www.sudzibas.lv Agnese Izmantošana draudēšana

Agnese - Izmantošana draudēšana

Agnese Šteinberga, jau gadiem nodarBojas ar melošanu un prasa lai viņai pārsūta kredītu ka ari no citam personām prasa paroles un epastu adreses ir ļoti nekaunīga un rupja draud ar policiju un vardarbību, pati viņa izsmej citus un suta citam personām fotogrāfijas lai pazemotu savus draugus un trAuce citiem cilvēkiem, naktis gulēt zvana un sūdzas.

Komentāri (11)

A Artūrs Dante 18.05.2020

lol :))))))))))))))))))))))))
Es, ja godīgi vispār nekā nesapratu, bet jebkurā gadijumā ko var savu netīro veļu internetā publicēt ?

R Ruc 31.05.2020

Agnese tad viņa. Viis drēbes ir tīras viisi tīrs jūs nezinat be tnodrisat

R Ruc 03.07.2020

Vian tīra dvēseles ja nav neko draudējis tas meitene māte draud kao. Cilvēks nav izdari. Vian drēbes ir tīras via. Tīra dvēsele neko izdarījuši... Kauns viisi tā nodrisa un apmelo es pārēji ziņā kad Agneses.. Viņš pamuļķi Zigurds kas dzīvo Liepāja nozo gdrauga vārdu uzvārdu.. Tālo kaut svēto.. Tā mārīte nav svētā mēs kas Agnese ticam tā mārīte viss hhunas dara dzīvē tīko. Nedraudzējas lasari reiz dara sūdus viņa tā cita laba meitenes mēs meitenes arī zinam viņa sevi arī var to raksti vai iegāž Agnesi tie tici viņai aizmugurē draudzene labāk viņu nodeva

D Dzintra Tabore 18.05.2020

Pilnīgi neko nesapratu, ko viņa bija uzrakstījusi :D
Apskatījos viņas profilu FB speciāli - jā, neizskatās pārāk gudra.

R Ruc 31.05.2020

Viņa. Gudra. Kā vēl..domat viņu nepazīst. Kaut baumas kalauciy sen. Pieauga nopietni. Cilvēki tik. Smaidi. Kad. Eu. Vt runāt viņa lna sirde. Baltā dvēseles vian. Nedroša viņa profilu uzlauž.. Jo. Tā. Meitene sūdus dar lielos Zigurds viņu apmelot Agnese superīgi forša jauka. Sirsniņa cilvēkos ne viņa sāp. vien. Nedar. Apdari. Visi dara. Pārī viņa šo. Dvēsele. Viņa raud ļoti vīn slikti bet ticat. Tiem. Meliem. Tie. Ks. Ziņā nerunā

R Ruc 03.07.2020

Kā vēl gudra. Skolā atzīmes jūs nepazīst tā meitene tieiši dara. Pārī dzērienos liek narkotiku vai miega zāles iekšā. Mēģina. Mk uztaisīt labi bija mēs mēs. Ticam. Cilvēki tici jo nav viņa to raktijusi.

Zelda 18.05.2020

Neko nesapratu :D

Zelda 18.05.2020

Nobloķē un miers. Kāpēc jāatbild, jāsarakstās? Tas pats līmenis.

R Ruc 31.05.2020

Sveiki. Jūs. Tos. Rakstu apmelošanu izņemt ārā. No.. Profilu viņa ļoti. Labs cilvēks. Viņu riktīgi. Apmelo. Apzemo

J janis 31.05.2020

viņa pati citus apmelo , apsmej un pazemo

J janis 31.05.2020

viņa pati apsmej citus ,un pazemo

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes