D Dailis Bezvārdis 23.03.2012

Kad aizsūtīsi viņam drošības naudu, tad vairs nebūs [slēpt]@inbox.lv, bet būs vakars virs ezera ! Pēc tam te nevaidi, ka apčakarējuši !

K kurmiks3 23.03.2012

Cilveku stulbums ir neizmerojams Bet var but kads tomer aizdevumu ir sanemis?

V vecuks 23.03.2012

Naudu viņam neskaitīju, sākumā prasīja 15Ls un pēc tam jau vēl 10Ls, lai ātrāk varētu "izskatīt manu pieteikumu".

I IVETA 23.03.2012

Viņš neko neaizdod, paņem priekšapmaksu un pēc tam sākas.Ta viņi esot bankrotējuši, ta aizdevējs ārzemēs nu viskautko izdomā, lai tik nav jāatgriež priekšapmaksa.

V vecuks 23.03.2012

Viņš man pat piedraudēja, ka pie manis nāks ciemiņi uz majam, jo redz vini sede izskatija manu pieteikumu un es neesmu samaksajusi nu jau par mana pieteikuma izskatisanu 15ls un vins man vinus piedzisot. :D Tadiem idiotiem kulaku piere iebazt. Un vina palidze, liela papiru kartotaja ir Ilona Matvejenko. Par kuru ari pilns sudzibu piebazts.

I IVETA 23.03.2012

Jā nauda jāsūta Ilonai Matvejenko un arī varot sūtīt Oskaram Matvejenko.

J Jautājums 25.03.2012

Tie ir tie paši:
liene6044 purgale3 Neko nepārskaitiet! Naudu neredzēsiet kā savas ausis.

J Jautājums 25.03.2012

Drīz būs gads, ka es cīnos par savas naudas atgūšanu. Cerība - muļķa mierinājums. pēdējais ieraksts manā epastā ir šāds: Labdien, te raksta Inga Viluma.es patreiz parstavu aizdevuma paradsaistibas, Jusu iemaksato naudinju atgriezis aprila pirmajos datumos!
Lai aizbildinātos, kāpēc neatdod naudu, atrod mistisku parādu, kam es esmu parādā. Cilvēks ir ļoti, ļoti neaizsargāts, viņa datiem var piekļūt jebkurš. Lai nu man kā, bet kā nākotnē būs ar mūsu bērnu datiem, ja jebkuram ir piekļuve, katrs var izmantot savtīgos nolūkos. Īpaši - ja tiki apzagts, operatīvi nenoreaģēji...Kā manā gadījumā...

B barda1982 21.10.2013

man tāda pat ķeza!! kā lai atgūst naudu??

B barda1982 21.10.2013

man tāda pat ķeza!! kā lai atgūst naudu???

N nauris2424 13.01.2014

kxjs

K k_k_ka 30.01.2014

šis ir krāpnieks uzdodās arī par nozaudētu lietu atradēju un prasa naudu. norāda viltus telefona numuru, melo uzdodās par cita dzimuma t.i. sievieti. Lūdzu ziņojiet policijai par šī personāža krāpniecību. Un nekādā gadījumā nepaļaujieties uz šo krāpnieku.

K k_k_ka 30.01.2014

Ziņojiet policijai nevis rakstiet saitos !

W wwoki 19.11.2020

Printē ir krāpnieks un zaglis