www.sudzibas.lv Aigars Garbatovičs Zaglis, melis, slikts meistars

Aigars Garbatovičs - Zaglis, melis, slikts meistars

Aigars garbatovičs no dzelzavas piedāvājas veikt remontu, izprasās gultas vietu, ka viņam nav kur dzīvot, izmantojot cilvēku uzticību, un tad paliek bezkaunīgs, sāk dzīvot kā savās mājās-lieto saimnieka pārtiku bez prasīšanas, lieto visu. Iet ņem ko grib, apzog, par ko neatzīstas, runā pretī, negodīgs! Neiesaku nevienam ar viņu saistīties!

T tervetnieks 11.12.2018

Brīdinu ka Aigars Garbatovičs no bērnības, kad viņš izkrita pa 3 stāva logu, jo māte Irēna neskatījās bērnus, ir agresīvs invalīds kurš sevi reklamē kā celtnieku meistaru bet neko neprot. Tiekot objektā apzogs to neko neizdara labi paņem naudu un pazūd. Kad pasaki ka jāpārtaisa tad viņš paliek agresīvs un draud ar piekaušanu. Brīnos kā viņam ir tiesības izdotas jo uz ceļa arī viņš uzvedas agresīvi. Vairākas reizes Tērvetē cilvēkus gandrīz notrieca. Ir ļoti atriebīgs jo zina ka viņu nevar sodīt jo ir invalīds. Tērvetē viņu labāk redz ejam nekā nākam. Viņa māte Irēna arī tāda pati aptaurēta agresīva vecene. neielaidieties nekādās darīšanās ar šo afēristu šarlatānu! Invalīdus mūsu valstī nesoda jo viņš arī kaujas ar mietu te vienam skrēja virsū. Esiet uzmanīgi! nelaidiet viņu savā īpašumā! Būs vairāk sūdu kā iedomājies! Bildi arī pieliku no interneta.

č čomsss 22.12.2018

Pipec, ko Aigars te darās. Tas jau bija paredzams nekas jauns kā jau rakstīju jo ne pirmo reizi viņš ar cilvēkiem izcūkojas salamājas piedraud šantažē apmelo. Bēgat ka kājas nes no šitā pridurka citādi sūdus un neslavu sataisīs pat bez pamata. Viņš ir ar novirzēm un nav prognozējams. To visa Tērvete zina. Māte Irēna nav par gramu labāka arī tāda pati pretīga bāba ar garu mēli rupja atriebīga. Garbatovičus neviens Tērvetē neieredz! Mūkat ka kājas nes no šiem cilvēkiem ka negribat sev problēmas un sūdus uz savas galvas

C celtnieks111 02.02.2019

Šitas purns ar visiem tā darās! NEUZĶERATIES!

C celtnieks111 02.02.2019

Neiegrābjaties šajā afēristā, kurš sēž iepazīšanās portālos, brīvām sievietēm piedāvā veikt remontu. Kura piekrīt, visu īpašumu safotografē un tad sāk šantažēt. Remontu veic pavirši, nekvalitatīvi un prasa lielu naudu, bet kad atsakies maksāt par sliktu darbu, tad piedraud, ka visas bildes saliks publiskai apskatei maniem draugiem, zvana visādām institūcijām, apmelo klientu, lai klientam radītu nepatikšanas un problēmas! ESIET LŌTI UZMANĪGI UN PIESARDZĪGI! Nesasienaties un nelaidiet pār slieksni šo afēristu un šantāžistu! Skaties kādu salaidumu šis kurlais "meistars" uztaisījis? Grīdu lika ar vienām spraugām. Visu labo salauza, nevienu darbu līdz galam neizdarīja, viss bija jāpārdara citam meistaram!

C celtnieks111 02.02.2019

Šitas afērists arī citu objektu ir ielicis publiskai apskatei. Garbatovič kāds tev galvu atdauzīs, es palūgšu! Tava patvaļa vienreiz beigsies!