www.sudzibas.lv Agd.lv Prece nav piegādāta, jau gandrīz, mēnesi neatbild uz zvaniem

Agd.lv - Prece nav piegādāta, jau gandrīz, mēnesi neatbild uz zvaniem

Pasūtījumu un tā apmaksu veicu 20.07.2017. bet preci neesmu saņēmis vēl līdz šim brīdim (15.08.2017.) Pasūtījuma izdarīšanas brīdī tika solīts, ka prece noteikti tiks piegādāta vēlākais pēc nedēļas. Pēc tam sekoja visādi mistiski skaidrojumi par Polijas noliktavām, pēkšņām pārbaudēm kravai dēļ kā tā aizkavējāsutt. Sajūta tāda ka tiek karināti makaroni uz ausīm. Protams, pēc vairākiem zvaniem mans numurs tiek ignorēts un retajās reizēs, kad tomēr klausule tiek pacelta, tad tiek iedots solījums atzvanīt - kas nekad tā arī nenotiek.

Šī ir sliktākā pieredze kāda man jebkad ir bijusi ar internetveikaliem, iesaku visiem izvairīties!
Nekādā gadījumā neveiciet priekšapmaksu!

V Viesturs.O 18.09.2017

lūdzu sazinieties ar mani, ja jums vēl ir pretenzijas pret SIA Colombia vai www.agd.lv - 26498940 vai [slēpt]@eif.lv