www.sudzibas.lv Aigars Garbatovičs Zaglis, melis, slikts meistars

Aigars Garbatovičs - Zaglis, melis, slikts meistars

Aigars garbatovičs no dzelzavas piedāvājas veikt remontu, izprasās gultas vietu, ka viņam nav kur dzīvot, izmantojot cilvēku uzticību, un tad paliek bezkaunīgs, sāk dzīvot kā savās mājās-lieto saimnieka pārtiku bez prasīšanas, lieto visu. Iet ņem ko grib, apzog, par ko neatzīstas, runā pretī, negodīgs! Neiesaku nevienam ar viņu saistīties!

D Dakteris dzelzis 20.11.2018

Mačete, Aigars Garbatovičs. Tu pats zini, ka esi invalīds ar balto lapu, puskurls un psihiski slims ar ārstu komisijas slēdzienu. Tava sieva Kristīne ir lieciniece! Kas ta sunim asti cels, ka ne pats. Cilvēki tev iet ar līkumu, bet uzsēdies vienaii sievietei virsū, nezinot, cik pašam ir naidnieku, kuriem esi sačakarējis remontu, ka ir bijis jāpārtaisa, ko esi taisījis. Visu piecūko, salauž, saplēš un aizbrauc un te sevi slavē! Visi saprot, ka esi slims un ej ārstējies, lai piespiedu kārtā no trako mājas tevi nesavāc.:))) Līdzjūtība tai sievietei.
Labs meistars nesēdētu sūdzības.lv caurām dienām un nerakstītu par visiem sūdzības, bet gan strādātu. Tu pats sevi nodod, ka sēdi bez darba un apdirs citus, par ko lasītāji pasmejas.:)))

D Dakteris dzelzis 20.11.2018

Kā dakteris iesaku, Garbatovič, izsauc sev ātro palīdzību, citādi slikti var beigties priekš tevis, pavisam sajuksi prātā, ka nezini kurš no bijušajiem klientiem tevi atmasko. Tev jau sākušās halucinācijas-personības dubultošanās. Tas ir nopietni! Pat sieva tev virsū un par cilvēku neuzskata, grib, lai tu ātrāk no mājām aizvāktos, viņai būtu mierīgāka dzīve. Visis kaimiņi to zina, izņemot laikam tevi pašu:)))))

M Maćete 20.11.2018

Tu Sarmite Valaine,aizmirsi kā zagi gadiem elektribu no valsts ar savu verķi kas uz gridas? Sanāk ka pati esi liela mele un ZAGLE! Ir man bilde visā krāšnumā!:)

D Dakteris dzelzis 20.11.2018

Garbatovič, tu ne tikai elektrību zodz, bet vecas pensionāres, kamēr viņas aiziet uz virtuvi, tu visus viņu makus izrevidē un apzodz. Atceries kā dabūji pa galvu, vai jau aizmirsi savu kontūziju?:)))
Aigars Garbatovičs savu sievu bija aplaidis ar sifilisu, par ko viss pagasts te runāja. Viņš mums te vietējais atdauzītais varonis ar kontuzētu galvu. Neņemiet viņu galvā, viņš ir psihiski slims parazīts, kurš no bezdarbības no 100 profiliem visus apdirš.

C celtnieks111 02.02.2019

Obanā, ko šitas otmarozoks te ielicis uzrakstījis. Brīnos kā nav jau nosists par tādām darbībām.

M Maćete 20.11.2018

Sarmites Valaines Zviedres elektribas zagśanas verķis uz gridas! ZAGLE un MELE!

D Dakteris dzelzis 20.11.2018

Garbatovič, tas izskatās pēc tava dzīvokļa. pats savu bomžatņiku nofotografēji un tagad ar savu slimo, kurlo galvu kompromitē kaut kādu sievieti! Garbatovičs zog elektrību vēl papildus tam, ka sadirš visur, kur tiek kaut kur remontēt! Paprasi Kristīnei Garbatovičai lai iedod iespraust, citādi mīzeli jau galvā ir sakāpuši no tā, ka sēdi par bomzi nevienam nevajadzīgu bez darba. Savu pipeli labāk te ieliec, lai redz, ka arī tā nekam nav derīga. Piesakies uz bomžu patversmi, jo meita arī labi izsakās papagastu par tevi, kā tu kā kuilis viņas māti krāpi. Neapdirs citus, ka pats esi nopļūtījies līdz ausīm!

