www.sudzibas.lv Aero.lv Krāpšana, slikts serviss

Aero.lv - Krāpšana, slikts serviss

"šaraškina kantora".
Biļetes pirkšana vainagojās ar sabojātu garastāvokli, izmisums un dusmas bija līdzās man.
Mistiskā veidā pasažiera vārds uzvārds tika pielīdzināts e-pasta adresē redzamam vārdam un uzvārdam (kurš nesakrita ar pasažiera vārdu un uzvārdu) . Uz jautājumu kāpēc tā, vienas vienīgās atrunas... Jūs vadijāt, jūs vainīgi, 200 eiro nav daudz, pērkat jaunu biļeti. Nopietni? Tik vienkārši? Aero.lv neizdarības, tehniskās kļūmes dēļ, patērētāju pataisa par dumju un viss. Darāt ko gribat, mums viss ir labi. Neviens it speciālists nemeklēs un nerisinās problēmu... Jo pēc info konsultantu vārdiem, problēma ir pircējos.
Nevienam neiesaku, nekad, nekad neizvēlaties šo kantorīti kā biļešu pārdevēju!
Mūsu gadījumā pēc nesekmīgām pārrunām ar aero lv pretimnākšanu un sapratni sagaidijam no airbaltic konsultanta:) . Viss beidzas labi, ar nelielu piemaksu tiek mainīts pasažiera vārds un uzvārds maiņu! Milzum lielais paldies airbaltic kompānijai un personiskais manis sūtītajs fuj "aero.lv".
Ps. E-pastos ko saņēmu no aero.lv nav neviena teikumā par pasažiera datiem, līdz ar to nav varbūtība s iespējas attaisnot sevi. Viss pārdomāts!

B busim_laipni 06.06.2022

VISSKAISTĀKAIS SERVISS! Nekas nepērciet biļetes aero.lv AERO jo 1) zvanu serviss nestrādā noteiktajā darba laikā bet no 10⁰⁰ līdz 17⁰⁰ 2) mājaslapā ir nepareiza informācija, neaktuāla par lidojumiem, bet ja jums izdosies sazvanīt viņu vienīgo klientu apkalpotāju, tad viņš pateiks, ka tā ir jūsu vaina un neuzņemsies nekādu atbildību. Tas var nonākt līdz tam, ka AERO kļūdas dēļ jūs nedabūsiet biļeti uz lidojumu par ko samaksājāt. Tāpēc ka AERO ir pilnīgi vienalga. 3) norādot nepilnības mājaslapā tas tāpat nav izlabotas, vēlu veiksmi tiem, kas iepērkas. 4) Attieksme ir tāda, ka klients tiek vainots pie visa, ko AERO izdara nepareizi un ja jūs to pateiksiet, tad atbilde būs "pašam jāzina" - interesanti, nu jā, tagad mēs zināsim, ka nekam kas rakstīts AERO mājaslapa nevar ticēt! Kā man līdz šim neienāca prātā, ka pārdošanas kompānijas mājaslapā ir nepareiza informācija! TICIET VISĀM SLIKTAJĀM ATSAUKSMĒM! NEKAD NEPĒRCIET ŠEIT!