www.sudzibas.lv Aigars Garbatovičs Afērists, šantāžists, slikts meistars

Aigars Garbatovičs - Afērists, šantāžists, slikts meistars

Neiegrābjaties šajā afēristā, kurš sēž iepazīšanās portālos, brīvām sievietēm piedāvā veikt remontu. Kura piekrīt, visu īpašumu safotografē un tad sāk šantažēt. Remontu veic pavirši, nekvalitatīvi un prasa lielu naudu, bet kad atsakies maksāt par sliktu darbu, tad piedraud, ka visas bildes saliks publiskai apskatei maniem draugiem, zvana visādām institūcijām, apmelo klientu, lai klientam radītu nepatikšanas un problēmas! Esiet lōti uzmanīgi un piesardzīgi! Nesasienaties un nelaidiet pār slieksni šo afēristu un šantāžistu! Skaties kādu salaidumu šis kurlais "meistars"uztaisījis? Grīdu lika ar vienām spraugām. Visu labo salauza, nevienu darbu līdz galam neizdarīja, visi bija jāpārdara citam meistaram!

C celtnieks111 02.02.2019

Te jau ir ielicis kāds cits sūdzību! Viņš ir būrī jānosprādzina lai cilvēkiem netraucētu dzīvot!
Rakstiet, kuru vēl viņš ir terorizējis un sadirsis remontu!

RAMONA👀 03.02.2019

Laikam meistari būs jāsāk meklēt kur citur, ne iepazīšanās saitos

S Sssmilga 27.03.2019

Nu tur gan viņu nav, bet ja par Aigaru G, tad taisniba vien ir ko cilvēki raksta! Tik cik ilgi, šis "meistars" skādi darīs apkartejiem!