M Maćete 20.11.2018

Ha-ha...Sarmite Valaine Zviedre, tu gan dumja un neaptēsta lupata! Man ir bilde kurā tu bildēta tajaa pašā koridorā kur tas nelaimigais skaititājs!:))) Varu ielikt tevi galvenajā sadaljā par biedējumu citiem kāda tu istenibā esi! MELE,ZAGLE UN KRĀPNIECE! Un par ko tevi pirms Brivostas izmeta kā Sampanieša korķi no SEB bankas?Tev netiri pirxti! FUI!

S skudrupūzniss 28.11.2018

Pistec aigar pēc šitā tev ir jāsāk baidīties arī no vietējiem! Tādas lietas nepiedod neviens. Solidaritāte atbrīvoties no otmorozkiem.Pirms laika jau noraksti savu mantu, ja tāda ir jo dzīvoklis pat nav tavs bet pagasta.

D Dusts 29.11.2018

Par šito provokāciju bla Garbatovič tu sen jau sūdu bedrē pūtu. Līdzjūtība bez pamata cietušajiem no šī

D Dakteris dzelzis 20.11.2018

Hahaha:))) dauni, ar kontuzēto kurlo galvu. Ko tu uzpisies vienai sievietei. Viņa te noteikti nav iesaistīta. Savu bomžatņiku safotografējis un šantažē. Tevi visi pazīts kā pēdējo, un domāju, ka tā sieviete nemaz nelasa, ko te ārdies pats no 100 profiliem sarakstoties pats ar sevi. Sen jau Garbatovič esi atklāts. nav jau visi tādi, kā tu. Kā tu zini kur viņa ir strādājusi vai nav strādājusi. Domā par sevi, lai zeme nav jāgrauž un savu trekno dēlu domā kā pabarot.

D Dakteris dzelzis 21.11.2018

Dauni, ko tu te murgo savā kontuzētajā kuraljā galvā? Brīvosta ir nopietna iestāde un pieņem tikai ar nevainojamu reputāciju un nopietniem ieteikumiem. Tu gan te klaji cilvēku apmelo. Laikam skauž, ka pašam sieva bērniem pakaļas un grīdas mazgā, pats bez darba sēdi un aprej cilvēku, kuru tu arī apzagi. Visi kaimiņi zina, ka tu zodz visu, kas nav piesiets, pat končikus no trepju telpas izpīpētos lasi, bomzis. Neapdirs to, ko tev nav iespējams apdirst. Atbrauks no Brīvostas drošības dienests un apčurāsies no bailēm, ka paņems tevi priekšā haha, vo pagastā būs sensācija.

M Maćete 21.11.2018

Dakteri dzelzis, tev jau tāpat nevainojama reputācija nav! Visu mūžu sūdos vārtjies un vienmēr vārtìsies! Tev jau kāds pateica reiz lai beidz sūdus taisīt un tu, sarmite valaine to apsoliji! Par brivostas drosibniekiem jāsmejas, viniem pienākums rūpēties par drosibu teritorijā! Tā lūk!:) tu sarmit valaine, raxti ko gribi!

J Juris 21.11.2018

Kaut kadu tu dakteri dzelzi domaji Sarmiti Valaini..Zviedri:)))

S Skudris 21.11.2018

Mačete tu esi pats kontuzētais, puskurlais Garbatovičs, kuram jau sen ir personības dubultošanās! Nesmīdini lasītājus!

S Skudris 21.11.2018

Garbatovič, Tu jau esi atdauzīts, kontuzēts, kā tu zini, cik kuram ir laimīga dzīve? Nelaimīgiem cilvēkiem nav īpašumu, kā tev, bomzim nav nekā. Paskaties uz sevi vispirms, bomzi, tad apdirs citus. Tev saimnieks naudu maizei dod un tu viņu apdirs. Tevi mūžam vairs neviens neņems strādāt. Antireklāma ir grandioza arī citos portālos, palasi! Daudziem esi ieriebis un sačakarējis īpašumu.

M Maćete 21.11.2018

Skudris-Sarmite Valaine,man nav problēmu ar darbu! Visi klienti apmierināti! Tas ko tu te raxti,visi zin ka esi apdauziita smadzenēs! Laura arī tevi krùmos pasūtīja un drīz tevi pārējie pasūtīs jo esi slima ar galvu un psihi! Tev taads liktenis daavaajis buut slimai un ķertai psihopātei!

F Fermerisss 21.11.2018

Tu laikam nesaproti, ka ar šo tu sev spriedumu paraksti! Izdomā pats savā kontuzētajā galvā!

