www.sudzibas.lv Agita Rasmane Neatdod naudu par pasūtīto preci!

Agita Rasmane - Neatdod naudu par pasūtīto preci!

Neieteiktu nevienam cilvēkam sasieties ar šo sievieti, jau vairākiem cilvēkiem nav atdevusi naudu par pasūtīto preci!!! Un laikam arī neatdos!!!

I

E Es 07.11.2010

Kādā firmā viņa strādā?

K KristīneTurlo 15.07.2011

Faberlic

A andrejs 15.07.2011

Pazīstu viņu pietiekami labi lai teiktu ka viņa nav maita!

Sūdzības autors gan jau fakts ka mauka...so vajadzētu šo lietu pameklēt tuvāk?!

V vika 06.12.2011

Ir viņa nekauņa! Jau otro gadu neatdod vairākiem cilvēkiem par nesaņemto preci...(man konkrēti 32ls) un tādu ir daudz! Turklāt Kuldīgā atvēries apģērbu veikals Marllēna!

D Dainisr 16.07.2013

Maukas, ne maukas, (Agita- varbūt pašai mazāk savas sūdzības vajadzētu komentēt), bet skaidrs ir viens- no sadarbības ar šo zemisko cilvēku noteikti vajadzētu atturēties! No jebkādas sadarbības!!! Līdz šim (35 gadus) nebiju saticis tik nekaunīgu cilvēku!

A AgitaR 16.07.2013

Daini, es neesmu ne jūs apkrāpusi, ne pāri nodarījusi. Jums savos 35 gados vajadzētu būt vairāk veselajam saprātam, lai izdarītu pārsteidzīgus secinājumus un kā mazam bērnam savu iedomāto sāpi izkliegt pa visu "pagastu".
Kā arī - nevienu sūdzību šeit neesmu komentējusi. Šis ir pirmais ieraksts no manis šeit. Kā redzu, cilvēkiem patīk izpausties :)