www.sudzibas.lv Akademija MON PLATIN kosmētikas pardošana

Akademija MON PLATIN - kosmētikas pardošana

Ļudi!!!Esli vam pozvonjat po telefonu ot akademii krasoti MON PLATIN i predlozat besplatno masku dlja lica ili sdelatj prichesku , ne soglashajtesj!!!!Oni trebujut s soboj vzjatj pasport, potom na meste budut vas obrabativatj chtobi vi kupili u nih chemodan kosmetiki vesjma somniteljnogo kachestva, a esli net deneg oni prjamo na meste oformjat na vas KREDIT!!!! Eto OBMAN!!!!! Pochitajte Rossijskie sajti!!!!Tam oni uze davno vseh naduli, ocheredj za Rigoj!!!

J

M mush 27.09.2013

Alisa, v lichku pishi!

A alisa459xx 27.09.2013

oke oke

K kruminliepa 30.09.2013

Pati neesmu bijusi uz šo procedūru, bet man mamma aizgāja, viņai bija matu procedūra...ar Mon Platin sērijas līdzekļiem. Tipa 10 līdzekļi 850 ls maksāja...nu gadam vai kaut 10 gadiem..neadekvāta cena.. man ir ikdienas lietošanā 3 līdzekļi (šampūns, balzāms 500ml, un sprejs ) - un par to samaksāju pie savas frizieres tikai ~35 Ls. Un man arī pietika gadam pilnīgi (mazgāju matus reizi nedēļā, retu reizi divreiz nedēļā) Tad ko, viņi grib teikt ka pārējie ir tie EKSTRA DĀRGIE līdzekļi. Vienā mūsu vietējā salona mājas lapā skatos, ka tur cenas ir max 2 ciparu, ne jau 3 ciparu Ls :):):)

K kruminliepa 30.09.2013

Z Zannetka 01.10.2013

30.09.2013 bila na "4udesnoj" procedure Mon Platin (volosi) v ASkademii Krasoti. Menja preduprezdali mol shodi na proceduru, tam budut tebe vparivatj, no ti ni4ego ne beri, t.k. ceni tam zaobla4nie. Ja priwla, pomimo menja tam bilo ewe 3 devuwki. Menja vstretili o4enj privetlivo, poprasili pokazatj im pasport. Potom podowla ko mne master i priglasila projti v zal. Na4alosj vsjo s togo 4to ona sparsila znaju li ja 4to nibudj ob etoj kosmetike, ja otvetila 4to ni4ego ne znaju, no ja srazu ponjala 4to razvod na4alsja irewila s nimi poigratj, otve4ala na ih voprosi, davala im ponjatj 4to mne o4enj ho4etsja priobresti etot 4emodancik, potom menja otveli na diagnostiku volos, gde mne rasskazali v kakom pla4evnom sostojanii moi volosi, 4to mne nuzno sro4no etu kosmetiku :) Posle, kak mne visuwili volosi, na4alosj... zapolnite anketu... dajte nomera telefonov svoih podruzek, posle na4alosj zestkoe vparivanie, skoljko vi gotovi sej4as zaplatitj, na 4to ja otve4ala 4to ja nikakih rewenij sej4as prinimatj ne budu. Predlogali raznie varianti oplati, kredit, raznie uslovija...Dev4jonki ja sdelala vivodi, voobwem volosi dejstviteljno vigljadili wikarno, koe-4to poleznoe zapomnila po uhodu za volosami, NO esli vi uverenni 4to ne popadjotesj na ih ulovki, vi mozete shoditj na etu proceduru, a esli vi dover4ivaja persona, lutwe ne stoit. Kstati v4era odna podpisala sebe prigovor. 4estno hotelosj podojti i skazatj ej 4to ti delaew? Ja do sih por v woke, po priezdu domoj vsem rasskazala. Dev4jonki ne veditesj!!!

Z Zannetka 01.10.2013

M mur 02.10.2013

Periodiceski poljzujusj kosmetikoj Mon Plantin (wampuni, spreji, neskoljko kremov), pokupaju v magazine Klerr. Ceni adekvatnie. Kosmetika ocenj horowaja, no na moj vzgljad mozno i polucse kosmetiku najti. Hotja slisala, cto mnogie v vostorge ot neje.
Eto nado bitj ne ocenj "zdorovoj" na golovu, ctobi kupitj srazu kosmetiku za 800 Ls.

B Bashkavitij 03.10.2013

Zvonili tut, shema atrabotana na 95%! Neznaja ne4evo razkusil ih za 5 min i oni daze na4ili zaikaca po tel. Po zvuku operator nahodilsja v ludnom meste razkazivaja mne 4to proceduru volos mozno delat' tolko s 24 let :D:D a lica s 28 (WOW).

B Bashkavitij 03.10.2013

Zvonili ma4ihe! Razkusil shemu za 5 min neznaja ne4evo, nedarabotali oni :) ! i po4imu procedura volos s 24 let ? :) i procedura lica s 28 ? :)) eso tolkam neotkrilis a Pol Rigi uzhe znajut 4to obman nedorabotanij :P

R rita777 10.10.2013

да это действительно что то ужасное, а не косметика, я с субботы чесалась, потом на лице появились высыпания зудящие..побежала сдавать, предварительно расторгнув кредитный договор..приняли её у меня обратно, я теперь радуюсь, что избавилась от неё)

A atniks 13.10.2013

rita777.
vai Jūs varētu padalīties informācijā kā jūs rīkojāties, lai tiktu vaļā no kredīta un kosmētikas?

L lailakujite 17.10.2013

milaas kundzes, ja jus gribetu kopt matus, jus nerakstitu, ka nav naudas, esmu no krievijas un biju parsteigta ka seit Latvija si kosmetika tik leta. ta ir viena no pasaules augstakas kvalitates firmam. lieta tada ka jus, zemnieces, peles pelekas neesat pelnijusas kaut ko tadu! kosmetika ir arsttnieciga. un vecuma ierobezojums ir logisks. jus tacu nelietosiet 24 gados lidzeklus kas padara adu vai matus jaunakus. grumbu vel tacu nav? vai ari jums zemakas "drogu" skiras zemniecem jau mati un ada dirsa? rupji sakot. ja pat ekskluzivu mantu jus nenovertejat, tad turpiniet dzivot pie savam maxima kasem.

J ja? 17.10.2013

khe, sevi reklamē ar uzdiršanu un rupjībām. Fui, nu i līmenis. Padibenes nodarbojas ar "augstas kvalitātes kosmētiku". Izglītība trīs klases, divi koridori, dejukursi un prakse Iļģuciema cietumā. Turiet sevi līmenī, vismaz tādā pašā, kādā ir Jūsu kosmētika un iemācueties uzklausīt kritiku, jo ir teiciens, kas der visiem, neder nekam

L lailakujite 17.10.2013

tapec jau ari akademijaa ir trihologi kas nosaka, kas kurai klientei piemerotaks

S Saule111 17.10.2013

Šodien biju uz procedūru sejai. Rezultāts. No sākuma procedūra pus sejai (lai redzētu atšķirību), tad liek aizpildīt anketu, tad 40 min mēģina pierunāt parakstīt kredītu (uz super noteikumiem, rīt būs daudz dārgāk, tikai priekš Jums cenšos, Jums sejas āda briesmīga un tūlīt jārīkojas, u.t.t). Kad pateicu, ka naudas nav, sekoja super frāze - a ko tad te nācāt, ja naudas nav??? Man ar to pietika, pagriezos un devos prom.
Secinājums. Zvanot saka, ka man ir dāvanu sertifikāts sejas procedūrai. Realitātē - pus sejas procedūra un aizmukšana prom!!
Uzmanieties!!!

J ja? 17.10.2013

Ha! Riktīgi tripelogi :) dumji un zema līmeņa, jūs, šīs kosmētikas izplatītāji esat.

S Sanita.B 19.10.2013

Arī es biju uz procedūru matiem šaja "Akadēmijā". Jutos nelaimīga, ka esmu tur iekūlusies. Apstradāšana nenormāla, spiediens milzīgs. Kad pateicu, ka par šādu cenu (850 Ls par matu kopšanas komplektu, kura komplektāciju man pat nav iespējams izvēlēties) nepirkšu šo kosmētiku, lai arī cik laba viņa būtu, pat pie " dakterienes" ar aizdomīgi atlauztiem augstajiem kurpju papēziem netiku. Uzreiz attieksme ka pret ubadzi. Protams, ja e-bay veikalos dārgākais produkts maksā 39 USD= 20Ls un lētākais 8 USD= 4Ls, tad nedrīkst upuri nekādā gadījumā brīvībā palaist. Saprotu, ka visiem jāpelna, arī šim uzņēmuma, tomēr peļņa 100% no produkta arī būtu pasakaina, bet 1000%...?! Nē, mīļās "speciālistes"! Nu nav visas sievietes dumjas aitas!

A Alexandra 20.10.2013

Neznaju, bila na procedure na volosi i ostalasj ochenj dovoljna rezuljtatom, nikto ne zastavljal pokupatj, spasibo Mon Platin!

A Alexandra 20.10.2013

Bila na procedure na volosi i ochnj dovoljna rezuljtatom ostalasj, nichego ne vparivali, svobodnij vibor xochesh beri xochesh ne beri, spasibo Mon Platin!

L Loteee 23.10.2013

Pērciet šo kosmētiku Ebay! :) Tur kaut ka pa 500 ml nav tik dārgi! Nu gan mulkes uzķeras! Slauc Jus visas!!!