www.sudzibas.lv Aero.lv Aviobiļetes apmaksātas nesaņemtas nauda nav atgriezta.

Aero.lv - Aviobiļetes apmaksātas nesaņemtas nauda nav atgriezta.

Очень плохой опыт общения с этой компании за билеты заплатили билеты не пришли созвониться сними невозможно трубку никто не берет деньги возвращать никто не собирается.
И похоже в литовский стране все договори но и насколько я уже знаю в латвии очень много людей которые пишут на них жалобы тоже самое касается рейс в которых были отложены перенесены и так далее.
В моём случае за билеты как говорил уже заплатили билет не пришел самолёт улетел в аэропорту никто ничего не знает созвонись с компании невозможно. Деньги возвращать никто не собирается.

B busim_laipni 06.06.2022

VISSKAISTĀKAIS SERVISS! Nekas nepērciet biļetes aero.lv AERO jo 1) zvanu serviss nestrādā noteiktajā darba laikā bet no 10⁰⁰ līdz 17⁰⁰ 2) mājaslapā ir nepareiza informācija, neaktuāla par lidojumiem, bet ja jums izdosies sazvanīt viņu vienīgo klientu apkalpotāju, tad viņš pateiks, ka tā ir jūsu vaina un neuzņemsies nekādu atbildību. Tas var nonākt līdz tam, ka AERO kļūdas dēļ jūs nedabūsiet biļeti uz lidojumu par ko samaksājāt. Tāpēc ka AERO ir pilnīgi vienalga. 3) norādot nepilnības mājaslapā tas tāpat nav izlabotas, vēlu veiksmi tiem, kas iepērkas. 4) Attieksme ir tāda, ka klients tiek vainots pie visa, ko AERO izdara nepareizi un ja jūs to pateiksiet, tad atbilde būs "pašam jāzina" - interesanti, nu jā, tagad mēs zināsim, ka nekam kas rakstīts AERO mājaslapa nevar ticēt! Kā man līdz šim neienāca prātā, ka pārdošanas kompānijas mājaslapā ir nepareiza informācija! TICIET VISĀM SLIKTAJĀM ATSAUKSMĒM! NEKAD NEPĒRCIET ŠEIT!