www.sudzibas.lv Accenta Termiņu neievērošana

Accenta - Termiņu neievērošana

Veicot skapja pasūtījumu vēl 2011. gadā tika nsolēgts līgums ar termiņu pasūtījuma izgatavošnai 4-5 nedēļas savukārt šobrīd rit 12 nedēļa un no pasūtījuma ne miņas, kā arī nevar pateikt precīzu datumu, kad pasūtījums tiks izpildīts un vai vispār tiks izpildīts. Es aicinu būt piesardzīgiem veicot pasūtījumus pie minētā mēbeļa ražotāja un tirgotāja.

A Anninavannina 06.03.2012

Tātad, Jūs arī esat tas nelaimīgais, kas, tāpat kā es, kopš janvāra gaida savu pasūtījumu. Līdzīgi, kā Jūs, arī es veicu virtuves pasūtījumu pērnā gada decembrī.
šodien dūša reāli jau apskrējās pēc kārtējā solījuma- "jaunnedēļ" un "zvanīšu":...

A agil16 20.03.2012

Vakar, 19.martā uzzināju, ka jau 2012.gada 10.janvārī, kad veicu 100% skapja apmaksu, SIA Accenta ir iesniegusi maksātnespēju, visi telefoni atslēgti jau četras dienas. Nauda pazaudēta. Esmu aizrakstījusi rakstisku vēstuli ar lūgumu atgriezt naudu. Tie ir krāpnieki!!!

P Pivcis 03.05.2012

Mes ari esam tiesi sada situacija, visiem silti iesaku ar so uznjemumu neiesaistities. Man ir jautajums vai jus negribiet ar musu gjimeni uztaisit sizetu Bez tabu, uzrakstisu epastu vinjiem un vinji noteikti palidzes izvazas so cuucisko uznjemumu pa visu Latviju. Un sabiedribai patik sadi stasti!!!

A agil16 03.05.2012

Pivcis
Es jau labprāt viņus izvazātu pa visu Latviju. Tikai to vajag darīt pa vairākiem kopā. es jau mēnesi atpakaļ aizsūtīju uz Tautas balsi savu bēdu, bet tā arī man neviens nav atbildējis. Ja jums kaut kas izdodas, tad droši dodiet man ziņu uz epastu [slēpt]@inbox.lv. ja vajadzēs, tad arī piedališos.