www.sudzibas.lv Agnese Izmantošana draudēšana

Agnese - Izmantošana draudēšana

Agnese Šteinberga, jau gadiem nodarBojas ar melošanu un prasa lai viņai pārsūta kredītu ka ari no citam personām prasa paroles un epastu adreses ir ļoti nekaunīga un rupja draud ar policiju un vardarbību, pati viņa izsmej citus un suta citam personām fotogrāfijas lai pazemotu savus draugus un trAuce citiem cilvēkiem, naktis gulēt zvana un sūdzas.

Vairāk sūdzības par Agnese

A Artūrs Dante 18.05.2020

lol :))))))))))))))))))))))))
Es, ja godīgi vispār nekā nesapratu, bet jebkurā gadijumā ko var savu netīro veļu internetā publicēt ?

Trolljäger 18.05.2020

es sapratu ka Agnesē iesēdies nelabais, un neļau Jēzum ienākt viņā..

R Ruc 2 st atpakaļ

Agnese tad viņa. Viis drēbes ir tīras viisi tīrs jūs nezinat be tnodrisat

D Dzintra Tabore 18.05.2020

Pilnīgi neko nesapratu, ko viņa bija uzrakstījusi :D
Apskatījos viņas profilu FB speciāli - jā, neizskatās pārāk gudra.

R Ruc 2 st atpakaļ

Viņa. Gudra. Kā vēl..domat viņu nepazīst. Kaut baumas kalauciy sen. Pieauga nopietni. Cilvēki tik. Smaidi. Kad. Eu. Vt runāt viņa lna sirde. Baltā dvēseles vian. Nedroša viņa profilu uzlauž.. Jo. Tā. Meitene sūdus dar lielos Zigurds viņu apmelot Agnese superīgi forša jauka. Sirsniņa cilvēkos ne viņa sāp. vien. Nedar. Apdari. Visi dara. Pārī viņa šo. Dvēsele. Viņa raud ļoti vīn slikti bet ticat. Tiem. Meliem. Tie. Ks. Ziņā nerunā

Z Zelda 18.05.2020

Neko nesapratu :D

Z Zelda 18.05.2020

Nobloķē un miers. Kāpēc jāatbild, jāsarakstās? Tas pats līmenis.

R Ruc 2 st atpakaļ

Sveiki. Jūs. Tos. Rakstu apmelošanu izņemt ārā. No.. Profilu viņa ļoti. Labs cilvēks. Viņu riktīgi. Apmelo. Apzemo

J janis 1 st atpakaļ

viņa pati citus apmelo , apsmej un pazemo

J janis 1 st atpakaļ

viņa pati apsmej citus ,un pazemo