Accenta - krāpšana

Labdien.
Nu jau trīs gadus atpaļ kantorī ACCENTA pasūtīju un finālā, gan ar 2 nedēļu, nokavēšanos, iegādājis divus skapjus. Pasūtiju un pirmo iemaksu veicu, šī kantora filiālē, , Spice Home, , . Pilnu smaksu veicu preci saņemot ražotnē kura tolaik atradās Jūrkalnes ielā 15/25. Viss it kā OK., bet paejot jau gadus saņēmu vēstuli no tiesu izpildītājiem par it kā nesamaksātu preču pavadzīmi par summu 119 LS.. Šoks. Rokot dziļāk izrādās ka šim kantorim ir iesākta maksāt nespējas procedūra un administrators ceōt augšā šī iepriekš minētā kantora papīrus ir uzracis pavadzīmi kuru es it kā neesot samaksājis. Skaidrs ka ACCENTA caur kasi apmaksu nav izlaidusi un es laikam neesmu vienīgais ar kuru tā ir rīkojušies.Tikai kā lai tagad pierādu ka esmu samaksājis, jo 3 gadus čekus mājās neturu.Loģiski spriežot kā gan varēju saņemt šos skapjus nesamaksājot !!! Apsurds. Diemžēl maksāt nespējas administrators laiekas ir no tās pašas sugas, jo slikti latviski runājot man paskaidroja, ka čekus jāglabājot mūžīgi.Un jautājums ko man tagad darīt ?Sanāk kā anaekdotē man jāpierāda ka es neesmu kamielis.