R Rita 28.12.2008

Agnese savu dzīvi pavada Aptiekas-Tvaika ielā... kad māsiņas guļ, viņa piekļust pie datora un drukā, drukā, drukā, , , , kā jau durkā pieņems... :)))(

R Ruc 31.05.2020

Viņa sit nevaig traku mājas jūs nrpazist

P Pumpainaistīnis 28.12.2008

Ko jūs manu māsu apvainojiet? Darīt jums nav ko, stulbeņi.

J Juris 28.12.2008

Tad izrādās, ka viņa ir aptiekā un tur tusējās, bet varbūt, ka viņa tusējās ar Ediju kopā un piesedz viņu. Būs man jāaiziet uz to aptieku.

J Juris 30.12.2008

Vakar es beidzot iepazinos ar viņu. Sajūta bija briesmīga, kad viņai sākās tā lēkme, kura saucas Agneses sindroms.

G GooGoo 30.12.2008

Tā bija epilepsija!!!:D:D

K Kiaspars 09.01.2009

Tagad Agnesei būs daudz darba. No VNA viņa varēs izvēlēties sev labākos strādniekus un slikti maksāt viņiem.

J Juris 24.03.2009

Es dzirdēju, ka drīz būs Tvaika ielas izlaidums un tad mēs atkal par viņu dzirdēsim.

B BIGs 12.05.2009

Man ir labas ziņas visiem. Beidzot no Psiho neiroloģiskās slimnīcas ir izrakstīta trākā paciente Agnese, kura atkal ir tikusi pie datora un tagad raksta visādas muļķības. Pasmiesimies par viņu!!! H a- ha- ha.

D Dina 12.05.2009

Big, kā tu to zini? Latvijā ir taču daudz Agnežu.

R Ruc 03.07.2020

Beiz. Cilvēks. Baumu ja. Viņa. Riktīgi apmelo un pazemot