www.sudzibas.lv Aero.lv Krāpšana, slikts serviss

Aero.lv - Krāpšana, slikts serviss

"šaraškina kantora".
Biļetes pirkšana vainagojās ar sabojātu garastāvokli, izmisums un dusmas bija līdzās man.
Mistiskā veidā pasažiera vārds uzvārds tika pielīdzināts e-pasta adresē redzamam vārdam un uzvārdam (kurš nesakrita ar pasažiera vārdu un uzvārdu) . Uz jautājumu kāpēc tā, vienas vienīgās atrunas... Jūs vadijāt, jūs vainīgi, 200 eiro nav daudz, pērkat jaunu biļeti. Nopietni? Tik vienkārši? Aero.lv neizdarības, tehniskās kļūmes dēļ, patērētāju pataisa par dumju un viss. Darāt ko gribat, mums viss ir labi. Neviens it speciālists nemeklēs un nerisinās problēmu... Jo pēc info konsultantu vārdiem, problēma ir pircējos.
Nevienam neiesaku, nekad, nekad neizvēlaties šo kantorīti kā biļešu pārdevēju!
Mūsu gadījumā pēc nesekmīgām pārrunām ar aero lv pretimnākšanu un sapratni sagaidijam no airbaltic konsultanta:) . Viss beidzas labi, ar nelielu piemaksu tiek mainīts pasažiera vārds un uzvārds maiņu! Milzum lielais paldies airbaltic kompānijai un personiskais manis sūtītajs fuj "aero.lv".
Ps. E-pastos ko saņēmu no aero.lv nav neviena teikumā par pasažiera datiem, līdz ar to nav varbūtība s iespējas attaisnot sevi. Viss pārdomāts!

A