosmētika patiešām ir laba, bet runa iet par to- KĀDĀ VEIDā Tā TIEK PIEDāVāTA UN PāRDOTA, UN PAR KāDU CENU!!! Runa iet par attieksmi pret klientiem, un naudas izspiešanu un nepatiesām ziņām, ka prece tiek saņemta tieši no ražotāja. Rīgā tā ir nopērkama pa daudz daudz daudz zemāku cenu -tieši šī pati produkcija!!!
Ja gribēsiet lauzt līgumu- paņemiet kinokameru līdzi...būs ko ierakstīt un ielikt youtub :):)

T Tre 23.04.2014

paga paga, kāda prezentācija... sievietes taču tiek aicinātas "izbaudīt procedūru"... ;) kà tad lai izbauda? ?