SKUDRIS...VERDIKTS .,KAZASBARDA
..DAKTERIS DZELZIS...INESE KEISELE...DZELZAVIETIS
..DZELZAVIETIS1...
TROLIS555..TIESNESIS555 UTTT. 100PROFILU UN NIKU TA IR VIENA SIEVIETE VARDA SARMITE VALAINE ..ZVIEDRE KAS TERORIZE CILVEKUS KAS VINAI NAV PA PRATAM ...Laikam sen jau vajadzeja vinju aizvest uz Tvaika ielu netalu no vinas darba vietas kur vinja turpina veikt kriminalas darbibas.no firmas kur vinja strada datora ..nevis pildot tiesos pienakumus.
.lai veiktu izaugsmi firmai...
Ar kakiem ta sevi izblomeji un paradiji isto seju.. jau a/m.serviss gatavs zinot policijai par tavu nepieskaitibu pie normalam cilveciskam normam
..ta tik rurpini! Jau gimenin esi pazaudejusi ...vel drusku pazaudesi Agri..kurs vel nestadas prieksa ar ko vins ir sapinies...kad vinjs uzinas kas pa cilveku tu(necelas roka raksstit ar lielo burtu) esi ...stipri kriminala...un pie tam atbilsti visiem saviem nikiem pec izskata...
Paradisu ka pedinas tirie sugas kakisi auga...:)))
Krapniece ..zagle uttt...

C celtnieks111 02.02.2019

Vājprāts pat kaķus publiski salicis šitas mērglis. Kas zin noteikti cilvēku apmelo! Aigar drīz pa pagastu nepāriesi nositīs tevi! Viņš tā ar visiem dara! Uzmanaties no viņa!

J Juris 21.11.2018

Un beidz slimais cilvecin..apmelot Aigaru un citus cilvekus...

F Fermerisss 22.11.2018

GARBATOVIČŠ, nepiesārņo internetu ar savu palīgskolas rakstības līmeni! tu pat burtus neproti salikt kopā, nerunājot par teikumiem. Visi redz, ka esi no palīgskolas nācis, vai vispār skolā esi gājis, tāpēc piesakies pie ārsta, arī savus domu biedrus krāpniekus un afēristus paņem līdzi. Par saviem darbiem saņemsiet pēc nopelniem!

F Fermerisss 22.11.2018

Aigars garbatovičš parāda savu dabu ar savu rīcību, terorizējot maizes devējus. Tauta visu šo lasa un redz kas ir kurš. Garbatovičs ir bīstams sabiedrībai invalīds! Nelaidiet savā īpašumā, kļūsiet par upuri vienam psihiski slimam invalīdam! Terorizē šis invalīds, kurus ir apzadzis, piecūkojis un piedirsis īpašumu, remontu sačakarējis, kas ir bijis jāpārdara.
Tāds ir aigars garbatovičš, kurš bez darba sēž un terorizē bijušos klientus!

M Maćete 22.11.2018

Fermeriss-Sarmite Valaine,tu esi psihiski slima ņerga! Tu visu laiko te raxtot izdomā kā ieriebt A.Garbatovicam kurś nemaz nav tāds kā raxti! Tu,Sarmit par sevi tur raxtos apraxti! Tu tieši esi tāda zagle,melkule,šantāžiste!:) Lai tev,Sarmit mūžigi mūžam neveicas nekur!:)

M Maćete 22.11.2018

Par invalidiem neviens pasaulee nesmejas kā tu Sarmite Valaine! Kaut tu pati klūtu par invalidi!

P Pans kleksis 22.11.2018

Bļā, Aigar, es zinaju ka tu esi , bet nu ko tu te dari ir trindec visam! Tu pats zini kāds esi! Arī mēs zinam visi tavi kaimini tavā mājā! Te raksta kaimiņš, jo nevarēju noturēties visu lasot kā tu ķengā vienu sievieti un ko tu dari! Drīz kapnu telpā nevarēsi iziet ka visi tev splaus purnā! Tu esi izcili pretīgs kretīns!Tev ar līkumu visi jau iet! Neviens tev darbu nedos! Tu jau esi slavens ne tikai Dzelzavā!

P Pans kleksis 22.11.2018

Audzini labāk savu dēlu, kurš kaimiņu kaķus pie mājas spīdzina un spārda kājām, arī kaimiņus terorizē, kāpnēs spārdot un izmētājot kaimiņu apavus. Kristīne arī piedirš kāpņu telpu aiz sevis nenovāc. kā visa ģimenīte parazitējat dzīvoklī ko pagasts ir iedevis lietot. Rakstīsim sūdzību pagastam lai izliek no dzīvokļa par cūcībām mājā. Pa logu metat visādus sūdus lai kaimini tīra. Cigaresu galus kaiminiem jālasa zem taviem logiem. Ja esi kurls, tad tas nenozīmē, ka visiem kaiminiem jaklausās tavs TV un radio skaļums. Jau pagasta vecis Andrejs Jankovskis ir sācis par tevi interesēties. Gatavojies :))

M Maćete 22.11.2018

Pārsmējos ne pa jokam! Ši tava zinja pārsùtita manai sievai un vinja to nodos pagasta vecim! Taa kaa tu,Sarmite Valaine,gatavojies launākajam! :)

M Maćete 22.11.2018

P.s.Man pagastā laba slava! :) Viss ko tu raxti,Sarmit Valaine,tu pati sevi nostādi sūdainā situācijā!:) Mans dēls skolâ teicamnieks un kārtigs puika! Bet tu pilniiga ņerga un psihopāte,Sarmit Valain!:)

P Pans kleksis 22.11.2018

Tev jau rēgojas tā sieviete visur! Man šodien ir brīvdiena, bet tu bez darba sēdi! Cik reizes jau biji uzpīpēt un cik cigaresu galus izmeti zem logiem? Mēs to visu redzam! Novāc aiz sevis sūdus lai kaiminiem nav tavā vietā jātīra. Aizmirsi kā kaiminieni apzagi? Zaglis tu esi arī savās mājās! Sarmīte mūsu majā neviena nedzīvo!

P Pans kleksis 22.11.2018

Sūti labāk man. Tu kā suns kas savu asti ceļ. Apdirsies esi līdz ausīm tāpēc arī esi bez darba. Kurš normals cilveks tevi ņems darbā? NEVIENS! Melo kā suns arī! Šantažē cilvēkus. Nevienam problēmu tevis dēļ nevajag.
Melo ka strādā. Samagonku majās dzen? Tas tev ir darbs tagad?:)))))

M Maćete 22.11.2018

Pans Kleksis ->Sarmite Valaine,tev būs lielas nepatiksanas par mana dēla apdirsanu! Vinjs veel ir beerns! Tev par to pants garanteets!Tu payi neapjèdz ko raksti! Tev praata mazaak kaa vistai!

F Furgons 22.11.2018

Galīgais otmarozoks ir šis purns! Strādā pie cilvēka un vēl visu pretlikumīgi fotografē, te publicē ja tās ir īstās bildes tikai. Par šitādu rīcību pēc poņatijām tevi otmarozok būtu uz mežu jāved klienta vietā skudrām par barību! Bļa tiktu manos nagos, atpizdītu, ka gadu asini mīztu. Es neauklētos, īsa būtu saruna. Ko te ņemās?

M Maćete 22.11.2018

Furgons-aizver savas żaunas! Ja nezini neko,tad kraties uz cuukkuuti!

F Furgons 22.11.2018

Otmarozok, ko brauc man augumā? kas man ir jāzina? palasīju visu saraksti kas aktuāla. tevi atpizdīt vajag par to ar ko tu nodarbojies otmarozoks. Tava roža kirpiča prosit. tavus okularus acīs sadzītu pats savu peni apēstu.

S skudrupūzniss 28.11.2018

Atkārtoju Hahā tas ir , Aigar ko par tevi te raksta tas ir pipec un pats te raksti un noliec tos kur esi stradajis. Strādā pie cilvēka parazitējot fotografējot svešu īpašumu pat kaķus. Tas ir tiešām pipec visam. Ja tu ar mani tā izdarītu sen jau kapos pūtu. Zināju jau sen ka esi kurls atsaldenis un visi iet tev ar līkumu bet nu tas ir visam vāks. Tevi nosist ir par maz par šito bazaru. jau ne tikai Dzelzava par to zina da visa pasaule par to uzzinās. Es arī neklusēšu lai uz tevis neuzķeras neviens. Esi sevi līdz mūža galam noracis kamēr nosprāgsi

T tervetnieks 11.12.2018

Agar negribi atzīties un pieņemt kritiku, bet tā ir patiesība par tevi rakstīta! Tas ir viņa stilā atriebties cilvēkiem, jo viņš zina, ka nepieskaitāmos nevar sodīt un viņš atļaujas visu ko grib. Ir agresīvs, kaujās var piesist. Esiet uzmanīgi! Ar trakiem pa labam. Tērvetē viņu labāk redz ejam nekā nākam un viņa māte Irēna ir tāda pati apdauzīta un pretīga vecene. Par sodu Dievs viņai meitu atņēma ar vēzi nomira. cilvēki nesaprot ka tiek no Dieva sodīti un tur[ina cilvēkiem darīt ļaunumu.